PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ه.ک مگاترینربازی ها( لطفا استادان ه.ک راهنمایی کنن)

saeidperak1
25-05-2013, 13:25
سلام خدمت تمامی دوستان
من دوتاسوال داشتم اینکه من وقتی با چیت انجین(cheat engine) یک بازی رو ه ک میکنم و مقادیرشو تغییر میدم اما نمیتونم ترینر بسازم باهاش میدونم بحث زیاده در این مورد ولی لطف کنین یه اموزشی بدین
دومین سوال اینه که اقا من میخوام مثلا تو یه بازی مقادر پرش یا رنگ صفحه یا نوع تفنگ ...
رو ه ک کنم این چیزا مقدار ندارن چجوری باید اینارو ه ک کرد با استفاده از چه کد هایی ؟ لطفا اگه بلدین توضیح بدین ممنون

deathangel201190
04-06-2013, 22:41
در مورد ساخت ترينر بايد بگم اگه با cheat engine زياد كار كرده باشيد يك چيزو بايد بدونيد
Pointer و Multi Pointer كه بعضي جاها كارو خيلي سخت ميكنه به طور مثال شما ادرس پول يك بازي رو پيدا كرديد اما يك مشكل هست پوينتر هر بار اون ادرسو عوض ميكنه پس شما بايد ادرس پوينترو پيدا كنيد كه خوب سخته اما از اون سخت تر چند تا پوينتر هست كه معمولا واسه بازي هاي سنگين و جديد از اين روش استفاده ميشه گاهي هم عدد مورد نظر در 10 يا 2 يا 6 يا ... ضرب ميشه كه خوب كارو سخت ميكنه اما خوب در صورتي كه ميخوايد با همون ادرس معمولي كه هر بار عوض ميشه ترينر بسازيد مشكلي نداره
در بالا منو يا بار file رو بزنيد
generate generic trainer رو بزنيد
در process name اسم برنامه-در صورتي كه ميخوايد با يك دكمه ترينر شما بياد روي process active تيك رو بزنيد و يك دكمه رو مشخص كنيد
title اسم ترينرتون
در about توضيحات لازم
حالا ميرسيم به اصل كار add hotkey رو بزنيد
بعد ادرس مورد نظرو از انتخاب كنيد (همون پايين بايد داشته باشيدش)
در صورتي كه ميخوايد فريز بشه يا ديگه تكون نخوره toggle freeze در صورتي كه ميخوايد بره رو يك عدد مشخص set value در صورتي كه ميخوايد مقدار مشخصي اضافه كنه increase value with و ...
در اولين جاي خالي دكمه مورد نظر
در دومي در صورتي كه ميخوايد كم يا زياد شود مقدار
در سومي توضيحات
در اخر apply
و براي ساختن بقيه دكمه ها همين طور بريد بعد اتمام كار Ok رو بزنيد در اخر هم generate trainer و بعد هم محل سيو شدن.
در صورتي كه خواستيد تو همين تاپيك بگيد تا پيدا كردن Pointer و Multi Pointer هم توضيح بدم