PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انسیتال نشدن فلش پلیر

zorro0641
18-05-2013, 22:21
سلام
لپ تاپ دل 5110 دارم.ویندوز 7 64bit home premium روش نصبه.
با هر مرورگری که وارد اینترنت میشم، سمت چپ پایین صفحه(مثل عکسی که اپلود کردم) تبلیغات پخش میشه.(جدیدا سمت راستم یه کادری میاد سوال میکنه)
تبلیغاتیم که نشون میده با توجه به سایتی هست که باز میکنم.همیشه هم هستش.
احتمال میدم این مشکل از نصب نادرست فلش پلیر هست.یادمه یه بار یه فلش پلیر 32 bit رو ویندوز نصب کردم.
الان فلش پلیری که نصب هست پاک میشه ولی بصورت ظاهری چون دوباره که وارد سایت ( مثلا )اپارات میشم ،ویدیوهایی که نیاز به نصب فلش پلیر دارن براحتی اجرا میشن.
واسه پاک کردن کامل فلش پلیر از از نرم افزارایی مثل ccleaner و انیستالر هایی که تو مجموعه لرد 2012 هست استفاده کردم ولی هیچ فایده ای نداشته.حتی تو حالت safe mode هم وارد ویندوز شدم و با انیستالر مخصوص شرکت ادوبی هم امتحان کردم ولی باز هم هیچ.
یه راه حل چند مرحله ای هم بود (به زبان انگلیسی) اونم هیچ.
واقعا ممنون میشم یه راه حل بهم بگین که مجبور نشم ویندوز ارجینالو یا اطلاعات لپ تاپو پاک کنم.
با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FOURTH RETURN
20-05-2013, 00:41
dl.---------.com/Files/Software/Adobe_Flash_Uninstaller_---------.com.exe
ابزار یونینستال فلش پلیر

FOURTH RETURN
20-05-2013, 01:02
به جای نقطه چینها بذار: s o f t g o z a r البته بدون فاصله ها

zorro0641
22-05-2013, 08:36
ممنون از پاسختون

ولی لینکش از کار افتاده و اگه این همون نرم افزار شرکت ادوبی واسه پاک کردن فلش پلیر هست،خودم دارمش و امتحانش کردم فایده ای نداشته
کسی جایی رو بلد نیست که به سوالم جواب بدن؟

antbadell
22-05-2013, 09:16
سلام
با هر مرورگری که وارد اینترنت میشم، سمت چپ پایین صفحه(مثل عکسی که اپلود کردم) تبلیغات پخش میشه.(جدیدا سمت راستم یه کادری میاد سوال میکنه)
احتمال میدم این مشکل از نصب نادرست فلش پلیر هست.یادمه یه بار یه فلش پلیر 32 bit رو ویندوز نصب کردم.
الان فلش پلیری که نصب هست پاک میشه ولی بصورت ظاهری چون دوباره که وارد سایت ( مثلا )اپارات میشم ،ویدیوهایی که نیاز به نصب فلش پلیر دارن براحتی اجرا میشن.
واسه پاک کردن کامل فلش پلیر از از نرم افزارایی مثل ccleaner و انیستالر هایی که تو مجموعه لرد 2012 هست استفاده کردم ولی هیچ فایده ای نداشته.حتی تو حالت safe mode هم وارد ویندوز شدم و با انیستالر مخصوص شرکت ادوبی هم امتحان کردم ولی باز هم هیچ.
واقعا ممنون میشم یه راه حل بهم بگین که مجبور نشم ویندوز ارجینالو یا اطلاعات لپ تاپو پاک کنم.
با تشکر

با سلام

از این آنیستالر استفاده کنید البته با شیلتر شکن باید برید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط نکته مهم اینجا اینه که هر برنامه ای که توی ویندوزتون هست که از فلش استفاده میکنه مثل انواع مسنجر و برنامه های مرورگر رو خارج کنید کلأ،بعدش این آنیستالر رو اجراش کنید و بعد اینکه این مرحله تمام شد،توی Start برید و Run بزنید ( WIN+R)

پنجره Run که باز شد توی کادر ورودی متنش این آدرس رو بزارید:

C:\Windows\system32\Macromed\Flash

توجه: C آدرس محل نصب ویندوز هست. اگه ویندوز جای دیگه نصب شده تغییرش بدید

آدرس رو که براتون باز کرد تمام فایل ها و فولدرها که اونجا هست رو پاک کنید.

بعدش حتمأ بدون اینکه کار دیگه کنید ویندوز رو باید ریستارت کنید و بعد که ویندوز بالا اومد به این آدرس برید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توی این آدرس که رفتید بهتون میگه که فلش پلیر روی سیستمتون نصب هست یا نه اگه زیر نوشته Can you see the movie below
فایل فلشی براتون نیومد یعنی کاملأ پاک شده .

Master Root
22-05-2013, 10:00
سلام
با تشکر

میتونید با ابزار adob cleaner استفاده کنید.

FOURTH RETURN
22-05-2013, 10:42
اما لینکش سالمه میتونی خودت به سایت سافتگذر بری و با یه جستجو پیداش کنی
هیچ وقت ویندوز اورجینالتو عوض نکن پشیمون میشی حتی اگه بالا هم نیومد تلاش کن یه جوری درستش کنی

zorro0641
23-05-2013, 16:54
سلام
ممنون که جواب میدین
antbadell ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خیلی ممنون از پاسختون ولی من که تو توضیحات گفتم از یه راه حل چند مرحله ای به زبان انگلیسی استفاده کردم که هیچ فایده ای نداشته این روش همون راه حل چند مرحله ای هست
Master Root ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دوست عزیز نرم افزاری به این نام وجود نداره-اگه این نرم افزار ،نرم افزاری جز نرم افزار شرکت ادوبی واسه پاک کردن فلش پلیر هست لطفا لینک بدید
FOURTH RETURN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیداش کردم ولی گفتم که این همون نرم افزاری که قبلا همه جوره امتحانش کردم ولی کارامد نبوده

FOURTH RETURN
24-05-2013, 23:33
الان مشکلت چیه من دقیقا متوجه نشدم اگه عکسشم بذاری بهتره

FOURTH RETURN
24-05-2013, 23:36
خوب میتونی تو تنظیمات مرورگر جاوااسکریپت رو غیر فعال کنی

zorro0641
27-05-2013, 01:18
سلام
من که عکس گذاشتم
مشکلم اینه که هر وقت میرم تو هر سایتی با هر مرورگری واسم تبلیغ پخش میشه حتی واسه سایتایی که تبلیغات ندارن
اصلا پخش تبلیغات ربطی به سایتی که میرم نداره ولی تبلیغی رو که نشون میده در مورد همون محتویات سایت هست

zorro0641
27-05-2013, 01:22
خوب میتونی تو تنظیمات مرورگر جاوااسکریپت رو غیر فعال کنی
اره درست شد
خیلی ممنون
ولی اخه جاوا اسکریپت چه ربطی به پخش تیلیغ داشت؟
الان من جاوا اسکریپتو غیرفعال کردم واسه دیدن سایتا به مشکل بر نمیخورم؟

zorro0641
27-05-2013, 14:41
سلام
انگار فقط واسه چند ساعت درست شده بود،دوباره مثل اول شد
جاوا رو پاک کردم ولی تغییری نکرد
مشکل مربوط به خود فلش پلیر هست چون وقتی غیر فعالش کردم دیگه تبلیغ پخش نشد
اینجوری که من فهمیدم مرورگر کروم همراه خودش یه فلش پلیر هم نصب میکنه حالا جایی هست که بتونم تنظیمات فلش پلیر کرومو انجام بدم؟
یا کلا پاکش کنم؟