PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نگاهی به پوشه ها و فایلهای زاید و قابل حذف در ویندوز هفت

NorthBridge
22-05-2013, 20:36
با سلام

دوستان عزیز امیدوارم شما هم همکاری کنید تا منبع خوبی فراهم کنیم
مثلاً وقتی ما میخوایم از ویندوزمون نسخه ی پشتیبان بگیریم متوجه حجم بی جهت بالای درایو ویندوز میشیم
پس محلهایی که فایلهای بیهوده وجود داره رو بهتره شناسایی کنیم. فایلهایی که پاک کردنشون باعث آسیب یا مشکل برای ویندوز نشه

من دارم پوشه های درایو ویندوز رو با دقت بررسی میکنم و تابحال این مسیرها رو شناسایی کردم و اگر در سیستم شما هم این مسیرها وجود داشت میتونید مثل من با خیال راحت فایلهای داخلشون رو پاک کنید
البته بعضی مسیرها مربوط به برنامه های خاصی هست که خب اگر نصب کرده باشید مسیر مورد نظر به کارتون میاد
فقط یاداوری کنم که بجای User7 لازمه پوشه ی خاصی که در سیستم خودتون هست رو در نظر بگیرید:

C:\Documents and Settings\User7\AppData\Local\Temp
C:\Documents and Settings\User7\AppData\Local\TechSmith\SnagIt\Data Store
C:\Documents and Settings\User7\AppData\Local\Downloaded Installations
C:\Documents and Settings\User7\AppData\Local\Google\Update\Downloa d
C:\Documents and Settings\User7\AppData\Local\Microsoft\Windows\Tem porary Internet Files
C:\Windows\Prefetch
C:\Windows\temp

<شما هم همکاری کنید که نفعش به همه میرسه>:n16:

NorthBridge
22-05-2013, 20:55
استقبال کنید :n16:

Beta
22-05-2013, 21:51
C:\Users\User7\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\R ecent

NorthBridge
23-05-2013, 13:43
با تشکر از شما دوست گرامی:n11:. دکمه ی تشکر برای ما تازه واردها!!! موجود نیست!:n29:

حق با شماست و پوشه ی مورد نظر دارای شورتکاتهای بی فایده است گرچه محموعاً حجم اندکی دارند
مواردی که من معرفی کردم اکثراً حجمهای بالایی دارند و سریعتر به کاهش حجم پارتیشن ویندوز کمک میکنند:n06:
از این موارد چی توی آستین دارید؟:n01:

البته من هنوز کل پوشه های درایو C رو فرصت نکردم نگاه کنم و فقط
Documents and Settings و RECYCLER و System Volume Information و $RECYCLE.BIN که super hidden هستند رو درست نگاه کردم . البته پوشه ی سومی که مربوط به system restore است که کاری به آن نداریم ولی دومی و سومی هم اگر محتوایی داشت مربوط به زباله دان درایو است و آن را هم باید تخلیه کرد

و هنوز Program Files/x86 و Program Data و Users و Windows مانده اند که باید دقیق و سر فرصت نگاه کنم

متأسفانه برنامه های به ظاهر معروفی که ادعای پاکسازی درایوها را دارند بیشتر به سیستم عامل آسیب وارد میکنند و بهمین جهت به هیچ وجه تجربه ی خوبی از هیچکدامشان ندارم

پس بهتر است همکاری سایر دوستان خوب را هم داشته باشیم تا زودتر به نتایج خوب تری برسیم:n16:

NorthBridge
05-06-2013, 12:13
C:\Users\User7\AppData\Local\Temp
بیش از 1GB فایل موقتی و بیهوده داشت!