PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فردا پهنای باند اینترنت در ایران هزار برابر می شود، اگر...

sae6569
25-05-2013, 14:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کل اینترنت بدون کوسه و دستکاری شده این مردم، بر اساس آمار و ارقام رسمی باید 72 گیگ باشد. در فاز اول خط 500 گیگی روی فیبر نوری از فرانکفورت به روسیه و آذربایجان و ایران و عمان در رفت و آمد خواهد بود (گفته می شود فردا 5 خرداد 1392)؛ درخواستی که اینجا مطرح می شود این است که آیا مردم حق ندارند از "زیر ساخت" بخواهند بخشی از مبلغ ترانزیت را نگرفته و در عوض اینترنت فیبر نوری بدون قطعی بگیرند؟

به گزارش سیتنا، پانزدهم دسامبر 2012 قرار بوده 'گیت وی' موسوم به EPEG راه اندازی شود.

به گفته رییس شرکت زیرساخت مراسم افتتاح خط مذکور، روز پنجم خرداد 1392 یعنی فردا انجام خواهد شد.{لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])}

EPEG مخفف Europe- Persia Express Gateway است.{لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])}
این خط از فرانکفورت به شرق اروپا و مرز روسیه- اکراین رفته و سپس وارد آذربایجان شده و از آن طریق به ایران آمده و از دو سمت ایران به جنوب ایران رفته و در جاسک ایران به زیر دریا رفته و حدود 246 کیلومتر زیر دریا رفته و سر از عمان و نقطه اتصال بارکا در می آورد. بعدا یک خط دیگر از بارکا به هند خواهد رفت. {به نقشه نگاه کنید}

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دیدن تصویر در ابعاد بزرگتر، روی عکس کلیک کنید/ منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از مسیر 10 هزار کیلومتری بیش از 9500 کیلومتر آن فیبر نوری با latency بین 91 تا 98 میلی ثانیه خواهد بود. قرار بوده بهره برداری اولیه به ظرفیت 540 گیگابیت بر ثانیه در ماه می 2012 انجام شود و کل خط برای انتقال 3.2 ترابایت بر ثانیه طراحی و تعریف شده است. کنسرسیوم EPEG شامل ایران، انگلیس، روسیه و عمان است.

شرکت زیرساخت TIC به نمایندگی ایران در کنسرسیوم گیت وی اروپا- پرسیا حضور دارد. کمپانی انگلیسی Cable & Wireless Worldwide PLC در Bracknell انگلیس واقع شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که در جولای 2012 توسط وودافون Vodafone خریداری شده و رسما در اول آوریل 2013 جزیی از امپراتوری وودافون شده و قسمت فرانکفورت تا مرز روسیه را ساخته است.{لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])} {لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])}
(لازم به یادآوری است که تجهیزات دیتاسنتر متعلق به کمپانی آلمانی Ancotel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یکی از سه هاب اصلی بکار گرفته شده برای گیت وی اروپا- پرسیا است که توسط کمپانی انگلیسی CWW به خدمت گرفته شده است.)

برای دیدن تصویر در ابعاد بزرگتر، روی آن کلیک کنید/ منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روس تله کام شریک دیگر این کنسرسیوم است.{لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])}
عمان تل نیز شریک بعدی این کنسرسیوم است.{لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])}
پلتفورم موسوم به DTN-X به صورت سوپر کانال 500 گیگابیت بر ثانیه ای توسط Infinera ساخته شده است و تا 6.4 ترابایت نیز قابل افزایش خواهد بود.{لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])} {لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])}
از همه این حرفها که بگذریم آنچه به من و شمای ایرانی مربوط می شود نه پول ترانزیت این خط ، بلکه نعمت اینترنت فیبر نوری بدون قطعی است که از کشور ما می گذرد.
با این اینترنت نه کوسه ای در کار خواهد بود و نه بهانه های زیر دیپلم!
کل اینترنت بدون کوسه و دستکاری شده این مردم ، بر اساس آمار و ارقام رسمی 72627 مگابیت بر ثانیه است.{لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])}

یعنی اینترنت کل این دیار 72 گیگ باید باشد. در فاز اول خط 500 گیگی روی فیبر نوری از فرانکفورت به روسیه و آذربایجان و ایران و عمان در رفت و آمد خواهد بود (گفته می شود فردا 5 خرداد 1392)
درخواستی که اینجا مطرح می شود این است که آیا مردم حق ندارند از "زیر ساخت" بخواهند بخشی از مبلغ ترانزیت را نگرفته و در عوض اینترنت فیبر نوری بدون قطعی بگیرند؟
72 گیگ اینترنت کل این مردم است و قرار است 3200 گیگ معادل 3.2 ترابایت بر ثانیه پهنای باند از زیر خاک کشورمان رد شود. (در فازهای بعدی تا 6.4 ترابایت یعنی 6400 گیگ بر ثانیه) آیا مردم حق ندارند قسمتی از آن را داشته باشند؟ با یک تصمیم عاقلانه می شود سرعت اینترنت در مملکت را با همین گیت وی اروپا- پرسیا هزار برابر کرد (شما هزار را عدد تخیلی فرض کنید اما ما آن را دست یافتنی می دانیم)
دوستی می گفت پدرم در بیرون می خندید و خوش وبش می کرد و خرج می کرد، در خانه برای من و مامان و بچه ها اخم ها و نداری هایش را با عصبانیت تحویل می داد.
منبع: خبرآنلاین

roteal2007
25-05-2013, 14:51
مشکل اینجاست کاربرها میخواهند،اما آن ها نمیخواهند.

italodance
25-05-2013, 14:55
بابا حالا کو مونده تا دروغ اوریل :n09:

...

در ضمن نخواستیم همون مشکل اختلالات udp و tcp رو حل کنند بسته خسته نشند

arashsard
25-05-2013, 14:56
بزک نمیر بهار میاد... کمبزه با خیار میاد

فردا که سهله... 100 سال دیگه هم اینترنت ایران درست نمیشه... دلیلش هم همه ما میدونیم... :n12:

اینا رو میگن دل منو تو رو خوش کنن.... دیتا تا لب مرز ایران خیلی هم خوب میاد... اما همین که وارد کشور میشه عزیزان مسئول کرم میریزن توش .... بعدش میشه این چندر غازی که میرسه دست ما... :n08:

*Forgotten*
25-05-2013, 15:06
، اگر... :4:

and-roid2
25-05-2013, 15:16
یه بخش خیلی کوچیک این اینترنت داره در دانشگاه ها و ... مصرف میشه!
بقیش کجا میره؟نمیدونم؟!

فک کنم بقیش ف *یلتر میشه.....

soroosh_cz
25-05-2013, 16:01
یحتمل میخون اینم بذارن رو پهنای باند 20 مگی مخابرات مازندران :n02:

amin1374
25-05-2013, 16:02
اگه ها ک زیاده در ایران مهمترین مشکل این لنگر کشتی ها و کوسه ها و نهنگ هاست ک کابلای اینترنت مارو پاره میکنن .دی

در ادمه صحبت دوستمون در بالا بگم ک بخش خیلی زیادیشو دولت و.... ور میداره اگه چیزی موند میدن به مردم البته دانشگاه ها هم هست بخشی شم مدیران میزنن به سرو صورتشون. جیگرشون حال بیاد .دی

یک چیز دیگه ایم ک هست تجهیزات میخاد واسه توسعه ک. ....نداریم یا دروغ میگن یا ....

الان خیلیا همین ای دی اس ال معمولی رو ندارن یا دایال آپم نمتونن داشته باشه چون خطشون پی سی ام هست

الان پورتا رو هم ک بستن فقط به دلیل .......معروفه کسی نیست ک ندونه !

mypdf
25-05-2013, 17:10
نویسنده مطلب
حالت خوبه ؟؟؟
آیا مردم حق ندارند قسمتی از آن را داشته باشند؟ با یک تصمیم عاقلانه می شود سرعت اینترنت در مملکت را با همین گیت وی اروپا- پرسیا هزار برابر کرد
اینجا ایرانه مثل اینکه با کشور دیگه اشتباه گرفتی :n02:

Reza kheyri1373
25-05-2013, 18:42
بابا اینااگه بخوان همین الان هم میتونن پهنای باند رو چند برابر کنن دیگه احتیاجی به فردا نیست. اگه مفت هم به ما پهنای باند بدن باز اینا نمیگیرن، چرا؟؟ دلیلش رو همه میدونین.
حالا که دیدن ما هی از سرعت کم اینترنت مینالیم رفتن اینترنت ملی رو برامون راه انداختن تا یکم اروم بگیریم.
اخه من نمیدوم سرعت بالای اینترنت ملی به چه دردمون میخوره وقتی چیزی تو اینترنت نیست که دانلود کنیم.
نمیدونم حالا میگن که اینترنت جهانی رو قطع نمیکنیم و اینترنت ملی رو در کنار اینترنت جهانی ارائه میدیم.
حالا دروغ یا راستش بماند!!
اینترنت پرسرعت فیبر نوری داره تو مملکت ما راستو راست رژه میره اینا ازش استفاده نمیکنن.
اینا چی تو سرشونه خدا میدونه:n13:.

J@viD
25-05-2013, 19:06
همین الان هم یه سریا به اینترنت 10 و 20 مگ بدون فیلتر و قطعی دسترسی دارن تو همین سایت هم من یکی دوتاشون رو دیدیم که طرف اومده امار دانلودشو گزاشته
اما اونا از ما بهترونن که دستشون به یه چیزایی بنده مثل اکثریت مردم نیستن

M A S 0 U D
25-05-2013, 19:22
جریان این اینترنت ملی چی شد ؟

NorthBridge
25-05-2013, 19:50
طبق معمول همه چیز رو به شوخی و مسخرگی داریم میگیریم.همیشه ما ایرانی ها همینیم و درست بشو نیستیم.

ولی خودمونیم توی متن خبر دقت کنید وقتی مسوولین و خبرگزاری های ما شعور ندارند که پهنای باند شبکه رو با بیت bit اندازه میگیرند نه بایت byte تعجب نداره دائم اعداد و ارقام عجیب و غریب داده بشه.

امیدوارم روزی برسه که ما هم آدم بشیم و کمی حرفه ای تر رفتار کنیم و نظر بدیم...

Reza kheyri1373
25-05-2013, 19:55

میگن تا اخر سال راش میندازن، البته بعید میدونم!!!

Joaquin
25-05-2013, 19:57
میگن تا اخر سال راش میندازن، البته بعید میدونم!!!
مگه همین الانش ملی نیست؟؟

M A S 0 U D
25-05-2013, 19:59
اینترانت ملی ایران نام پروژه‌ای است که گفته می‌شود قرار است تا پایان برنامهٔ پنجم توسعه کامل گردد. پایگاه اطلاع‌رسانی دولت یکی از اهداف مهم این پروژه را ایجاد امنیت و مصون ماندن از حملات اینترنتی و مقابله با آمریکا در جنگ نرم بیان کرده است. رضا تقی‌پور (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) در این باره افزوده است که اینترنت در کنار شبکهٔ ملی به همان شکلی که وجود داشته همچنان باقی خواهد ماند و با اجرای این طرح امکان پیاده‌سازی تلویزیون اینترنتی، ویدئو درخواستی، آموزش از راه دور، دورکاری، سلامت الکترونیکی و تجارت الکترونیکی به وجود خواهد آمد. از مهمترین ویژگی‌های این شبکه، پهنای باند آن (تا دو مگابیت بر ثانیه) بیان شده است. از طرف دیگر پیام کرباسی (سخنگوی انجمن نظام صنفی رایانه‌ای) اظهار داشته که پس از راه‌اندازی شبکه ملی، ارتباطات اینترنتی ایران با اینترنت جهانی قطع خواهد شد و دسترسی به برخی از وب‌گاههای جهانی ممکن نخواهد بود.

Reza kheyri1373
25-05-2013, 20:03
مگه همین الانش ملی نیست؟؟

با این وضع هیلترینگ میشه گفت یه چیزی بد تر از اینترنت ملی رو داریم تجربه میکنیم.
حداقل اینترنت ملی سرعتش بالاست.دلیلی هم نداره که بخوان سرعت رو محدود کنن چون چیزی برای دانلود دیگه نمیمونه!!
فقط خودمو خودت:n02:

M A S 0 U D
25-05-2013, 20:05
بابا اینترنت ملی سرعتش بالا باشه همون چند مگ و هزینش هم کم رو هوا میزنیمش
ولی الان یه قرنی میشه این اینترنت ملی تو گوشمه

italodance
25-05-2013, 20:17
3 سال پیش در همین روز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارسال: 8192
دریافت: 8192
مجموع: 16384

قیمت ماهانه: 67,050,000

مفت

NorthBridge
25-05-2013, 20:18
دوست عزیز کجای کارید اینترانت ملی از مهر ماه 90 راه اندازی شد . دیتاسنترهای داخلی پهنای باندی رو داخل کشور ایجاد کردند که همین حالا وقتی شما میرید به سایتهای دولتی و یا به سایتهای بانکها دارید از اون استفاده می کنید .
متأسفانه عده ای که سواد و اطلاع کافی در این زمینه ندارند و گوش به دهان صحبتهای اشتباه و قدیمی بی بی سی و VOA داشتند هنوز دارند نک و نوک میکنند که اینترانت ملی فلانه و بهمانه و خجالت هم نمی کشند که دارند شایعات اشتباه قدیمی رو همچنان تکرار می کنند . بذار اونها توی عالم هپروت خوش باشند .

ولی اینترانت ملی اصلاً قرار نیست و نخواهد بود و نمیتونه که جانشین اینترنت بشه . من نمیدونم کدوم بی سوادی این حرف مضحک رو از خودش ساخته و یک ذره بهش فکر هم نکرده که اصلاً یعنی چی .
حالا باز اون هپروتی های بی اطلاع بیایند و شایعات قدیمی و کهنه رو تکرار کنند و بگن فلان و بهمان . جدیشون نگیرید .

italodance
25-05-2013, 20:23
دوست عزیز کجای کارید اینترانت ملی از مهر ماه 90 راه اندازی شد . دیتاسنترهای داخلی پهنای باندی رو داخل کشور ایجاد کردند که همین حالا وقتی شما میرید به سایتهای دولتی و یا به سایتهای بانکها دارید از اون استفاده می کنید .
متأسفانه عده ای که سواد و اطلاع کافی در این زمینه ندارند و گوش به دهان صحبتهای اشتباه و قدیمی بی بی سی و VOA داشتند هنوز دارند نک و نوک میکنند که اینترانت ملی فلانه و بهمانه و خجالت هم نمی کشند که دارند شایعات اشتباه قدیمی رو همچنان تکرار می کنند . بذار اونها توی عالم هپروت خوش باشند .

ولی اینترانت ملی اصلاً قرار نیست و نخواهد بود و نمیتونه که جانشین اینترنت بشه . من نمیدونم کدوم بی سوادی این حرف مضحک رو از خودش ساخته و یک ذره بهش فکر هم نکرده که اصلاً یعنی چی .
حالا باز اون هپروتی های بی اطلاع بیایند و شایعات قدیمی و کهنه رو تکرار کنند و بگن فلان و بهمان . تحویلشون نگیرید .

کاملا درسته

واسه همینه همیشه میگیم speedtest از داخل نگیریم

M A S 0 U D
25-05-2013, 21:45
حرفهای .... نزنین چیلترتون میکننا!!!

NorthBridge
25-05-2013, 21:49
داداش تجربه من نشون میده همیشه اینا راست میگن شما دروغ!
از همین حرف شما معلوم شد که نه سواد کافی دارید که خودتون مفهوم اینترانت داخلی رو درست بفهمید و درک کنید و نه تجربه ی لازم که ادعاش رو دارید . بنابراین برید به دروغهای موجود در اینترنت گوش فرا بدید .
بقول قدیمی ها : خلایق هر چه لایق .
موفق باشید .:n16:

Ezel
25-05-2013, 21:52
دوستان گرامی

بحث سیاسی و حاشیه ای به هر نحو و طریقی جزو فعالیتهای ممنوعه هست ؛ و برای چندمین بار هست که این مورد یادآوری میشه .

لطفا رعایت کنید .

Undisclosed
25-05-2013, 23:32
دوستان گرامی

بحث سیاسی و حاشیه ای به هر نحو و طریقی جزو فعالیتهای ممنوعه هست ؛ و برای چندمین بار هست که این مورد یادآوری میشه .

لطفا رعایت کنید .

ببخشید ولی من یه سوال دارم

ما نشسته بودیم داشتیم کارمون رو انجام میدادیم ، یهو در یه زمان کاملا به خصوصی زدن اینترنت رو نابود کردن ، در نتیجه الان ما هر حرفی که راجع به این وضع اینترنت بزنیم مستقیم مرتبط میشه با همون مباحث ممنوعه !!!

خب این تقصیر ماست یا خود اونایی که اینترنت رو به سیاست مرتبط کردن ؟

الان شما بیا کل انجمن اینترنت رو قفل کن چون تو هر تاپیکی کاربرا از این وضع ناراضی هستن و خب این وضع هم مستقیم با سیاست در ارتباطه ! دروغ میگم ؟

Undisclosed
25-05-2013, 23:44

حالا باز اون هپروتی های بی اطلاع بیایند و شایعات قدیمی و کهنه رو تکرار کنند و بگن فلان و بهمان . جدیشون نگیرید .

از همین حرف شما معلوم شد که نه سواد کافی دارید که خودتون مفهوم اینترانت داخلی رو درست بفهمید و درک کنید و نه تجربه ی لازم که ادعاش رو دارید . بنابراین برید به دروغهای موجود در اینترنت گوش فرا بدید .
بقول قدیمی ها : خلایق هر چه لایق .
موفق باشید .:n16:

خوشا به حال شما که سواد دارید خب . چی بگم ؟

شما که مدل های چین و کره شمالی رو ملاحظه فرمودین ؟ نه ؟

خب ، الان خود مسئولین دارن هی از واژه هایی مثل اینترنت پاک ، اینترنت حلال ، اینترنت ملی و مشابه اینا حرف میزنن ، بعد شما اومدی میگی نه چنین قصدی ندارن ؟ :n02:

اتفاقا چند روز پیش داشتم با یکی از دوستانی که خودش دست اندرکار این پروژه بود بحث میکردم و میگفت قرار نبود اینطوری بشه ! :n02:

گفتم خب شما نگاه کن ببین کارفرمای پروژه کیه ، بعد میتونی نتیجه بگیری که قصدش از اجرای پروژه مثبته یا منفی .

بله یه شبکه اینترانت داخلی در هر کشوری نه تنها مفید بلکه لازم هست ، ولی باید ببینیم بینش کسانی که اون کشور رو اداره میکنن چیه ؟ آیا هدفشون بالا بردن کیفیت خدمات و بهبود وضعیت کشور هست ؟ یا نه مثل بقیه کاراشون میمونه ؟

قضاوت با سایر دوستان ...

به نظر من که این قضیه هم مثل همون قضیه خودروی ملی هست :n02:

پ.ن: خطاب به همکار/مدیر گرامی ، نمیشه یه کسی بیاد همینطوری یه بحثی رو مطرح کنه بعد از سایرین انتظار داشته باشید پاسخ ندن ، اگر میخواین بحثی ادامه پیدا نکنه منطقی اینه که پست های تحریک آمیز رو از همون اول پاک کنید ، نه اینکه یکی بیاد هر چی دلش میخواد بگه بعد شما از سایرین انتظار داشته باشید پاسخ ندن ! بد میگم ؟

League OF Legends
25-05-2013, 23:45
یعنی تمام مشکلات حل میشه ؟:n15:

italodance
26-05-2013, 08:30
خوب این هم فردا

کسی هزار برابر شد؟ :n18:

کسی چیزی لمس یا حس کرد؟ اب تکون خورد؟ :n23:

NorthBridge
26-05-2013, 09:34
خوشا به حال شما که سواد دارید خب . چی بگم ؟

شما که مدل های چین و کره شمالی رو ملاحظه فرمودین ؟ نه ؟

خب ، الان خود مسئولین دارن هی از واژه هایی مثل اینترنت پاک ، اینترنت حلال ، اینترنت ملی و مشابه اینا حرف میزنن ، بعد شما اومدی میگی نه چنین قصدی ندارن ؟ :n02:

اتفاقا چند روز پیش داشتم با یکی از دوستانی که خودش دست اندرکار این پروژه بود بحث میکردم و میگفت قرار نبود اینطوری بشه ! :n02:

گفتم خب شما نگاه کن ببین کارفرمای پروژه کیه ، بعد میتونی نتیجه بگیری که قصدش از اجرای پروژه مثبته یا منفی .

بله یه شبکه اینترانت داخلی در هر کشوری نه تنها مفید بلکه لازم هست ، ولی باید ببینیم بینش کسانی که اون کشور رو اداره میکنن چیه ؟ آیا هدفشون بالا بردن کیفیت خدمات و بهبود وضعیت کشور هست ؟ یا نه مثل بقیه کاراشون میمونه ؟

قضاوت با سایر دوستان ...

به نظر من که این قضیه هم مثل همون قضیه خودروی ملی هست :n02:

پ.ن: خطاب به همکار/مدیر گرامی ، نمیشه یه کسی بیاد همینطوری یه بحثی رو مطرح کنه بعد از سایرین انتظار داشته باشید پاسخ ندن ، اگر میخواین بحثی ادامه پیدا نکنه منطقی اینه که پست های تحریک آمیز رو از همون اول پاک کنید ، نه اینکه یکی بیاد هر چی دلش میخواد بگه بعد شما از سایرین انتظار داشته باشید پاسخ ندن ! بد میگم ؟
کامنت من کو؟!! :n04:
نظر من پاک شده ولی شما که مخاطبم نبودی اومدی جواب دادی؟!! :n04: با یکی دیگه داری صحبت میکنی یکی دیگه میپره وسط و میاد جواب میده! و یکی دیگه هم میاد پاک میکنه! چرا اینجوریه اینجا؟؟!! عجب بلبشوییه! درست مثل وضع مملکت! حقا که ما ایرانیها همه لنگه ی هم هستیم و هرگز هم درست بشو نخواهیم بود...
یا پاک نکنید یا درست پاک کنید .

League OF Legends
26-05-2013, 09:35
سلام اقا واقعا در عجبم به طور عجیبی پینگم تو سرور های خارجی اومده 54

واقعا دم خداشون گرم از ساعت 8 صبح اینطوری شد:n19:

N E X T
26-05-2013, 09:39
اره ماله منم اومده پایین توی سرور المان پینگم 50 هست و سرعت دانلودم هم دو برابرشده خدای دمشون گرم :n20::n20:

Aryaeiboy
26-05-2013, 10:22

اره ماله منم اومده پایین توی سرور المان پینگم 50 هست و سرعت دانلودم هم دو برابرشده خدای دمشون گرم :n20::n20:

دوستان شماها کدوم شهرید؟! Isp ایتون جیه؟ می شه تست بزارید لطفا! من ۲تا isp دارم کوچیک ترین تغییری نمی بینم. حتی امروز یه مقداری پینگم بالاتر هم هست!

isbn
26-05-2013, 10:26
دوستان شماها کدوم شهرید؟! Isp ایتون جیه؟
فکر کنم دوستان الان دارن مزاح میکنند :n06:

k1_24
26-05-2013, 10:27
پینگ منم 100تا امده پایین ولی هنوزم بالاست :n03:

400 بود شد 290 حدودا

k1_24
26-05-2013, 10:30

کدوم isp ??

تو بازی LOL این قدر کم شده؟؟

اگه کم شده بگو منم آپدیت کنم بیام:n02:

Aryaeiboy
26-05-2013, 10:30
پینگ منم 100تا امده پایین ولی هنوزم بالاست :n03:

400 بود شد 290 حدودا
بزار حدس بزنم isp ایت چیه! آسیاتک! دوست عزیز آسیاتک این نواسان رو همیشه داشته صبح ها حدود 280-300 تا غروب می ره رو 400! این نوسانات طبیعیه.

فکر کنم دوستان الان دارن مزاح میکنند :n06:

منم همین نظر رو دارم!

isbn
26-05-2013, 10:37
تست دیروزم با همین سرور و همین ساعت هم هست تو تاپیک تست ها و اونجا پینگ 115 و سرعت 120 اما حالا تازه افت هم داشته

اینم آسیا تک منهدم

arashsard
26-05-2013, 10:50
واسه من هیچ تغییری رخ نداده حتی 1 اپسیلون... اینا هم بخوان پهنا اضافه کنن به من و شما نمیدن که :n08: مقداریشو واسه خودشون برمیدارن بقیشم میفروشن به شرکتا که اونا هم بفروشن به منو تو مشتریاشونو زیاد کنن ملتو تلکه کنن...:n12:

supermax15
26-05-2013, 11:09
بابا اینا همش شایعست ...............................
اینترنت همیشه همینطوری نفتی میمونه دلتون رو به این خبرا خوش نکنید
سرعت شما دست isp هست تا isp پولبیشتری نده پهنای باند نخره از شرکت زیرساخت اینترنت ما همینجوری میمونه
این خبر هم واسه اداره ها و دانشگاه ها هست

Saeed System
26-05-2013, 11:16
من 512 نامحدود مخابرت تهران دارم..الان 10 بار بیشتر تست گرفتم هیچ فرقی نکرده ...
1 بار یه نوسان افتاد 80 تا سرعت دانلود گرفت...اونم بخاطر نوسان بود وگرنه از 60 بیشتر نمیشه

[/B][/SIZE][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1 بارم یه نوسان افتاد پینگ آلمان رو 140 زد :

ولی همیشه 270 :

اون چیزی که بعد از 20 تا تست فهمیدم اینه که نوسان داره اینترنت امروز...

همین الان تست گرفتم دوباره 140 زد آلمان رو:

اینم یه نوسان دیگه دوباره نزدیک 80 زد سرعت دانلود:

amin1374
26-05-2013, 11:19
همينمون مونده كه به جرم حمله ddos به سايت ها بقيه عمرمون رو آب خنك بخوريم!
نه واقعا چي فكر كردي؟:n02:
جرمش کجا بود کی میفهه .دی
اینم نوعی چیلترینگ از طرف کاربراست به سایت ها ی دولتی!:n02::n08::n07:

Saeed System
26-05-2013, 11:31
دوستان پینگ سرورهای خارج رو تو بازی mw3 steam :

پینگم خوب شده!!!! چه خبره؟!!:n19: همیشه حرف پینگ و بازی آنلاین میشد قیافم اینجوری بود :n30: اولین باره اینجوری شدم :n19:خلاصه خداکنه همینجوری بمونه

italodance
26-05-2013, 11:34

پینگم خوب شده!!!! چه خبره؟!!:n19: همیشه حرف پینگ و بازی آنلاین میشد قیافم اینجوری بود :n30: اولین باره اینجوری شدم :n19:خلاصه خداکنه همینجوری بمونه

بخاطر اینکه پهنای باند هزار برابر شده تاپیکو نخوندی؟ 1000 برابر

اگه نامحدود برابر کنند چی میشه :n19:

بیشوخی امروز 1 ساعت شانسی اینجوری شده بگذار 5 دقیقه بگذره میری باز سر وقت دیال اپ :n06:

and-roid2
26-05-2013, 11:34

کدوم سرویس دهده؟

Undisclosed
26-05-2013, 11:36
کامنت من کو؟!! :n04:
نظر من پاک شده ولی شما که مخاطبم نبودی اومدی جواب دادی؟!! :n04: با یکی دیگه داری صحبت میکنی یکی دیگه میپره وسط و میاد جواب میده! و یکی دیگه هم میاد پاک میکنه! چرا اینجوریه اینجا؟؟!! عجب بلبشوییه! درست مثل وضع مملکت! حقا که ما ایرانیها همه لنگه ی هم هستیم و هرگز هم درست بشو نخواهیم بود...
یا پاک نکنید یا درست پاک کنید .

پست هایی که من نقل قول گرفتم که هنوز سر جاشه پاک نشده.

در اون پست ها کاملا مشخصه که مخاطب شما عام هست نه یک نفر ، اومدی میگی تمام کسانی که میگن اینا میخوان وضع مملکت رو مثل کره شمالی کنن رسما بی سواد یا دروغگو هستن تو عالم هپروت تشریف دارن .

در ضمن اینجا فروم هست و وقتی یه حرفی رو مطرح میکنی باید انتظار پاسخ هم داشته باشی دیگه .

حالا اگه یه کسی اومد به نفع شما "پرید وسط" که ایرادی نداره !

League OF Legends
26-05-2013, 11:39
کدوم isp ??

تو بازی LOL این قدر کم شده؟؟

اگه کم شده بگو منم آپدیت کنم بیام:n02:

مخابرات

West پینگ 50:n19:

and-roid2
26-05-2013, 11:40
مال من خوب شده::n20:
فقط کسی بی جنبه بازی در نیاره:n19:

Saeed System
26-05-2013, 11:42
کدوم سرویس دهده؟

مخابرات تهران

Undisclosed
26-05-2013, 11:44
اینترنت من که دیشب چند ساعت قطع بود صبح هم کیفیت افتضاح داشت .

*Forgotten*
26-05-2013, 12:15

مخابرات

West پینگ 50:n19:

عجبا
مثل اینکه بعضی ها به (به خود امید دهی ) گرفتار شدن:n02:

فردا پهنای باند اینترنت در ایران هزار برابر می شود، اگر...

خود صاحب تاپیک گفته اگر فلان بشه

حالا یه چیزی گفته

پینگ خودم شده 500

باز هم عجبا

KING iMAN
26-05-2013, 12:42
:n03::n03:

arashsard
26-05-2013, 12:44
عجبا
مثل اینکه بعضی ها به (به خود امید دهی ) گرفتار شدن:n02:

بهتره بگی به توهم دچار شدن...

aali361
26-05-2013, 12:49
امروز بدتر شده .............

اینا اصلا کاربران اینترنت رو ادم حساب نمیکنند . :n24:

mohammad.t
26-05-2013, 13:57
جرمش کجا بود کی میفهه .دی
اینم نوعی چیلترینگ از طرف کاربراست به سایت ها ی دولتی!:n02::n08::n07:

اي بابا دوست عزيز اين چيزايي كه واسه شما آرزو واسه ما خاطره ست!
تمام اطلاعات آي پي شما لاگ ميشه روي سرور بعد سه سوت پيدات مي كنند.
بعد هم شما با اين پهناي باندت مي خواي سروري كه 1000 برابر قوي تر هست رو دان كني؟!
به نظر من خودت رو گرفتار نكن:n01:

italodance
26-05-2013, 14:33
اقا این پروژه فکر کنم از ایران فقط رد میشه؟ برای عمان هست نه؟

گاز ملی شدیم میفروشیم به همسایه :n20:
نفت ملی شدیم میفروشیم به همسایه :n20:
خودرو ملی شدیم میفروشیم به همسایه :n20:
اینترنت ملی شدیم این هم میفروشیم به همسایه :n10:

چقدر سرمایه پول ....کو؟

امیدواریم کشورهای همیشه حسود غربی اینترنت ملی مون رو هم تحریم نکنند تا راحت به همسایه ها بفروشیم پولدار بشیم تا ماشینهای شاسی بلند غربی بخریم...:n08:

and-roid2
26-05-2013, 14:36
اخرین خبر:

وایکس نیوز- پروژه بزرگراه ارتباطی جمهوری اسلامی ایران - اروپا از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با استان های سیستان و بلوچستان و گیلان و با حضور دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری افتتاح شد.
پروژه بزرگراه ارتباطی ایران- اروپا به طول هشت هزار کیلومتر از فرانکفورت آغاز و با عبور از چند کشور اروپایی، روسیه و پس از گذر از ایران از بندر جاسک کشورمان به بندر باراکای عمان متصل می شود.
اجرای این پروژه در کشورمان به دست متخصصان شرکت ارتباطات زیرساخت اجرا و به بهره برداری رسید و از مزیت های آن نقش کلیدی در ارتباطات بین الملل، اشتغال زایی و درآمدزایی است.
احمدی نژاد با تقدیر از تلاش همه کسانی که در انجام این پروژه ملی زحمت کشیده اند افزود: این پروژه را به نام عزیزی که همه جهان برای او خلق شده و همه برای او هستیم به نام امام زمان (عج) و با گفتن یا مهدی (عج) افتتاح می‌کنیم.

arashsard
26-05-2013, 14:46
اقا این پروژه فکر کنم از ایران فقط رد میشه؟ برای عمان هست نه؟

گاز ملی شدیم میفروشیم به همسایه :n20:
نفت ملی شدیم میفروشیم به همسایه :n20:
خودرو ملی شدیم میفروشیم به همسایه :n20:
اینترنت ملی شدیم این هم میفروشیم به همسایه :n10:

چقدر سرمایه پول ....کو؟

امیدواریم کشورهای همیشه حسود غربی اینترنت ملی مون رو هم تحریم نکنند تا راحت به همسایه ها بفروشیم پولدار بشیم تا ماشینهای شاسی بلند غربی بخریم...:n08:

آقا یعنی ته دیگشم نمیرسه به ما ؟؟؟ :n03:

italodance
26-05-2013, 15:01
اخرین خبر:

وایکس نیوز- پروژه بزرگراه ارتباطی جمهوری اسلامی ایران - اروپا از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با استان های سیستان و بلوچستان و گیلان و با حضور دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری افتتاح شد.
پروژه بزرگراه ارتباطی ایران- اروپا به طول هشت هزار کیلومتر از فرانکفورت آغاز و با عبور از چند کشور اروپایی، روسیه و پس از گذر از ایران از بندر جاسک کشورمان به بندر باراکای عمان متصل می شود.
اجرای این پروژه در کشورمان به دست متخصصان شرکت ارتباطات زیرساخت اجرا و به بهره برداری رسید و از مزیت های آن نقش کلیدی در ارتباطات بین الملل، اشتغال زایی و درآمدزایی است.
احمدی نژاد با تقدیر از تلاش همه کسانی که در انجام این پروژه ملی زحمت کشیده اند افزود: این پروژه را به نام عزیزی که همه جهان برای او خلق شده و همه برای او هستیم به نام امام زمان (عج) و با گفتن یا مهدی (عج) افتتاح می‌کنیم.

در ادامه تکمیل این خبر اخیرا خبری هم این اواخر از طرف وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش از این نیز بصورت غیر مستقیم اعلام شده بود نمیدونم دوستان خوندند میدونند یا نه:

صدا و تصویر امام زمان از لایه ای بالاتر از فیبر نوری برای تمام جهان ارسال می‌شود!

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه هم اکنون با ارتقای فیبر نوری لایه های مختلف جو برای انتقال دیتای صوتی و تصویری به کار گرفته می شود، گفت: صدا و تصویر آقا امام زمان از این لایه های جدید و بالاتر از فیبر نوری برای تمام جهانیان ارسال خواهد شد.

جام علمی: محمدحسن نامی امروز در سومین جشنواره ملی ارتباطات و فن آوری اطلاعات و پنجمین همایش ملی روابط عمومی دستگاه های اجرایی با اشاره به دستاوردهای ایران و حوزه فناوری و اطلاعات و ارتباطات به گزارش هفته گذشته اجلاس جامعه اطلاعاتی جهانی که با حضور 193 کشور در مقر سازمان ملل برگزار شد اشاره کرد و به تشریح دستاوردهای ایران و راهکارهای ارائه شده در این اجلاس جهانی پرداخت.وی از پیشنهاد ارائه اینترنت پاک در جهان به عنوان پیشنهاد ایران در این اجلاس جهانی نام برد و گفت: اینترنت در تمامی ابعاد زندگی بشر تاثیرگذار است و گفت باید جنبه های غیراخلاقی آن حذف شود این درخواستی است که یک درصد کشورهای حاکم بر اینترنت باید آن را بپذیرند.

وی همچنین گفت: از آنجا که برخی از سازمان های بین المللی مانند سایت مجازی گوگل ارث تاثیر بسیاری در دنیای واقعی کشورهای در حال توسعه دارند، ایران پیشنهاد کرد که این قبیل سازمان ها باید برای جذب درآمد و کاربران کشورهای در حال توسعه مالیات پرداخت کنند.

وی با تاکید بر اینکه نباید اینترنت توسط آمریکا اداره شود، گفت: تمامی پیشنهادهای ایران در تمامی محافل جهانی مورد استقبال مردم دنیا قرار می گیرد و در این اجلاس نیز این پیشنهادات مورد توجه واقع شد به نحوی که در ملاقات با دبیر کل اتحادیه جهانی مخابرات وی اعلام کرد که من به ایران عشق می ورزم و سخنرانی های آقای احمدی نژاد را می خوانم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه فناوری اطلاعات راهی به سوی توسعه و اقتصاد پایدار است، گفت: این حوزه محرک سایر صنایع به میزان 85 درصد است به نحوی که در سال گذشته حجم تجارت دیجیتال در دنیا 2/3 ترلیون دلار بوده که امسال از 5/3 ترلیون عبور خواهد کرد. این در حالی است که تجارت نفت و گاز در جهان 2/4 ترلیون دلار برآورد می شود.

وی با بیان اینکه فناوری اطلاعات به ژئوپلتیک انرژی نزدیک می شود، خاطرنشان کرد: هم اکنون سهم ICT در تولید ناخالص داخلی 8/4 درصد است که پیش بینی می شود تا پایان دولت یازدهم به 11 درصد برسد.

وی از ایجاد سازمان اقتصاد دیجیتالی و وزارتخانه نوآوری که در دست بررسی است، خبر داد و گفت: در راستای فرمایش رئیس جمهور ایجاد یک سایت بین المللی برای ارائه ارزش ها و اقدامات ایران در عرصه بین المللی مدنظر قرار دارد تا با سایت هایی گوگل ارث، ویکی پدیا، ویکی مدیا و بینگ که هم اکنون بیشترین نیاز نسل جوان را با روش های زندگی غربی برآورده می کند قابل رقابت باشد.

وی گفت: این سایت ها متصل به یکی از سازمان های 16گانه آمریکا هستند و با ایجاد یک سایت بین المللی در کشور و ارائه نظراتمان خواهیم توانست ایران مجازی، مجلس مجازی، حوزه علمیه مجازی و دانشگاه مجازی را به جهان معرفی کنیم.

وی گفت: در شروع راه اندازی گوگل ارث 200 نفر پرسنل در سال 1396 در این سازمان به کار گرفته شده است که امروزه این سازمان با 262 هزار نفر دانشمند اداره می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به دستاوردهای کشورمان در این حوزه از وجود 113 میلیون سیم کارت با ضریب نفوذ 105 درصد خبر داد که در ابتدای دولت نهم 24 درصد بود. همچنین وجود 140 هزار کیلومتر فیبر نوری و 81 درصد ایستگاه های تحت ارتباط از دیگر ارقامی بود که وی به آن اشاره کرد و گفت: این در حالی است که یک میلیارد و هشت میلیون نفر در جهان فاقد هرگونه ارتباط هستند.

وی با اشاره به یکسان سازی کدهای مخابراتی استانی نیز گفت: با دستور رئیس جمهور اجرای این طرح در استان فارس به انجام رسید و به زودی در آذربایجان غربی و گیلان و مازندران با هدف کاهش هزینه برای کسانی که خارج از مراکز استان زندگی می کنند، اجرایی می شود.

وزیر ارتباطات با تاکید بر تاثیرگذاری فناوری اطلاعات در حوزه های امنیتی و اخلاقی که مورد توجه استکبار جهانی است، گفت: نیمه دوم دهه حاضر با حملات بسیاری در حوزه سایبر مواجه بودیم که به دلیل زیرساخت های علمی و پتانسیل های موجود هیچ مشکلی برای کشور به وجود نیامد.

وی گفت: 5/4 میلیون نفر دانشجو در کشور وجود دارد که 17 درصد آنها جذب دو رشته فناوری و برق هستند و 84 درصد رتبه های برتر کنکور جذب این حوزه شده اند که این نشان از ظرفیت های بالای این بخش دارد بر این اساس ایجاد پژوهشگاه فناوری اطلاعات را در 11 دانشگاه در دستور کار قرار دادیم.

وی گفت: با دانشگاه های تهران، شریف، علم و صنعت، خواجه نصیر، امیرکبیر و علوم تحقیقات نیز برای ایجاد پژوهشگاه ICT وارد مذاکره شدیم.

دکتر نامی با اشاره به روز ارتباطات و ایمنی جاده نیز گفت: استفاده از ایده های جدید می تواند از ضایعات و تصادفات این بخش جلوگیری کند به نحوی که امروزه شاهد هستیم وضعیت تصاویر ماهواره ای به حدی رسیده است که دقت و بزرگنمایی را در جاده ها 50 درصد افزایش داده است.

خبرآنلاین

من هم بدون شرح :n29:

JIGSA
26-05-2013, 15:25
به اطف سیستم جدید، اینترنت 1 مگابیتی من اینجوری داره جواب میده :

پینگ گوگل :

amin1374
26-05-2013, 15:41
صدا و تصویر آقا امام زمان از این لایه های جدید و بالاتر از فیبر نوری برای تمام جهانیان ارسال خواهد شد.

:n02::n08::n08::n08::n08::n08:

soroosh_cz
26-05-2013, 15:44
به اطف سیستم جدید، اینترنت 1 مگابیتی من اینجوری داره جواب میده :

پینگ گوگل :

خوبه که برات مینیمم 280 هم اومده، واسه من بدبخت که مینیمم 350 هست :n24:

JIGSA
26-05-2013, 15:48
خوبه که برات مینیمم 280 هم اومده، واسه من بدبخت که مینیمم 350 هست :n24:

اون 14% پکت های گم شده زیاد مهم نیست ؟

smohsen
26-05-2013, 15:51
همزمان با این افتتاح نامیمون پینگ منم 150 اضافه شد بهش + تایم اوت:n23:

t0nd4r
26-05-2013, 16:30
پارس آنلاین بجنورد ساعت 17:25

چی بود و چی شده. یکی دو تا طرح دیگه افتتاح کنند اینترنت به طور کل تعطیل می شه.

XENON24
26-05-2013, 18:17
ما ایرانیها محکم به همیشه تو حصرت موندن هستیم.....

crazyrobot
26-05-2013, 19:14
اینجا رو بنگرید، تو یه انجمن دیگه اینو گذاشته بودن
منبع خبر:

به گزارش ایتنا از ایسنا مهندس محمود خسروی - مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت - اظهار کرد: اجرای پروژه EPEG از سال گذشته و با سرمایه گذاری مشترک ایران، روسیه، عمان و CABLE&WIRLESS آغاز شد و بر اساس زمانبندی پیش‌بینی شده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: بیشترین سهم در این کنسرسیوم متعلق به ایران بوده و بالاترین مسافت مسیر پروژه توسط ایران عملیاتی شده است.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان این مطلب که با اجرای این پروژه، یکی دیگر از زیرساخت‌های تبدیل ایران به هاب منطقه‌ای اجرایی می‌شود، تصریح کرد: با اجرای این پروژه، مسیر جایگزین برای ارتباطات حساس دنیا تامین خواهد شد.

خسروی در خصوص مزایای اجرای این پروژه برای کشور تصریح کرد: یکی از اصلی‌ترین دستاوردهای اجرای پروژه EPEG، درآمدزایی است که به واسطه ترانزیت ارتباط میان ایران و اروپا برای کشور محقق می‌شود.

وی ادامه داد : از دیگر مزایای اجرای این پروژه می‌توان به اشتغال‌زایی در حوزه ارتباطات و پایداری بیش از پیش ارتباطات و کاهش هزینه‌ها درون کشور اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت در خصوص دیگر پروژه‌هایی که پنجم خردادماه افتتاح می شود اظهار کرد: بهره‌برداری از پنج هزار کیلومتر فیبر نوری که توسط متخصصان داخلی اجرایی شده از دیگر پروژه‌های آماده افتتاح است.

وی افزود: با اجرای این پروژه مسیر پشتیبان برای شاهراه‌های ارتباطی آماده خواهد شد و از سوی دیگر مسیرهایی که پیش از این به دلیل عدم وجود فیبر نوری امکان دسترسی به ارتباطات اینترنتی را نداشته‌اند از این فناوری بهره‌مند خواهند شد.

خسروی با اشاره به ایجاد امکانات جدید برای برقراری ارتباط تلفنی به بستر اینترنت نیز گفت: بهره‌برداری از یک درگاه بین‌المللی جدید که به واسطه آن ظرفیت برقراری ارتباط تلفنی بر بستر اینترنت تا ۴۰۰ درصد افزایش خواهد یافت نیز از دیگر پروژه‌هایی است که با حضور مقام‌های ارشد نظام به بهره‌برداری خواهد رسید.
قسمت قرمز رنگ رو مشاهده کنید.
برای ما هیچی نداره، دلتون رو خوش نکنید:n02:

JIGSA
26-05-2013, 19:19
من 2-3 ترابایت فیلم برای دانلود آماده کردم که اینترنت مافوق صوت بهمون دادن بزارم 1 روزه دانلود بشه. :n19:

رئیس انجمن زودباوران P30world

NorthBridge
26-05-2013, 19:30
من 2-3 ترابایت فیلم برای دانلود آماده کردم که اینترنت مافوق صوت بهمون دادن بزارم 1 روزه دانلود بشه. :n19:

رئیس انجمن زودباوران P30world
چه کاریه؟!!! یک کارت --- بگیر و از دانلود اینترنتی بی نیاز شو:n09:

hossein019940
26-05-2013, 19:30
دلت خوشه دادا
یعنی به نظرت میزارن که سرعت بالا بره؟

soroosh_cz
26-05-2013, 20:01
اون 14% پکت های گم شده زیاد مهم نیست ؟
مال منم همچین شرفی نداره،
پینگ رو عنایت داشته باش... پکت لاس هم الان خوب شده کمی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zed2
26-05-2013, 22:06
انتقال به بخش خبرهای IT
با تشکر

morti18
26-05-2013, 22:28
سلام دوستان
یک مقدار فکر هم خوب چیزیه !
دوستان ، این تازه افتتاح شده ، تا پهنای باند رو بدن به مخابرات و مخابرات بده به ISP یکی دو ماهی طول میکشه
خواهشا اینقدر بد بین و کم صبر نباشید

VAHID
26-05-2013, 22:54
تاپیک انتقال داده شد به بخش خبر دوستان طبق قوانین عمل کنن تا تاپیک قفل یا حذف نشه.......

با تشکر از همکاری شما:n01:

hossein019940
26-05-2013, 22:58
پس شاید مخابرات زودتر پهنای باند رو به مشترکاش بده

Joaquin
26-05-2013, 23:39
پس شاید مخابرات زودتر پهنای باند رو به مشترکاش بده
ازین خبرا نیست. اصلن فک کنم مال ایران نباشه!

soroosh_cz
27-05-2013, 00:40
توی گزارششون که هیچ خبری از استفاده نبود، فقط تران زیت و درآمدزایی و کارعافرینی و ... به نظر من که بدون این هم میشد سرعت اینترنت رو بالا ببرن، اینم باشه فرقی نمیکنه.

Shahi3D
27-05-2013, 03:08
توی گزارششون که هیچ خبری از استفاده نبود، فقط تران زیت و درآمدزایی و کارعافرینی و ... به نظر من که بدون این هم میشد سرعت اینترنت رو بالا ببرن، اینم باشه فرقی نمیکنه.
بله٬ هیچ خبری از استفاده ایران از این نت توی متن خبر نیست.
فقط بحث درآمدزایی هست و بس ... :n27:

azaramir
27-05-2013, 08:07
هم اینک سرعت Adsl پرسرعت من زیر 10 کیلو بایت

befermatooo
27-05-2013, 08:23
هم اینک سرعت Adsl پرسرعت من زیر 10 کیلو بایت

کدود شرکت و چه نوع سرعتی ! 128 که منظورت نیست پر سرعت ؟!؟

من 1 مگ پارس آنلاین دارم و سرعت دانلودم تا 400 کیلوبایت هم میرسه .

hossein019940
27-05-2013, 08:25
کدود شرکت و چه نوع سرعتی ! 128 که منظورت نیست پر سرعت ؟!؟

من 1 مگ پارس آنلاین دارم و سرعت دانلودم تا 400 کیلوبایت هم میرسه .
دادش این سرعتا فکر کنم برای سرویسهای نامحدود هست.

befermatooo
27-05-2013, 08:54
دادش این سرعتا فکر کنم برای سرویسهای نامحدود هست.

نه ، محدود نیست .

فقط مخ اوپراتور رو زدم و اونم گفت پروفایلتو ردیف میکنم :n02:

البته قبلش همینجوریش هم تا 200 الی 300 کیلوبایت دانلود میکردم .

Shahi3D
27-05-2013, 09:00
من ۱مگ مخابرات دارم دیشب ۲۰ تا بیشتر نمی رفت :|
تا همین ۲ساعت پیش ۱۰۰کیلو بایت دانلود می شد کرد الان بیشتر ۱۵تا نمیره ...

azaramir
27-05-2013, 09:20
128 نامحدود پارس انلاین رفتم تو مصرف منصفانه

فرخند
27-05-2013, 10:48
خوش به حال این مردمان خارج ! کشوراشون چه بهشون میرسه و چه سرعتی در اختیارشون میزاره :n01:
اینترت 8 مگابایت همراه با حق اشتراک تلفن در آلمان ماهانه 20 یورو هست ! پهنای باندشون هم فوق العادست.

D o l f i n
27-05-2013, 11:37
والا ما پیشگامان نامحدود 256 داشتیم سرعت دانلود هم 35 بود خوب بود اگه کم بود در عوض ثبات داشت اومدیم طرح بعثت مخابرات گند زده به همه چی حریف خرید ترافیک که نمیشم هیچ سرعت دانلود رایگان شبانه اش هم چند شبی هست بالاتر از 40 نمیره

jafarr
27-05-2013, 13:16
اقا شما همینو کمترش نکن سره هر جریانی که تو کشور پیش میاد . زیاد کردنش پیش کش

morti18
27-05-2013, 14:14
(اولین روز بعد از افتتاح این پروژه ) به کوری چشم حسود بنده آسیاتک یک مگ 10 گیگ دارم . دیشب از ساعت 1 تا 8 صبح ، 5 گیگ دانلود کردم :n10:

نکته در مورد بد بینی بعضی از دوستان : فرض کنید از شرق آسیا به غرب آسیا یک اتوبان 10 بانده بزنن و این اتوبان از وسط ایران هم بگذره . بر فرض که این اتوبان رو برای سودآوری زده باشن ، آیا نمیشه از این اتوبان در داخل ایران استفاده کرد ؟! یعنی شهر های شرقی ایران نمیتونن به وسیله این اتوبان برن غرب ایران ؟! یعنی این اتوبان درش بسته است ؟ اگه بسته ست پس چه سودی برای ایران داره که کلی پول دادن 53000 کیلومتر فیبر نوری کشیده !

JIGSA
27-05-2013, 14:58
(اولین روز بعد از افتتاح این پروژه ) به کوری چشم حسود بنده آسیاتک یک مگ 10 گیگ دارم . دیشب از ساعت 1 تا 8 صبح ، 5 گیگ دانلود کردم :n10:

نکته در مورد بد بینی بعضی از دوستان : فرض کنید از شرق آسیا به غرب آسیا یک اتوبان 10 بانده بزنن و این اتوبان از وسط ایران هم بگذره . بر فرض که این اتوبان رو برای سودآوری زده باشن ، آیا نمیشه از این اتوبان در داخل ایران استفاده کرد ؟! یعنی شهر های شرقی ایران نمیتونن به وسیله این اتوبان برن غرب ایران ؟! یعنی این اتوبان درش بسته است ؟ اگه بسته ست پس چه سودی برای ایران داره که کلی پول دادن 53000 کیلومتر فیبر نوری کشیده !

یعنی الان با این مثال من کاملا قانع شدم. :n24:

عضویت شما را به انجمن زودباوران مقیم P30World تبریک میگوییم :n11:

اینم مدرک :
اینترنت 2 مگابیت نامحدود و دانلود ماکزیمم 80 کیلوبایت
تازه با IDM و از سایت داخلی

*Forgotten*
27-05-2013, 17:08

والا ما هر شب قبل این پروژه 4 گیگ دانلود میکردیم دیشب هم 4.5 گیگ دانلود کردیم سرعت هم 1مگ مبین نت از 2 تا 8
من منظور شما رو نفهمیدم یعنی شما اولین بارتونه 5 گیگ دانلود میکنید از اول این پروژه مگه قبلا نمیتونستید

والا الان مشکل پینگ و باز شدن بد سایت هاست این جور چیزا روی دانلود تاثیر بالایی نداره

NorthBridge
27-05-2013, 17:18
اینقدر از این اوضاع خطوط عصبانیم که همین صندلی رو پرت کردم طرف در. یک تسبیح دست گرفتم از وزیر مخابرات و کمیته ی فیلترینگ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفته تا هر کی اینجا نظر داده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دارم لعنت میکنم
میلیارد تا وبسایت وجود داره نصفش رو اونوریها بر ما تحریم کردند نصفش رو اینوریها فیلتر کردن. این چه وضعیه ای خدااااااااااااااااااااااا ا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعاً فکرش رو بکنید چقدر داریم توی این شرایط از همه جهت انرژی مثبت دریافت میکنیم و خودمون نمیدونیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

morti18
27-05-2013, 20:13
دوستان من این مثالو برای کسایی زدم که بدبین و نا امید هستن :n11:
به هر حال من هنوز هم امید دارم . با نا امیدی و بد بینی به هیچ کجا نمیرسیم . نه کشور نه خودمون :n21:

بنده تا دیروز شبها بین 2 تا 3 گیگ دانلود میکردم دیشب 5 گیگ

JIGSA
27-05-2013, 20:33
دوست عزیزم
برای شما یه نفر خوب شده. اما الان من همین صفحه فروم رو 12 بار رفرش کردم تا باز شد.
دانلود که تعطیله. بازی هم نمیشه کرد. سرعت آپلود که افتضاح شده.
الان به چی خوش بین باشیم ؟

*Forgotten*
28-05-2013, 12:55
این تاپیک با یه اگر شروع شدو اخبارش پخش شدو پهنای باند به ایران رسیدو همه کاراش جور شدو همه خوشحال شدنو پهناشون زیاد شدو :n13:
ولی همش در حد حرف بود و حالا کو منبعو کو پهنای باندو :n13:
اصلا از کجا باید فهمید:n02:

کلا شعر شدو :n02:

supermax15
28-05-2013, 13:18
به جان خودم این کابل فیبر نوری که از ایران رد فقط میخواست سرعت اینترنت کشور عمان رو زیاد کنه
و روئیس جمهور الکیشلوغش کرد اومد افتتاحش کرد

mohammad.asghari
28-05-2013, 14:12
هی...:n28:کی بشه ما هم اینترنت 60 مگی داشته باشم

hossein019940
28-05-2013, 14:16
:n08:60مگابیتی...........؟
اینونمیخوایم توقع نداریم
اونا 6 مگابیت رو برای کاربرای خونگی راه بندازن بسته

sima_6600
04-07-2013, 11:21
هی...:n28:کی بشه ما هم اینترنت 60 مگی داشته باشم
سنگ بزرگ نشانه نزدنه :n02:.ببینید اگه کل کابل های اینترنت دنیا از ایران بگزره و ایران بشه مرکز اتینرنت جهانی سرعت اینترنت از این بیشتر نمیشه این رو من به شما قول میدم.:n08:تازه اقایون مانور اینرنتی هم برگزار میکنن که این قعط شدن های مکرر مال همین هاست یه بار هم که قعط میشه زنگ میزنی میگه موش صحرای کابل اینترنت رو خورده :n09: امروز امار رو در اوردم مخابرات 10 مگابیت پهنای باند داره اون وقت 1000 تا یوزر داره :n04: بعد میگیم چرا سرعت این جور میشه و چرا پینگ میره بالا:n13: بعد میگن چرا جون مملکت دچار سو رفتار میشه پرخاشگر میشه خوب شما دارین حقش رو میخورین طرف دیوانه که نیست انسانه عقل داره میبینه تحملش تموم میشه مزنه به سیم اخر.:n24::n25:

JIGSA
04-07-2013, 12:01
من الان اینترنت 8 مگابیتی دارم. پرسرعت اما بی کیفیت
تورنت دانلود میکنم فضایی اما چه فایده یه بازی آنلاین که هر 1 دقیقه 10 کیلوبایت هم جابجا نمیکنه رو نمیتونه ساپورت کنه. لگ میزنه
دانلود تک کانکشن رو هم که انگار مدوله کردن رو نمودار سینوسی. میره رو 700 کیلوبایت در ثانیه بعد میاد میشه 5 کیلوبایت در ثانیه. اصلا ثابت نیست.
من حاضرم یک پنجم این سرعت داشته باشم اما کیفیت داشته باشه.

J@viD
04-07-2013, 16:41
همین الان هر سرعتی که به شما داده میشه 50% پایین تر از اون چیزی هست که باید باشه شک ندارم همین الان میتونن سرعت اینترنت رو بالا ببرن ولی نمیخوان
من 1 مگ مخابرات دارم در مجموع از روز اول تا همین الان 512 بوده و هست به این کار میگن دزدی تو روز روشن همینی که میگنو بهمون نمیدن اونوقت بیان یه چیزی بزارن روش؟
بالا رفتن پینگ و تایم اوت هم مال اینه که یه عده مریض که تو ایام خاص اینترنت رو قطع میکنن هم باید حقوق بگیرن دیگه نه؟ احتمالا اینا پروزه ای بودن حالا کامل استخدام شدن شغلشون ازار دادن کل کاربران اینترنته غیر از خودیا
اینا برای اینکه حقوقشون حلال بشه میان شب جمعه ها و روزهای تعطیل مثل اون یه هفته تعطیلی چند وقت پیش اینترنت رو شل میکنن یعنی یه جوری که شما تو اینترنت نتونی انلاین چیزی ببینی بازی نتونی بکنی سایتهای خارجی نتونی بری فیلتر میکنن خلاصه اموراتشون با این کارهای کثیف میگزره
یه نکته مهمی هست که من واقعا متوجه نمیشم اونم اینه که این تصمیم گیرندگان هدفشون چیه؟ اینه که ما رسانه های خارجی رو نبینیم؟ که الان برعکسه اگه هدفشون اینه که ملت از فیلترینگ رد نشن اونم که امار ثبت نام کننده های ایرانی فیسبوک میگه شکست خوردین یعنی همه جوره مورد تنفر کاربرای اینترنت هستین
الان این همه هزینه ای که میکنین داره برعکس جواب میده و هیچ نتیجه مثبتی نداشته بیاین مثل یه انسان متمدن دست از ازار و اذیت بردارین بلکه ما مردمی که انقدر با سانسور به شعورمون توهین کردین و حقمون رو خوردین ببخشیمتون
امیدوارم این دولت جدید با شعارهای امیدوار کننده ای که داده تو این زمینه کاری انجام بده البته بعید میدونم

mili_k
04-07-2013, 17:23
هرگز نمی بخشیم . سانسورچی باید محاکمه بشه . اون روز میاد

NorthBridge
04-07-2013, 18:18
امیدوارم این دولت جدید با شعارهای امیدوار کننده ای که داده تو این زمینه کاری انجام بده البته بعید میدونم
وقتی نماینده های بسیار باشعور و باسواد و متمدن و... مجلستون برمیدارن قانون سقف 128Kbps برای خانگی تصویب میکنند :n04: .. اونوقت دولت هم میشه مجری!
الان اگر isp ها بعضاً دارن 128 رو در عمل پهنای بیشتر میدن از دید قانون گذارهای مجلس مجرمند!!!! :n08:
خوشم میاد همین مردم برمیدارن سلیمانی وزیر اسبق مخابرات رو میفرستن مجلس تا از این دست قوانین باحال بیشتر تصویب کنه! همین آدمی که گفته بود دایل آپ هم برای محقق ایرانی کافیه!! :n19:

همه چیه ما ایرانیها بهم میاد . خداوند درب و تخته رو خوب با هم جور کرده:n02: