PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید dvd rw و نصب آن

hoseynn
25-05-2013, 13:44
سلام. دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه که چه dvd rw بخرم؟ نمیدونم سیستم من ساتا هست یا نه و یا اصلا فرقی میکنه یا نه.
اکثر مارک های موجود الان ساتا هستن.
و اینکه جامپر چیه؟ کجاست؟ چی کارش کنم؟

MOHRIT
25-05-2013, 16:32
سلام. دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه که چه dvd rw بخرم؟ نمیدونم سیستم من ساتا هست یا نه و یا اصلا فرقی میکنه یا نه.
خب شما اول مشخص کنید ساتا میخواید یا ide ?
ide که دیگه میشه گفت تو بازار نیست ولی ساتا lمارک خوب سونی هست حدودا 80 تومان و سامسونگ

EXTREME
25-05-2013, 17:42

مدل مینتون رو بگین

جامپر برای ide هاست که از خروجی کابلش دو تا میخواین بگیرین و نیاز به جامپر دارین برای ساتا نیازی است

رایترهای پایونیر سری fx و اچ پی خوب هستن

hoseynn
25-05-2013, 21:23
مدل مینتون رو بگین

جامپر برای ide هاست که از خروجی کابلش دو تا میخواین بگیرین و نیاز به جامپر دارین برای ساتا نیازی است

رایترهای پایونیر سری fx و اچ پی خوب هستن
ممنون از راهنماییتون
کسی میتونه نصب dvd rw بهم آموزش بده؟

EXTREME
25-05-2013, 22:38
ممنون از راهنماییتون
کسی میتونه نصب dvd rw بهم آموزش بده؟

رایتر ساتا یک کابل ساتا تو جعبش هست معمولا همون رو یک سمتشو به پشت درایو که جاش معلوم است وصل میکنید یک سمتشم روی مین که پورت ساتا داره از پاور هم باید یک برق ساتا بزنید به درایو اگه پاور برق ساتا نداره باید از تبدیل برق ساتا استفاده کنید

hoseynn
26-05-2013, 08:02
رایتر ساتا یک کابل ساتا تو جعبش هست معمولا همون رو یک سمتشو به پشت درایو که جاش معلوم است وصل میکنید یک سمتشم روی مین که پورت ساتا داره از پاور هم باید یک برق ساتا بزنید به درایو اگه پاور برق ساتا نداره باید از تبدیل برق ساتا استفاده کنید
این تبدیل که میگید به همراه dvd rw میدن؟

EXTREME
26-05-2013, 09:26
این تبدیل که میگید به همراه dvd rw میدن؟

نه اگه نیاز داشته باشین باید برین تهیه کنید بهش میگن برق ساتا

aryna
01-06-2013, 18:47
سلام دوستان اگر کسی میتونه بهم تصویری بگه چطوری درب مخفی درایو را نصب کنم تصویری(dvd rw)

EXTREME
01-06-2013, 20:09
سلام دوستان اگر کسی میتونه بهم تصویری بگه چطوری درب مخفی درایو را نصب کنم تصویری(dvd rw)

منظورتون رو از درب مخفی درایو نفهمیدم بیشتر توضیح بدین

aryna
02-06-2013, 00:46
منظورتون رو از درب مخفی درایو نفهمیدم بیشتر توضیح بدین

ببین منظورم این درب هایی است که جلو درایو نصب میشن و وقتی eject میکن قسمت جلو درایو میره زیر درایو(بوسیله یک فنر یا ضامن)

حالا نمیدونم اسم این چیست

وایا شما منظورم را متوجه شدید یا نه

. در ضمن این درب همرا خود کیس است و توی پک درایو نیست