PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یکی شدن کل درایو ها

sali_p30world
22-05-2013, 21:33
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز، :n16:

یه مشکل دردناک برام پیش اومده،میخواستم فلشم رو بوتیبل کنم که وسط کار صفحه مانیتورم ابی شد و کامپیترم ریست شد ولی دیگه بالا نیومد وپیغام missing operating system میومد اومدم ویندوز عوض کنم دیدم یک درایو بیشتر ندارم که اونم قبل از نصب ویندوز پیغام format disk میداد,حالا نمیدونم چیکار کنم کلی اطلاعات تو هاردم دارم،خواهش میکنم کمکم کنید:n28::n30::n28::n30::n28::n30:

toufan
22-05-2013, 23:24
هارد رو به یه سیستم دیگه که ویندوز داشته باشه وصل کنید . اطلاعاتشو خالی کنید بعد فرمت کنید. و یا با بوتیبل paragon hard manager وارد هاردون بشید و اطلاعاتتون رو منتقل کنید روی هارد دیگه.

sali_p30world
23-05-2013, 11:16
سلام toufan

اینکارو کردم ولی یک درایو بالا میاد و وقتی هم که میخوام بازش کنم همون پیغام فرمت دیسک رو میده،کل درایو هام شده یکی

sali_p30world
23-05-2013, 11:27
سلام toufan

اینکارو کردم ولی یک درایو بالا میاد و وقتی هم که میخوام بازش کنم همون پیغام فرمت دیسک رو میده،کل درایو هام شده یکی

sali_p30world
24-05-2013, 00:12
سلام.انگار اینجا کسی نیست که به من کمک کنه ولی به دلیل اینکه اطلاعاتم خیلی برام مهم بود دو سه روز از زندگیم زدمو راه حلشو پیدا کردم و هاردم رو درست کردم،چند دقیقه بیشتر نیست که اطلاعاتم برگشته و هاردم شده مثل اولش،بدون هیچ تغییری،امیدوارم برای هیچکس همچین مشکلی پیش نیاد،ولی محض احتیاط آموزشش رو سره اولین فرصت میذارم تا اگه کسی به این مشکل برخورد دیگه مثل من بد بختی نکشه و منتظر جوابی که نمیاد نباشه.

toufan
24-05-2013, 00:13
شما با برنامه easy recovery professional دیتاهاتون رو از همون تک درایو بازیابی کنید تو یه هارد دیگه بعد فرمت کنید.