PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Delete شدن یک درایو موقع نصب ویندوز

sajadkiya
18-05-2013, 10:17
با عرض سلام
لطفا کمک کنید...خیلی اظطراری است...
دیروز می خواستم ویندوز کامپیوترم رو عوض کنم(xp sp2 ) که متاسفانه اشتباهی در آن قسمتی که باید برای نصب ویندوز یکی از درایوها رو انتخاب کنیم،در پائین صفحه یکی از درایوها را به اشتباه Delete کردم و حالا که ویندوز عوض شده اون درایو پاک شده و من تمام اطلاعات شخصی و مورد نیازم رو از دست دادم...لطفا راهنمائی کنید که با چه نرم افزاری می تونم اونا رو برگردونم و قوی ترین نرم افزار ریکاوری و برگرداندن اطلاعات پاک شده چیست؟
ممنون میشم اگه منو راهنمائی کنید
لطفا کمکم کنید

sajadkiya
18-05-2013, 19:03
سلام دوستان کسی نیست جواب منو بده؟!لطفا

smohsen
18-05-2013, 19:13
handy recover از قوی ترین ها در این زمینست
البته برای استفاده از اون باید اول درایو رو ایجاد کنی با کمک پارتیشن منیجر ها
یک راه دیگع استفاده از نرم افزارهاییه که درایو رو بر میگردونن
من خودم برام زیاد پیش اومده که درایو دیلیت شده رو کامل برگردوندم

mohseni79
20-05-2013, 14:23
handy recover از قوی ترین ها در این زمینست
البته برای استفاده از اون باید اول درایو رو ایجاد کنی با کمک پارتیشن منیجر ها
یک راه دیگع استفاده از نرم افزارهاییه که درایو رو بر میگردونن
من خودم برام زیاد پیش اومده که درایو دیلیت شده رو کامل برگردوندم

ببخشيد يكي از دوستان من وقتي ميخواسته ويندوز xp sp3 را نصب كنه اشتباه كده و به جاي اينكه حجم درايوي را كه مي خواسه افزايش بده را افزايش بده همه ي درايو هارو پاك كرده و از نو ساخته و همه ي اطلاعات درايو هاش پريده حالا اگه از اين نرم افزار استفاده كنه اطلاعاتش بر ويگرده يا نه ديگه بر نمي گرده؟:n13:

hossein01994
20-05-2013, 17:58
من که همین اتفاق برام افتاد دوباره پارتیشن بندی کردم.ولی برنامه ای نداشتم که اطلاعات رو بالا بیارم

sajadkiya
21-05-2013, 13:44
سلام دوستان من مشکلم حل شد از نرم افزار Active file recovery استفاده کردم(میتونید در گوگل سرچ کنید و دانلودش کنید) و همه ی فایلهای پاک شده برگشتن...البته توجه داشته باشید که باید بلافاصله بعد از پاک شدن فایلها از این نرم افزار استفاده کرد که امکان بازگشت فایلها وجود داشته باشه....

danial_848
30-05-2013, 21:33
بلافاصله که نه، درواقع اطلاعات تا وقتی قابل بازیابی اند که شما روی اون بخش از هارد اطلاعات جدیدی ننویسین

mohseni79
31-05-2013, 12:45
بلافاصله که نه، درواقع اطلاعات تا وقتی قابل بازیابی اند که شما روی اون بخش از هارد اطلاعات جدیدی ننویسین

اگه چيزي بنويسيم ديگه اصلا بر نمي گرده.

danial_848
31-05-2013, 13:00
ب
اگه چيزي بنويسيم ديگه اصلا بر نمي گرده.
بله من هم همین رو گفتم اگه پستم رو بخونید ؛) درواقع اطلاعات موقعی حذف میشن که شما اطلاعات جدیدی بریزید. موقع ادیلیت کردن (که ایشون انجام دادن) چیزی که پاک میشه اطلاعات آدرس دیتاها در هارد از روی تیبل های هارده نه خود اطلاعات. گرچه تو اون حالت هم که خود دیتا پاک میشه و دیتای جدید نوشته میشه بازم یه روش البته پرهزینه برای بازیابی اطلاعات براش وجود داره