PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گارانتی های lenovo

merelin1388
21-05-2013, 18:33
سلام دوستان
فکر می کنم صحبت در مورد گرارنتی لب تاپها می تونه خیلی مفید باشه. من یه G570 دارم که یکی از پیچهای پایه اش شکسته ! حالا چرا اینجوری شد اون هم در صورتی که استفاده من از لب تاپ فقط تو خونه است ! خودش جای سئوال داره! ولی از همه بدتر اینه که امروز اون رو بردم شرکت گارانتی و به خاطر همین یه پیچ از من 40 تومن خواست!!!!!!!!!!!!!! :n28:
البته باید بگم گارانتی برای سازگار ارقام هستش .
از دوستان اهل فن خواهش می کنم بهترین گارانتی رو برای لب تابهای lenovo معرفی کنن :n16:

Reza31001
21-05-2013, 19:26
بهترین گارانتی برای یه برند خاص معنا نداره چون شرکتهای گارانتی معمولا از چند نوع برند پشتیبانی میکنند

شما باید اولا شرایط گارانتی های مختلف رو بخونی دوما تجربه دوستان رو بگیری

گه اگه بخوای قبل از این دو کار رو انجام بدی خیالت رو راحت میکنم که شرکتهای گارانتی تو ایران معمولا کار آدم رو بی دردسر و بی هزینه راه نمیاندازن مگه اینکه خلافش ثابت بشه!

milad2002b
02-07-2013, 07:07
دوستان کسی کارش به گارانتی هماهنگ افتاده؟ قطعا از سازگار بهتر نیست ولی آیا خیلی افتضاحه؟

hasanoooooooo
05-07-2013, 09:54
والا من کارم به سازگار کشید . خدا لعنتشون کنه الکی الکی میگفتن برد دستگاه باید عوض بشه! کاری که یه تعمیر کار با 20 تومن درستش کرد....

گارانتی داخل ایران بنظر میرسه در حد حرف هست یا نهایتش برای کاراری ساده.... مثل خرابی لولاهای در با تعویض صفحه نمایش..... البته شنیدم گارانتی لپتاپها سامسونگ واقعا خوبه.... ویستا هم شنیدم از زیر گارانتی در میره.... به من باشه دیگه به گارانتی به معنای واقعی نگاه نمیکنم.... فقط در حد دل خوش کردن خودم به جنسی که خریدم.... همه اینها یک طرف تحریم هم یک بجورایی باعث شده قطعه لپتاپها هم گیر نیاد... تنها گارانتی که در طول حیاتم ازش خوشم اومد گارانتی فلش مموری من بود که سیستمم 2 بار یک فلش رو سوزاند و خیلی راحت برام عوضش کردن...

gmd
17-08-2014, 12:10
سلام
چند ماهه برای یک عیب فیزیکی لپ تاپ را برای تعمیر به سازگار تحویل دادم ولی هنوز سر کارم هرچی هم زنگ میزنم بعد از کلی پاس کاری و پشت خط موندن هی امروز و فردا میکنن و جوابگو نیستن اینم از گارانتی سازگار . فقط جهت اطلاع کاملتر شما .