PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدوم فلش بهتره ؟

Rhodes
18-05-2013, 13:06
سلام دوستان.. من برای خوندن اطلاعات روی تبلت و انتقال اطلاعات به یه فلش احتیاج دارم...
از اینا نسبت قیمت به کارایی ش کدوم بهتره ؟ زیااد عالی عالی مد نظرم نیست چون برام استفاده ای نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد چرا قیمت usb2 مدل Xporter 32GB Rage رو زده $34.26 و بعد قیمت usb3 مدل Supersonic Rage XT 32GB USB 3.0 رو که به نظر میرسه خیلی بهتر باشه زده $35.63 و قیمت usb3 مدل Patriot Tab 32GB USB 3.0 Flash Drive 140MB/S Transfer رو زده $35.93 ...

اصلا سر در نمیارم... یکی منو روشن کنه لطفا...

تشکر...

جناب مهندس
20-05-2013, 22:09
سلام دوستان.. من برای خوندن اطلاعات روی تبلت و انتقال اطلاعات به یه فلش احتیاج دارم...
از اینا نسبت قیمت به کارایی ش کدوم بهتره ؟ زیااد عالی عالی مد نظرم نیست چون برام استفاده ای نداره.

بعد چرا قیمت usb2 مدل Xporter 32GB Rage رو زده $34.26 و بعد قیمت usb3 مدل Supersonic Rage XT 32GB USB 3.0 رو که به نظر میرسه خیلی بهتر باشه زده $35.63 و قیمت usb3 مدل Patriot Tab 32GB USB 3.0 Flash Drive 140MB/S Transfer رو زده $35.93 ...

اصلا سر در نمیارم... یکی منو روشن کنه لطفا...

تشکر...

سلام

مشخصه کدوم بهتره!

اول 32GB Supersonic Rage XT USB 3.0 ؛ چون USB3 هست و سرعت خوندن 180 مگ بر ثانیه و نوشتن 50 مگ بر ثانیه رو داره. البته در حالتی که مادربورد شما USB3 رو ساپورت کنه. اگر به حالت OTG به تبلت و... وصل کنید، فکر نمیکنم بیشتر از USB2 ساپورت کنن. دو روز پیش از نمایندگی فرآیند، 32 گیگ خریدم 130 تومن.

دوم 32GB Tab USB ؛ چون USB3 هست و سرعت خوندن اطلاعاتش 140 مگ بر ثانیه هست.

سوم هم Xporter 32GB Rage؛ چون USB2 هست. ولی نسبت به USB2 های مارکهای دیگه (ترنسند و...) خیلی بهتره. یعنی به سرعت نوشتن 20-25 مگ بر ثانیه هم میرسه!

کلاً پترویت گرون تر از مارک های دیگه است. ولی کیفیت و سرعت خوبی داره. حتی در حالات USB2 هم از مارک های دیگه جلو تر هست. ولی اگر بخواهید مدل USB3 اش رو بگیرید، فقط در ارتباط با پورت USB3 مادربوردتون سرعت واقعی رو می بینید. وگرنه وصل کردن به دستگاه های جانبی که اکثراً USB2 رو فقط ساپورت میکنن، سرعت بالا (50 مگ نوشتن در ثانیه) رو بهتون نشون نمیده.