PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به یک دیکشنری انگلیسی به فارسی کامل و به درد بخور واسه اندروید دارم.

IntelCentrino
18-05-2013, 10:45
لطفا یک دیکشنری خوب و کامل (انگلیسی به فارسی) واسه اندروید به من معرفی کنید.
البته اگر فارسی به انگلیسی هم داشت که چه بهتر.

hamidcivil
18-05-2013, 15:05
بهترین دیکشنری برای اندروید در قسمت دریچه فناوری اطلاعات سایت باشگاه خبرنگاران جوان هست

برید و دانلدو کنید

IntelCentrino
18-05-2013, 17:29
بهترین دیکشنری برای اندروید در قسمت دریچه فناوری اطلاعات سایت باشگاه خبرنگاران جوان هست

برید و دانلدو کنید

سلام،

هر چقدر در آدرس زیر جستجو کردم، نتوانستم چیزی پیدا کنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidcivil
18-05-2013, 19:24
قطعا وجود یک دیکشنری کامل بر روی گوشی هوشمندتان می تواند کمک زیادی به شما بکند.
به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؛ این دیکشنری با حجم ۱۵ مگابایت قابل نصب برروی اندروید ۲.۲ وبالاتر است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویژگی های این دیکشنری؛

- انگلیسی به فارسی

- فارسی به انگلیسی

- انگلیسی به انگلیسی

- تلفظ صوتی لغات انگلیسی

- جستجوی متداخل: به عنوان مثال شما می تواند از داخل معنی یک لغت انگلیسی به صورت مستقیم بر روی معنی کلیک کرده و در قسمت فارسی به انگیسی آن لغت را ملاحظه کنید.

-OCR: شما می تواند با عکس گرفتن از لغات انگلیسی آن را برای ترجمه به فرهنگ ارسال کنید.

- فراخوانی فرهنگ لغت از تمام نرم افزارهای متنی: می توانید در تمامی نرم افزارهای متنی مانند مرورگر اینترنتی گوشی با انتخاب یک لغت آنرا برای ترجمه به فرهنگ لغت ارسال کنید.

- جعبه لایتنر: با استفاده از این امکان شما می توانید به روشی کاملا پیشرفته معنی لغات را فراگرفته و آموخته های خود را برای همیشه حفظ کنید.

- بسته های آماده برای جعبه لایتنر: بسته های لغت پرکاربردی مانند 504 برای استفاده کاربران در نظر گرفته شده است./ط

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]برای دانلود اینجا را کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])