PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید دوربین های کامپکت ارزان قیمت کار درستی هست حتی با اینکه RAW ندارند مثلاً این چند تا

amozegarezist
25-05-2013, 18:18
Fujifilm FinePix F660EXR
Canon PowerShot SX160 IS
Sony Cyber-Shot DSC-H90
Canon PowerShot A4000 IS
Sony Cybershot DSC-W730

با توجه به این که قیمت ها دو برابر شده به نظر شما اصلاً باید دوربین ای خرید که ضعیف هست هر چقدر می گردم دوربین ارزانی پیدا نمیکنمکه فرمت RAW هم ساپورت کنه
تنها چیزی که دیدم Fujifilm FinePix F750EXR هشصد تومنی هست در حالی که من پانصد یا 600 تومن بیشتر بودجم نیس
شما اگه بودید کدوم رو می خریدید اصلاً می خریدید یا نه
من که دیگه پشیمون شدم
به قول معروف یا حوبشو بخر یا نخر ضرر می کنی : اونقدر پولدارنیستم که ارزون بخرم

m0fidi
28-05-2013, 00:33
چرا حرف الکی بزنم من اگه بودم هیچ کدوم از اینا رو نمی خریدم چون انتظاراتم بالاست شما یا دست نگه دار تا پول بیشتری جمع کنی یا یه دست دو تمیز بگیر تو همین سایت های افرنگ یا پارس کنن یه نگاهی بنداز شاید چیز مناسبی پیدا کنی دوربین هایی مثل سری g کنن یا دوربین های بدون اینه سونی و پاناسونیک البته احتمالا از بودجه ی شما بیشتر میشه ولی گاهی اوقات موردهای خوب با قیمت مناسب پیدا میشه .لازم به ذکر است که اونهایی که نام بردید دوربین های ضعیفی نیستند و از عهدهی عکسهای خانوادگی و..به خوبی بر می ایند بستگی به هدفتان دارد عکاسی جدی یا در حد ثبت خاطرات
موفق باشید

iman_s
28-05-2013, 13:06
دوربينهاي كنون با ريختن يك سري فايل به اصطلاح هك ميشن و فايل Raw هم ساپورت ميكنن.حتي سري A

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ELSIN
28-05-2013, 14:06
آموزش کامل H-A-CK دوربین های کانن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

b.khosravani
03-06-2013, 16:40
اصلا اول ببینید فرمت RAW کارایی داره واستون یا فقط به عنوان یه امکان اضافی بهش نگاه میکنید ، بعد میشه بهتر تصمیم گرفت .