PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 2 میلیون تومان (اندروید)

Mehran-King
21-05-2013, 13:53
سلام دوستان ، مدتی هست که در مورد گوشی Xperia Z تحقیق می کردم که بعضی ها میگفتن بد هست بعضی ها میگفتن خوبه! آخرش هم به نتیجه ای نرسیدم ولی دوست داشتم همینو بخرم نمیدونم گفتن مشکل زاویه ، عکس ، فیلم ، صدا ، صفحه نمایش و ... داره !!!LG هم خوشم نمیاد، در مورد سامسونگ اس 4 هم از سخت افزارش خیلی خوشم اومد ولی متاسفانه اگه از دستت خدای نکرده بیفته رو بدنش خش میفته+ گوشیش زیبا نیست... در مورد htc هم اصلا ازش خوشم نمیاد... ، سیستم عامل iOS هم همینطور...

با توجه به مشاوره، قشنگ نیاز هامو می نویسم:

1- سیستم عامل گوشیم اندروید باشه.
2- بدنه اش مقاوم باشه مثل سامسونگ نباشه که زمین بیفته روش خش بیفته! (اگه امکانش هست شیشه ای باشه ولی مهم نیست)
3- پردازنده، گرافیک، رم خوبی داشته باشه و بازی های HD رو راحت ساپورت کنه!
4- بلندگو و کیفیت صداش خوب باشه چون زیاد موسیقی گوش میدم.
5- تو اینترنت هم بشه باهاش چرخید مثلا اگه خونه نباشم بتونم با گوشیم بیام نت.
6- حافظه Micro SD رو ساپورت کنه.
7- کل گوشی زیبا و شکیل باشه.
8- باطری نسبتا متوسط به بالا داشته باشه مثلا 1-2 روز کامل ساپورت کنه!
9-دوربین فیلمبرداری و عکسبرداریش Full HD و عالی باشه.
10- من به شخصه Xperia Z رو دوست داشتم ولی میگن سری 280 اومده و صفحه نمایش JDC اش خوبه ؟ این یعنی چی ؟ (مشکل زاویه دید و ... تو این نسخه حل شده ؟! )
11- ممنـــون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

white boy
21-05-2013, 14:37
اگه قراره اون قدر برای گوشی هزینه کنی من گوشی HTC ONE رو پیشنهاد میدم که از هر نظر از Z قوی تره وبدنه بسیار مستحکمی داره که اگه با چکش هم بیفتی جونش چیزیش نمیشه ( البته نظر من بود)

ol.mansoor
21-05-2013, 15:48
گوشی های سامسونگ درسته حس پلاستیکی رو دارن ولی محکم هستن بر خلاف ظاهر ، از ال جی هم نمیدونم چرا خوشتون نمیاد ال جی دیگه اون ال جی سابق نیست و باید تصورتون رو عوض کنید به نظرم اول
galaxy s 4
دوم
optimus g pro یا optimus g e975
سوم
one x +

Mehran-King
21-05-2013, 16:06
اگه قراره اون قدر برای گوشی هزینه کنی من گوشی HTC ONE رو پیشنهاد میدم که از هر نظر از Z قوی تره وبدنه بسیار مستحکمی داره که اگه با چکش هم بیفتی جونش چیزیش نمیشه ( البته نظر من بود)

Xperia Z هم بدنش از شیشه نشکن پوشیده شده و 60 کیلو وزن رو تحمل میکنه

Mehran-King
21-05-2013, 16:07
گوشی های سامسونگ درسته حس پلاستیکی رو دارن ولی محکم هستن بر خلاف ظاهر ، از ال جی هم نمیدونم چرا خوشتون نمیاد ال جی دیگه اون ال جی سابق نیست و باید تصورتون رو عوض کنید به نظرم اول
galaxy s 4
دوم
optimus g pro یا optimus g e975
سوم
one x +

من چند تا ویدیو دیدم یارو گوشیش از دستش میفته میشکنه و رو گوشیش خش میفته!!! اونم خیلی ناجور!!!

چهارم xperia z ... :n27:

ol.mansoor
21-05-2013, 16:12
من چند تا ویدیو دیدم یارو گوشیش از دستش میفته میشکنه و رو گوشیش خش میفته!!! اونم خیلی ناجور!!!

چهارم xperia z ... :n27:

اگه انتخابتون z هست باید دور دوربین و روشنی صفحه نمایش رو نسبت به گوشی های هم رنج خودش خط بکشید

Mehran-King
21-05-2013, 16:58
اگه انتخابتون z هست باید دور دوربین و روشنی صفحه نمایش رو نسبت به گوشی های هم رنج خودش خط بکشید

شنیدم دوربین و روشنی صفحه نمایش به علاوه زاویه دید گوشی در سری 280 این گوشی با صفحه نمایش JVC بهتر شده این یعنی چی ؟!چه فرقی با گوشی هم اکنون Xperia Z داره ؟!

30vil
21-05-2013, 17:48
دوست عزیز کلا از همه برندها که خوشتون نمیاد:n02:

Mehran-King
21-05-2013, 17:53
دوست عزیز کلا از همه برندها که خوشتون نمیاد:n02:

سونی :n12::n16:

30vil
21-05-2013, 18:21
سونی :n12::n16:

اگر از سونی زی خوشت اومده پس در خریدش شک نکن اما حتما نظرات کسانی که این گوشی را خریدن هم مطالعه کن اکثر دوستان بعد از خرید اقدام به فروش این گوشی کردند پس بدون تحقیق ایقدر پول خرج گوشی نکنید

shifter
22-05-2013, 08:24
به سری موتورولا ریزر هم یه نگاهی بندازین...گوشی های خوب و قوی و شیکی داره.

maziarzar
23-05-2013, 01:06
شنیدم دوربین و روشنی صفحه نمایش به علاوه زاویه دید گوشی در سری 280 این گوشی با صفحه نمایش JVC بهتر شده این یعنی چی ؟!چه فرقی با گوشی هم اکنون Xperia Z داره ؟!

هرکی یه چی میگه
منم از اکسپریا زد خوشم اومدی
خودم میرم بازار یه سر باهاش کارمیکنم ببینم چه جوریه
یکی میگه صفحه نمایشش خوبه یکی میگه افتضاحه یکی میگه زاویه دیدش بد نیس یکی میگه بده