PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا راهنمایی کنید تا درست انتخاب کنم تا 600 تومن

Ali_softcenter
25-05-2013, 09:29
سلام :n16:

راستش دفعه پیش که میخواستم گوشی بگیرم...اشتباه کردم ویو 1 خریدم...اون موقع سامسونگ شدیدا از بادا حمایت میکرد ..نمیدونستم اینجوری میشه بادا..فارسیش نمیاد و تحریم میشیم و...

خلاصه ویو 1 رو الان با ضرر دارم میفروشم...270 تومن!

بگذریم...

این دفعه میخوام تصمیم درست بگیرم تا 550 ترجیحا....توی عنوان زدم 600 ولی شما اول تا 550 در نظر داشته باشید اگه دیدید چیزایی که انتظار دارم کمی بالا میزنه مشکلی نیست.

انتظاراتی که دارم از گوشی رو جدا می نویسم با انتظاراتی که ندارم ( چیزایی که برام مهم نیست) تا بهتر بتونید راهنمایی کنید.

ممنون

قبل از همه یک نکته رو بگم : 550 تومنی که میگم با فرض گوشی گارانتی دار هست...اگه متفق القول میگید که گوشی بدون گارانتی بگیرم! پس لحاظ کنید که ممکنه بشه گوشی 600 تومنی هم گرفت که بدون گارانتیش مثلا بشه همون 550 !!

انتظاراتی که دارم :

1- سیستم عاملش میخوام ترجیحا آندروید باشه و باز هم ترجیحا آندروید نسخه جدید روش باشه(اولویت) ..ولی اگه چیز دیگه ای هم بود که مثل آندروید برنامه براش زیاده بگید چون مثلا هیچ اطلاعاتی در مورد ویندوز فون ندارم!

2- دوربین گوشی حداقل 5 مگاپیکسل باشه

3-سخت افزار گوشی اعم از پردازنده و حافظه در حد قابل قبولی باشه..طوری که گوشی با نصب برنامه و ....کم نیاره و هنگ کنه یا سابقه ریست شدن در این نوع گوشی داشته باشه

4- تاچ بودن یا کیبورد دار بودن زیاد فرقی نداره ولی حتما کیبورد فارسی داشته باشه و فارسی بخونه مخصوصا اگه بدون گارانتی پیشنهاد میدید ...کیبورد فارسیش پیدا بشه...حوصله نصب کاستوم رو ندارم برای فارسی شدن

5- ال سی دیش حتما کیفیت بالایی داشته باشه ترجیحا 16 میلیون رنگ

6- صدای اسپیکر گوشی موقع زنگ خوردن پایین تر از حد انتظار نباشه و ویبره خوبی داشته باشه

7- قیافش زشت نباشه...ترجیحا گوشی با ظاهر زیبا میخوام

8- وایرلس داشته باشه

9- ترجیحا قاب ژله ای...گاردی چیزی براش باشه در بازار!! چون معمولا گوشی از دست من می افته

10- به هیچ عنوان برند های متفرقه مثل هواوی و..رو پیشنهاد ندید

انتظاراتی که ندارم :

1- دوربین دوم برام مهم نیست

2- هدفونش مزخرف باشه مهم نیست اصلا نمیخوام با گوشی آهنگ گوش کنم...اسپیکراش خوب باشه کافیه

3- من با گوشی اصلا بازی نمیکنم

4- دو سیم کارته بودن زیاد مهم نیست ولی اگه بود بهتره!

5- فیلم برداریش قوی نباشه مهم نیست

و در آخر : برند زیاد مهم نیست برام ولی یه چیزی باشه که بعدا خواستم ردش کنم خواهان داشته باشه! ترجیحا ال جی پیشنهاد ندید ...سلیقه ای پیشنهاد ندید..تخصصی پیشنهاد بدید:n12:

1376MAXIMUM
25-05-2013, 09:45
Ascend Y300مال هواوی هست

Ali_softcenter
25-05-2013, 09:55
Ascend Y300

مال هواوی هست

دادا این همه برند شاخ این چیه خدایی :n02:
این برند رو پیشنهاد ندید لطفا!

حالم بد میشه

به پست اول اضافه شد....ممنون

1376MAXIMUM
25-05-2013, 10:46
Sony Xperia U
629تومان

Ali_softcenter
25-05-2013, 10:53
Sony Xperia U
629تومان

ممنون عزیز این قیمت بدون گارانتیشه؟

همه انتظاراتی که من دارم رو داره؟؟؟

اگه قیمت بدون گارانتیشه زیاده

Ali_softcenter
25-05-2013, 11:15
الان XPERIA MIRO نسخه آندرویدش 4 هست ولی رزلوشن صفحه نمایشش از u کمتره...

کامنت های سایت MOB.IR در مورد U رو میخوندم ظاهرا آپدیت به ورژن 4 همچین آسونم نیست!

میخوام بدونم رام رسمی برای U برای آپدیت به 4 اومده یا نه! من کاستوم نمیخوام

1376MAXIMUM
25-05-2013, 12:08
ممنون عزیز این قیمت بدون گارانتیشه؟

همه انتظاراتی که من دارم رو داره؟؟؟

اگه قیمت بدون گارانتیشه زیاده
گارانتی 1 ساله شرکت آرین
در مورد رام هم که پرسیدی نمیدونم من خیلی توخطش نیستم ولی pاومده احتمالا برای این هم اومده از کسایی که دارند بپرسید

Ali_softcenter
25-05-2013, 12:22
همچنان منتظر نظرات بقیه دوستان هستم

ol.mansoor
25-05-2013, 12:23
xperia mini

Ali_softcenter
25-05-2013, 12:48
xperia mini

میشه دلیلتون رو بفرمایید؟؟

یعنی مینی از اکسپریا میرو و ری هم بهتره؟ خیلی کوچیک دیگه دوس ندارم نهایت مثل اکتیو باشه

ol.mansoor
25-05-2013, 16:20
میشه دلیلتون رو بفرمایید؟؟

یعنی مینی از اکسپریا میرو و ری هم بهتره؟ خیلی کوچیک دیگه دوس ندارم نهایت مثل اکتیو باشه

از همه هم رنج ها بهتره ، از میرو هم بخاطر سی پی یو قوی تر بهتره

clau
25-05-2013, 16:28
xperia miniهنوزم آکش تو بازار هست مگه:n02:

اگه میخوای xperia mini بخری همین پول بزار xperia uبخر دیگه اپدیت اندروید 4هم براش اومده مشکلی هم برای اپدیت کردن نداره فقط متاسفانه به اندروید جلی بین اپدیت نمیشه -کارت حافظه هم نمیخوره 8 گیگ حافظه داخلی داره که 4گیگ میتونی اهنگ فیلم و عکس این چیزا بریزی 2گیگ هم واسه نصب برنامه
xperia mini همون 250تومان هم که قبلن واسه خریدش میدادن از سرشم زیاد بود چه برسه 550:n21:

Ali_softcenter
25-05-2013, 20:36
دوستان من عاشق این شدم!

نظرتون چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

635 تومن ناقابل!!

از U هم سر تره!

امتیازا رو نگاه کنید فقط...

1376MAXIMUM
25-05-2013, 20:55
دوستان من عاشق این شدم!

نظرتون چیه؟

635 تومن ناقابل!!

از U هم سر تره!

امتیازا رو نگاه کنید فقط...
این قیمت رو از کجا اوردی فکر کنم اشتباهه

Ali_softcenter
25-05-2013, 21:03
این قیمت رو از کجا اوردی فکر کنم اشتباهه

دقیقا درسته

وارد کننده ش بهم قیمت داد

clau
25-05-2013, 21:05
دقیقا درسته

اگه به این قیمت بتونی گیر بیاری که محشره:n04:cpu چهار هسته ای هم روشه

Ali_softcenter
26-05-2013, 11:58
کاربران فعال این بخش کجان؟؟؟

1376MAXIMUM
26-05-2013, 12:20
دقیقا درسته

شاید لاک شده باشه روی اپراتو های امریکا یعنی شما باید مدل انلاکش رو بگیری می تونی روی سایت خود تولید کننده ببینی

Ali_softcenter
26-05-2013, 13:46
شاید لاک شده باشه روی اپراتو های امریکا یعنی شما باید مدل انلاکش رو بگیری می تونی روی سایت خود تولید کننده ببینی

نه دادا لاک نیست...اصلا از نظر تهیه این مشکلی ندارم....طرف کارش اینه! آشناس...635 بابت این میگیره چون قیمت کارخونه اومده پایین

40 تومن هم باید به پست یا گمرک تهران بدم...

مسئله اینه که الان اگه نخوام اینو بگیرم چی بگیرم!!

راهنمایی دوستان جسارتا قانعم نکرده...

حتی مدل اکسپریا u هم عیب و ایراد داره! مثلا 4 گیگ حافظه داخلی داره که رم هم نمیخوره! بلوتوث نسخه 2!!!

اون وقت 600 تومن پولشه!

1376MAXIMUM
26-05-2013, 14:18
به نظر من کاملا خوبه توش شک نکن اگه واقعا 635 هست و مشکلی نداره حتما همین رو بردار

clau
26-05-2013, 18:23
نه دادا لاک نیست...اصلا از نظر تهیه این مشکلی ندارم....طرف کارش اینه! آشناس...635 بابت این میگیره چون قیمت کارخونه اومده پایین

40 تومن هم باید به پست یا گمرک تهران بدم...

مسئله اینه که الان اگه نخوام اینو بگیرم چی بگیرم!!

راهنمایی دوستان جسارتا قانعم نکرده...

حتی مدل اکسپریا u هم عیب و ایراد داره! مثلا 4 گیگ حافظه داخلی داره که رم هم نمیخوره! بلوتوث نسخه 2!!!

اون وقت 600 تومن پولشه!

مسئله اینه الان تو این رنج قیمتی که شما گفتی نمیشه گوشیهای تاپی گیر آورد اینقد قیمت بازار شیر تو شیر شده وقتی xperia miniقیمتش برسه به 500 دیگه بقیه گوشیا که حسابشون جداست همین xperia uقیمت اصلیش که تازه اومده بود بازار 468تومان خواهرم خرید که الان رسیده به 640 تومان :n29: