PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی تغییر تایتل سایت

MohsenStar
26-05-2013, 11:39
سلام
دوستان یه اسکریپت خارجی دارم که در MasterPage ش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Title سایت فراخونی میشه !
مشکل اینجاست من بنام دلخواه عوضش میکنم ولی در صفحه اصلی سایت عوض نمیشه و همون title پیشفرض خود اسکریپت نمایش میده !

چجوری عوضش کنم ؟

anvar.net
27-05-2013, 09:53
اسکریپت خارجی در کار نیست :n02:, کدهای بالا فقط چند خط اول یک مستر پیج معمولی هستند و هیچ چیزی رو عوض نخواهند کرد.

برای تغییر عنوان صفحات باید بصورت زیر عمل کنی : 1 - متدی در مستر پیچ خود بسازید که یک ارگومان از نوع رشته ای دریافت می کند., مقدار گرفته شده رو به خاصیت title یک نمونه از کلاس Htmlhead نسبت بدید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا در هر صفحه ای که از مستر پیج بالا ارث بری دارده می تونی در رویداد لود فرم متد مذکور را فراخوانی و یک آرگومان بعنوان, عنوان صفحه بهش بدی تا خودش ست کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکدها تست شده نیستند پس بصورت دستی تایپشون کن.

اگر هم نمی دونی که کلا چی هستند, بی خیال موضوع شو

banebazar.
31-05-2013, 13:49
این کد رو می توانید در Page_load یا در Page_PreRender بنویسید و به صورت برنامه نویسی شده هم تایتل هم کلمات کلیدی و توصیف سایت رو تغییر دهید.

Page.Title = "Your Title";
HtmlMeta myMetaTagDes = new HtmlMeta();
myMetaTagDes.Content="YourMeta Keywords";
myMetaTagDes.Name = "description";
Page.Header.Controls.Add(myMetaTagDes);
/*-------------------------------------------------------------------------------------------------------*/
HtmlMeta myMetaTagKey = new HtmlMeta();
myMetaTagKey.Content = "Your Meta Keywords";
myMetaTagKey.Name = "keywords";
Page.Header.Controls.Add(myMetaTagKey);

یادتون نره به وب سایت بانه بازار سری بزنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) banebazar.com