PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور net framework برای نصب برنامه

hp722
18-05-2013, 15:28
سلام خسته نباشید

من یه برنامه ی آموزشی خریدم و وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده. ویندوزم 7 هست 32 بیتی و net framework4 هم نصبه رو سیستم.وقتی میخوام نصبش کنم این error رو میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی continue رو میزنم فقط یه صفحه ی سفید میاد و نمیشه نصبش کرد.مشکل از کجاست؟چه برنامه ی جانبیی باید نصب کنم برای اجرای setup این برنامه؟

باتشکر

antbadell
19-05-2013, 00:01
سلام خسته نباشید

من یه برنامه ی آموزشی خریدم و وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده. ویندوزم 7 هست 32 بیتی و net framework4 هم نصبه رو سیستم.وقتی میخوام نصبش کنم این error رو میده:

حتی continue رو میزنم فقط یه صفحه ی سفید میاد و نمیشه نصبش کرد.مشکل از کجاست؟چه برنامه ی جانبیی باید نصب کنم برای اجرای setup این برنامه؟

باتشکر

با سلام

لطفا هرورژنی از net framework روی سیستم نصب هست رو پاک کنید ( Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features )

بعد net frame work 3.5 و بقیه ورژن ها که براتون در دسترس هست رو نصب کنید ببینید اوکی میشه؟!

لینک دانلود net framework 3.5 sp1 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود net framework 4.5 :

پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_136915
19-05-2013, 00:52
سلام
مشکل از Net. نیست. خود برنامه مشکل داره. مشکل از برنامه نویسی هست.

hp722
19-05-2013, 10:31
سلام
مشکل از Net. نیست. خود برنامه مشکل داره. مشکل از برنامه نویسی هست.

آخه من همین برنامه رو قبلا رو ویندوز 7 نصب کردم و نصب و اجرا شد نمیدونم چرا الان این error رو میده.آخه لپ تاپم رو عوض کرده و سیستم قبلی نیست

saeed_136915
19-05-2013, 10:37
آخه من همین برنامه رو قبلا رو ویندوز 7 نصب کردم و نصب و اجرا شد نمیدونم چرا الان این error رو میده.آخه لپ تاپم رو عوض کرده و سیستم قبلی نیست

خوب احتمالا برنامه واسه ویندوز 7 طراحی شده. شده Compatibility رو بزارین روی Windows 7 شاید جواب داد

hp722
19-05-2013, 10:44
با سلام

لطفا هرورژنی از net framework روی سیستم نصب هست رو پاک کنید ( Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features )

بعد net frame work 3.5 و بقیه ورژن ها که براتون در دسترس هست رو نصب کنید ببینید اوکی میشه؟!

لینک دانلود net framework 3.5 sp1 :

لینک دانلود net framework 4.5 :

پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

والا همین نظریه به ذهنم خودمم خطور کرد و نسخه ی 4.5 رو داشتم که پاک کردم و توی کنترل پنل نسخه ی دیگه ای نمیبینم که پاکش کنم با این حال وقتی میخوام نسخه ی 2 رو که دارم نصب کنم میگه این نرم افزار قبلا رو سیستم شما نصب شده(ترجمه ی کلمه به کلمه اش میشه این نرم افزار بصورت جزئی از سیستم شما قبلا نصب شده).موندم آخه مشکل از کجاست

antbadell
19-05-2013, 11:33
والا همین نظریه به ذهنم خودمم خطور کرد و نسخه ی 4.5 رو داشتم که پاک کردم و توی کنترل پنل نسخه ی دیگه ای نمیبینم که پاکش کنم با این حال وقتی میخوام نسخه ی 2 رو که دارم نصب کنم میگه این نرم افزار قبلا رو سیستم شما نصب شده(ترجمه ی کلمه به کلمه اش میشه این نرم افزار بصورت جزئی از سیستم شما قبلا نصب شده).موندم آخه مشکل از کجاست

احتمال اینکه از خود برنامه باشه خیلی کمه چون میگید قبلأ استفاده کردیده

نسخه پیش فرض و معمول نت فریم ورک برای ویندوز 7

net framework 3.5 هستش،اول این ورژن پیش فرض رو نصبش کنید اون ورژن جدید که 4.5 هست رو هم نصبش کنید احتمالأ حل میشه

بعد چک کنید ببینید که microsoft visual c++ 2010 Redistributable یا نسخه های قبلی این پکیج رو ویندوزتون نصبه چون این هم یک برنامه کمکی برای نصب و اجرای برنامه ها هستش.

لینک دانلود microsoft visual c++ 2010 Redistributable

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[COLOR=#000000][SIZE=1][FONT=arial][SIZE=1][SIZE=2]

hp722
19-05-2013, 12:49
خوب احتمالا برنامه واسه ویندوز 7 طراحی شده. شده Compatibility رو بزارین روی Windows 7 شاید جواب داد

خب الانم ویندوزم 7 هست همون 32بیتی

hp722
19-05-2013, 12:55
احتمال اینکه از خود برنامه باشه خیلی کمه چون میگید قبلأ استفاده کردیده

نسخه پیش فرض و معمول نت فریم ورک برای ویندوز 7

net framework 3.5 هستش،اول این ورژن پیش فرض رو نصبش کنید اون ورژن جدید که 4.5 هست رو هم نصبش کنید احتمالأ حل میشه

بعد چک کنید ببینید که microsoft visual c++ 2010 Redistributable یا نسخه های قبلی این پکیج رو ویندوزتون نصبه چون این هم یک برنامه کمکی برای نصب و اجرای برنامه ها هستش.

لینک دانلود microsoft visual c++ 2010 Redistributable

من چون game نصب میکنم همه ی نسخه های microsoft visual c++ Redistributableرو دارم و نصبه

حالا اونجور شما گفتید میخوام نسخه ی 3 رو نصب کنم این ارور رو میده:

بعد میرم جایی که میخوام و یه گزینه هست بنام net framework 3.5 که غیرفعالش میکنم بازم ارور رو میده.فعالش میکنم بازم همین ارور رو میده.خودمم موندم گیرش کجاست

Master Root
19-05-2013, 13:28
سلام خسته نباشید

باتشکر

دوست عزیز به این مسیر بروید :Control Panel\Programs\Programs and Features
اگر شما framework نصب کردید باید در ... turn windows feature تیک گزینه .net framework را بزنید تا فعال بشه .
در غیر اینصورت و نداشتن تیک بازهم موقع نصب نرم افزار اینو ازتون میخاد .

saeed_136915
19-05-2013, 14:10
دوستان خطای Unhandled Exception یه خطای برنامه نویسی هست. وقتی برنامه نتونه یه object رو که داخل برنامه تعریف شده پیدا کنه این خطا رخ میده. مثلا من این برنامه رو نوشتم و چون برنامه نمیتونه فایل C:\w.txt رو پیدا کنه خطا میده. ربطی به Net. نداره. شما اگه اسم برنامه ای که این خطا رو میده رو بگین شاید بهتر بشه کمک کرد.

کد:

hp722
19-05-2013, 22:16
دوست عزیز به این مسیر بروید :Control Panel\Programs\Programs and Features
اگر شما framework نصب کردید باید در ... turn windows feature تیک گزینه .net framework را بزنید تا فعال بشه .
در غیر اینصورت و نداشتن تیک بازهم موقع نصب نرم افزار اینو ازتون میخاد .

من اینجا رفتم و تیکش رو زدم باز همین مشکل بود.تیکش رو برداشتم کماکان مشکل پابرجا بود.حتی برای نصب یه نسخه ی دیگه از framework هم میگه اینجا برو و off یا on کن تا بذارم نصب کنی و هر2تاش رو انجام میدم ولی بازم قبول نمیکنه

hp722
19-05-2013, 22:20
دوستان خطای Unhandled Exception یه خطای برنامه نویسی هست. وقتی برنامه نتونه یه object رو که داخل برنامه تعریف شده پیدا کنه این خطا رخ میده. مثلا من این برنامه رو نوشتم و چون برنامه نمیتونه فایل C:\w.txt رو پیدا کنه خطا میده. ربطی به Net. نداره. شما اگه اسم برنامه ای که این خطا رو میده رو بگین شاید بهتر بشه کمک کرد.

[/CODE]

آخه من این برنامه رو قبلا نصب کردم و مشکلی نداشته

برنامه ی آموزشی ریاضی عمومی1 هست