PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به راهنمایی فوری!!!

Alireza Tavasoli
25-05-2013, 11:22
سلام من یه A-DATA sh93 دارم که خود هاردش(1TB) بر اثر ضربه از بین رفته ولی کیت تبدیلش(SATA به Micro USB 2.0) سالمه میخواستم ببینم که میشه هارد دیگه ای (توشیبا-120 گیگ ) به تبدیلش وصل کرد و از آن استفاده کرد؟
آیا به هارد آسیب میرسه با نه ؟
مرسی از پاسخ شما

ata.royalfalcon
25-05-2013, 15:21
سلام من یه A-DATA sh93 دارم که خود هاردش(1TB) بر اثر ضربه از بین رفته ولی کیت تبدیلش(SATA به Micro USB 2.0) سالمه میخواستم ببینم که میشه هارد دیگه ای (توشیبا-120 گیگ ) به تبدیلش وصل کرد و از آن استفاده کرد؟
آیا به هارد آسیب میرسه با نه ؟
مرسی از پاسخ شما
سلام .
بله ميتونيد هارد ديگري به آن وصل كنيد و مشكلي هم نداره .

Alireza Tavasoli
26-05-2013, 10:23
سلام .
بله ميتونيد هارد ديگري به آن وصل كنيد و مشكلي هم نداره .
مرسی از جوابتان
ولی من امروز این کارو کردم و هارد من را کامپیوتر نشناخت البته روی این هارد جدیدی که من می خواهم از طریق USB باهاش کار کنم ویندوز 8 نصب هستش
و میزان آمپر هارد ها هم فرق داره هارد اصل ای-دیتا 0.89 آمپر جریان می خواست و هارد جدید من 1 آمپر جریان می خواد
این هارد جدید (توشیبا) من هم قبلا روی یک لپ تاب نصب بوده و من نمی خواهم که هیج فایلی از روی آن پاک شود حتی ویندوزش (این هارد 3 پارتیشن هم دارد)

به نظر شما مشکل از کجاست؟

مرسی از پاسختان!!!

ata.royalfalcon
26-05-2013, 13:16
مرسی از جوابتان
ولی من امروز این کارو کردم و هارد من را کامپیوتر نشناخت البته روی این هارد جدیدی که من می خواهم از طریق USB باهاش کار کنم ویندوز 8 نصب هستش
و میزان آمپر هارد ها هم فرق داره هارد اصل ای-دیتا 0.89 آمپر جریان می خواست و هارد جدید من 1 آمپر جریان می خواد
این هارد جدید (توشیبا) من هم قبلا روی یک لپ تاب نصب بوده و من نمی خواهم که هیج فایلی از روی آن پاک شود حتی ویندوزش (این هارد 3 پارتیشن هم دارد)

به نظر شما مشکل از کجاست؟

مرسی از پاسختان!!!

هارد رو به سيستم متصل و سپس برنامه disk management ويندوز رو اجرا و بررسي كنيد كه آيا هارد شناخته شده يا خير (در صورت امكان عكس اين برنامه رو اينجا بذاريد) .