PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمممک !!!!!! (پیدا کردن رمز فایل Rar)

مهدی امروز
08-08-2006, 12:04
من یک فایل Rarرمزدار دارم که رمز اونو یادم رفته میخواستم بدونم چه جوری شکسته میشه؟

MB_Danger
08-08-2006, 20:21
RAR Password Cracker 4.12

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

Ali Alizadeh Mansouri
08-08-2006, 21:31
از برنامه ی Password Recovery Kit Enterprise هم می تونید استفاده کنید.

مهدی امروز
13-08-2006, 22:08
بسیار مننوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ون

مهدی امروز
13-08-2006, 22:09
بسیار مننوووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ون

MB_Danger
13-08-2006, 22:48
خواهش می کنم ...

قابل شما رو نداشت :blush:

موفق باشید .

mohammad.clergyman
13-08-2006, 23:25
بسم رب الشهداء

================

سلام

آيا اين برنامه نياز به سيستم قدرتمند داره و آيا اين همون برنامه اي است كه يك روز ميكشه تا پسورد را پيدا كنه ؟؟

ممنون

Ali Alizadeh Mansouri
13-08-2006, 23:42
بسم رب الشهداء

================

سلام

آيا اين برنامه نياز به سيستم قدرتمند داره و آيا اين همون برنامه اي است كه يك روز ميكشه تا پسورد را پيدا كنه ؟؟

ممنون
سلام،
کلا این جور برنامه ها روی هر سیستمی کار می کنند و فقط قدرت سیستم روی سرعت آزمایش (یعنی تعداد پسوردهای آزمایش شده در ثانیه) تأثیر می گذاره. زمان پیدا کردن پسورد هم بستگی کامل به تعداد و نوع کاراکترهای به کار رفته در پسورد داره و از یک روز تا یک سال(برای پسوردی با 8-10 کاراکتر مرکب از حروف و اعداد و علایم ویژه) زمان می بره.
آخرین ورژن Password Recovery Kit Enterprise دارای فناوری جدیدی هست که زمان رمزگشایی رو به 85 درصد روشهای عادی در برنامه های دیگه (در متد Brute Force) می رسونه.
موفق باشید.

mamali_goli
17-12-2010, 13:50
سلام... بگید من چکار کنم؟

mamali_goli
17-12-2010, 13:52
کسی میتونه بهم بگه آیا راهی داره که فایل rar پسورد داری رو که sfx کرده باشی (یعنی پسوندش exe باشه) و رمز یادت رفته باشه رو باز کرد؟

Ship Storm
17-12-2010, 15:01
کسی میتونه بهم بگه آیا راهی داره که فایل rar پسورد داری رو که sfx کرده باشی (یعنی پسوندش exe باشه) و رمز یادت رفته باشه رو باز کرد؟

سلام... بگید من چکار کنم؟

سلام
تاپیک ها قدیمی رو آوردید رو و این با قوانین انجمن سازگار نیست
تاپیک جدید ایجاد می کردید برای ایم منظور
---
ببینید نرم افزار Rar Password Recovery قابلیت پیدا کردن پسورد های کوتاه رو داره البته 3 کاراکتر رو من تست کردم پیدا کرده ولی بیشتر که خواستم تست کنم نتونسته و پسورد رو وقتی یکم پیچیده میکنی و از علائم هم استفاده میکنی دیگه نرم افزار نمیتونه پیداش کنه