PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک جدی نیاز دارم

ali4561m
18-05-2013, 17:14
با سلام اساتید و دوستان من یه سیستم بستم که مادربردش g41-m16 elite هست این سیستم با چندتا ویندوز و هارد و حتی پردازنده و پاور هم تست کردم مشکل اینه که توی ویندوز موس و کیبورد رو با usb میخونه و هیچ فلشی روش کار نمیکنه و ارور usb میده
حتی بایاس مادربرد رو هم آپدیت کردم
تمامی پورت های جلویی کیس رو غیر فعال کردم

جالب اینجاست که قبل از بالا اومدن ویندوز توی بوت منو فلش رو میشناسه ولی تو ویندوز نه

EXTREME
18-05-2013, 23:21
با سلام اساتید و دوستان من یه سیستم بستم که مادربردش g41-m16 elite هست این سیستم با چندتا ویندوز و هارد و حتی پردازنده و پاور هم تست کردم مشکل اینه که توی ویندوز موس و کیبورد رو با usb میخونه و هیچ فلشی روش کار نمیکنه و ارور usb میده
حتی بایاس مادربرد رو هم آپدیت کردم
تمامی پورت های جلویی کیس رو غیر فعال کردم

جالب اینجاست که قبل از بالا اومدن ویندوز توی بوت منو فلش رو میشناسه ولی تو ویندوز نه

پورت های جلو وصل باشه با اون ها هم کار نمیکنه ؟

ali4561m
19-05-2013, 10:09
سلام نه با اونا هم همینطوره - کلا از روی مادربرد هم جداشون کردم پورت ها جلو رو که مشکل از اونا نباشه که باز هم درست نشد

EXTREME
19-05-2013, 12:17
سلام نه با اونا هم همینطوره - کلا از روی مادربرد هم جداشون کردم پورت ها جلو رو که مشکل از اونا نباشه که باز هم درست نشد

خوب با این احوال مشکل میتونه از مین باشه بیشتر از چیپ جنوبی چون این چیپ هم ولتاز یو اس بی های جلو و عقب رو کنترل میکنه و کنترلر یو اس بی در داخل این چیپ است

Lord_theOne
20-05-2013, 13:31
ویندوزت عوض کن