PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش ارک اس و خرید اکسپریا پی؟نظر شما؟

am2
25-05-2013, 12:34
سلام
راستش من امروز اتفاقی تصمیم گرفتم ارک اس خودم رو بفروشم و یک گوشی جدید بخرم..مغازه ارک اس رو 700 میخره و پی رو 850 میده..به نظرتون این کار من درسته یا اشتباهه؟
پی جدیدتره؟ایا سونی اندروید 4.1 و 4.2 رو براش میخواد بده؟
فیلم برداری پی بهتره؟
صدای اون چطوره؟
در مقایسه با ارک اس رزلوشن پی چگونه هست؟من روشن کردم پی رو به نظرم ارک اس شارپ تر از پی بود..درسته؟یا بخاطر کاوری بوده که پی داشت؟
رم پی بیشتر از ارکه
حافظه داخلی پی هم بیشتره
و این که ارک اس فکر کنم خوشگلتره..
نظرتون چیه؟من این کار رو بکنم یا نه؟
ایا بعدا موقعیت فروش ارک اس برام پیش میاد؟

clau
25-05-2013, 16:48
برتری های xperia p
سی پی یو 2هسته ای که روی گوشیه- حافظه داخلیش 16 گیگه که 13 گیگش در دسترس کاربره ولی متاسفانه کارت حافظه بهش نمیخوره
پشتیبانی از شبکه ارتباطی nfc -دروبین 8مگا پیکسلی با کیفیت فیلمبرداری FULL HD(ارک اس کیفیت فیلمبرداریش HDبود که مطمئنن به پای XPERIA P نمیرسه)- کیفیت صفحه نمایشش هم از ARC Sبالاتره -دوربین دوم برای مکالمه ویدویی که ARC Sچنین چیزی نداره
اپدیت اندروید 4.1 (جلی بین) براش اومده ولی معلوم نیست سونی اپدیت اندروید 4.2.2 براش میده بیرون یا نه

به نظر من که انتخاب خوبیه

am2
25-05-2013, 18:44
ممنون پس تنها مشکلش اینه که اکسپریا پی صفحه نمایش کوچکتری 4 اینچ داره:n03:

M A S 0 U D
25-05-2013, 19:00
قطعا اکسپریا p بهتره
م خودم دارمش و کاملا ازش راضیم
صفحش هم خیلی با کیفیته
مهمترین تفاوت دو هسته بودن پی هستش و این خیلی مهمه و البته جدیدتره

shifter
25-05-2013, 22:07
من میگم اگه میخوای ارتقا بدی به یه چیز شاخ تر از p ارتقا بده...
درسته که p برتری هایی داره اما به نظر من اونقدر زیاد نیست...به علاوه زیبایی و طراحی فوق العاده ارک اس( هرکی دیده دستم خیلی حال کرده باهاش :n02:)
البته

در این مورد به نظرم دیگه ارک اس قیمتش به خاطر قدیمی بودن رو به کاهش میره...اگه میخواین 700 بفروشین همین الان اینکارو بکنین بهتره.

soranstar
25-05-2013, 23:09
سلام
راستش من امروز اتفاقی تصمیم گرفتم ارک اس خودم رو بفروشم و یک گوشی جدید بخرم..مغازه ارک اس رو 700 میخره و پی رو 850 میده..به نظرتون این کار من درسته یا اشتباهه؟
پی جدیدتره؟ایا سونی اندروید 4.1 و 4.2 رو براش میخواد بده؟
فیلم برداری پی بهتره؟
صدای اون چطوره؟
در مقایسه با ارک اس رزلوشن پی چگونه هست؟من روشن کردم پی رو به نظرم ارک اس شارپ تر از پی بود..درسته؟یا بخاطر کاوری بوده که پی داشت؟
رم پی بیشتر از ارکه
حافظه داخلی پی هم بیشتره
و این که ارک اس فکر کنم خوشگلتره..
نظرتون چیه؟من این کار رو بکنم یا نه؟

دوست عزیز، منم آرک اس داشتمو گوشی خوبیه.
تنها دلیلی که عوضش کردم، رم پایینش بود، که ۵۱۲ بودو تو بعضی بازیا کم میاورد.
البته با توجه به جدا شدن سونی و اریکسون، شرکت سونی دیگه تمرکزشو بیشتر معطوف میکنه به گوشیای مارک سونی.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

am2
26-05-2013, 08:54
ممنون بچه ها..
راستش من هم ارک اس راضی بودم..یعنی تنها مشکلکش رم پایینش بود
یه سوال..کیفیت عکاسی پی با ارک اس تفاوت داره؟توی شب؟توی روی؟برای من پی یه جوراییه عکاسیش..دوربینش که هر دو 8 هست..1024 هم هست فیلم برداری پی ولی یه طوریییه :(

AKBAR132
27-05-2013, 11:57
حالا چرا p
سنسيشن xe هم هس
كاركرده اكسپريا اس يا حتي گلكسي s II
من باشم با p عوض نميكنم هم مموري نميخوره هم باطري ضعيفي داره و صفحه كوچكتر و البته بدون محافظ و ...
الان گوشيها داره عوض ميشه اگه بتوني 6 ماه ديگه تحملش كني شايد بتوني با همين قيمت يه lg 4x hd برداري

soranstar
27-05-2013, 13:14
حالا چرا p
سنسيشن xe هم هس
كاركرده اكسپريا اس يا حتي گلكسي s II
من باشم با p عوض نميكنم هم مموري نميخوره هم باطري ضعيفي داره و صفحه كوچكتر و البته بدون محافظ و ...
الان گوشيها داره عوض ميشه اگه بتوني 6 ماه ديگه تحملش كني شايد بتوني با همين قيمت يه lg 4x hd برداري

گلکسی اس۲ رو هم که دوستمون گفتن، گوشیه خوبه.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2