PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدا

Yisan
21-05-2013, 19:15
سلام
من ویندوز 7 نصب کرده بودم صدا نداشت!بعد بردمش تعمیرگاه اکس پی نصب کردند و صداش کار کرد
حدود 2 سال پیش برده بودمش یه تعمیرگاه دیگه روش 7 نصب کرده بودند صدا داشت
حالا مشکل من اینه که از وقتی ویندوز عوض کردم(اکس پی نصب کرده بودند روش 7 نصب کردم) دیگه صدا نداره! :n14:
اسپیکر که مشکل نداره چون اگه مشکل داشت رو ویندوز قبلیم صدا نمی داد در حالی که صدا داشت
کارت صدا هم که نسوخته!چون ویندوز قبلیم صدا داشت!
کارت صدامم هم که به ویندوز 7 باید بخوره چون اون یه باری که یه تعمیرگاه دیگه برده بودمش روش 7 نصب کرده بودند صدا داشت
پس به نظر شما مشکل چیه که وقتی من ویندوزم رو عوض کردم دیگه صدا ندارم؟!

Beta
21-05-2013, 21:53
ببین واسه ویندوز 7 این دوتا درایور رو حتما باید نصب کنی :
من واسه خودم همین مشکل به وجود اومده بود که با نصب Realtek AC'97 مشکلم کاملا حل شد ...و البته که Realtek HD Audio نصب بوده:n01:
اینو هم بگم که باید مخصوص ویندوزه 7 باشه و به System Type هم دقت کنید(32 یا 64 بیتی)،و نسخه ی مخصوص رو دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فاصله ها رو بردار...
یکی اولش ، یکی آخرش (فقط کلمه ی سـافـتگـذر)

Yisan
22-05-2013, 10:52
لینک اول برای 7 رو نداره که!

Children_Of_Bodom
22-05-2013, 12:19
آخه از کجا معلوم که کارت صداشون ریل تک باشه که شما لینک درایور ریل تک میدی؟!

Beta
22-05-2013, 13:40
لینک اول برای 7 رو نداره که!
نسخه ی Vista رو باید دانلود کنید.

Arash4484
23-05-2013, 14:02
سلام، در تعمیرگاه به احتمال زیاد درایور کارت صدای شما رو بصورت دستی نصب کرده اند و شما باید در ویندوز جدید همین کار رو بکنید...
منتها موضوعی که هست اینکه درسته که Realtek AC'97 یکی ازمعروفترین کارت صداهاست و خیلی امکان داره با نصب همین درایوری که دوستان معرفی کردند مشکلتون مرتفع بشه ولی باید این احتمال رو هم در نظر گرفت که کارت صدای شما از این نوع نباشه و مشکل حل نشه!
پس اگر مشکلتون باقی موند نوع کارت صداتون رو مشخص کنید(و از اونجا که امروزه اکثر افراد از کارت صدای آن‏برد مینشون استفاده میکنند، پس باید نوع مادربردتون رو بگید) تا درایور مناسبش به شما معرفی بشه...