PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همش این ادرس تو idm برام میاد که دانلودش کنم

masoudtr
18-05-2013, 08:54
همش این ادرس هر چند ثانیه برام می یاد که دانلودش کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]${PUB_URL}
ایاسیستم من ویروسی شده؟چکار کنم دیگه نیاد

jolan57
18-05-2013, 12:36
همش این ادرس هر چند ثانیه برام می یاد که دانلودش کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]${PUB_URL}
ایاسیستم من ویروسی شده؟چکار کنم دیگه نیاد
نه ویروسی نشد و فقط یک تبلیغ است برای سیسنم من گاهی که وارد سایت های دانلود و آپلود میشم میاد
برای فایرفاکس از افزونه Adblock استفاده کنید

masoudtr
11-08-2013, 23:51
هنوز هم این مشکل را دارم و اکثرا هم این ادرس می یاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون افزونه هم کمکی نکرد و با نصبش مشکلی حل نشد

masoudtr
13-08-2013, 01:01
کسی راه حلی نداره؟

boros
29-08-2013, 20:23
منم این مشکل رو دارم و جدیدا خودبخود صفحاتم به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتقل میشن . با اوست هم اسکن کردم و کامپیوترم مشکلی نداره ؟

Aligfx
30-08-2013, 18:18
کسی راه حلی نداره؟

SWF یک مبدل فلش هست،ببین از فلش پلیر سیستمت مشکل نداره؟
اگه مشکل بازم هست idm رو پاک من دوباره نصبش کن

ehsan102
30-08-2013, 18:23
IDM رو باز کن برو به این مسیر
downloads>>options>>file types
اولی و دومی رو defualt رو بزن
قسمت edit list هم آدرسی که نمیخوای بطور اتوماتیک ازش دانلود شه رو وارد کن

------------------------------

ببخشید
حواسم نبود به پست قدیمی پاسخ دادم

boros
30-08-2013, 19:37
فکر کنم جواب این دوستان بالایی به سوال نامربوط باشه . فکر میکنم مشکل این دوستمون هم مثل من در مرورگر ها باشه . برای من خودبخود به آدرسی که گفتم ریدایرکت میشه .

ehsan102
30-08-2013, 19:41
فکر کنم جواب این دوستان بالایی به سوال نامربوط باشه . فکر میکنم مشکل این دوستمون هم مثل من در مرورگر ها باشه . برای من خودبخود به آدرسی که گفتم ریدایرکت میشه .

مثلا چه سایت هایی رو باز میکنید که ریدایرکت میشه به اون سایت /؟

boros
30-08-2013, 20:25
مثلا سایت انتخاب
بعدشم به یه سایت دیگه ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) ریدایرکت میشه که میگه یه پلیر رو دانلود کن ؟
آنتی ویروس اوست دارم ورژن 8 ولی نمیتونه این مشکل رو حل کنه .

boros
31-08-2013, 15:51
خوب دوستان من چندتا افزونه بلاک کننده پاپ آپ ها رو نصب کردم و یه بار هم با اوست اسکن هنگام بوت کردم و مشکلم حل شد .

masoudtr
31-08-2013, 16:37
لطفا اون افزون ها و اوستی را که باهاش در هنگام بوت اسکن کردی اسم هاشون را هم بگو منم انجام بدم

boros
31-08-2013, 20:12
اول اوست ورژن 8 رو نصب کن و اون رو ثبت کن ( از طریق ایمیل ) روشش تو همین سایت هست .در قسمت browser intgration که در قسمت تنظیمات هست برای همه مرور گرها نصب برنامه رو بزن . برای کروم هم از توضیحات این وبلاگ استفاده کن و میتونی پاپ آپ بلاکر و اد بلاک و اد بلاک پلاس رو نصب کنی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در اوست ورژن 8 یک قسمت داره برای اسکن و در اونجا یک اسکن هنگام بوت با قدرت بالا مقرر کن .من این کارهارو کردم و مشکلم کامل حل شد .

Aligfx
21-09-2013, 07:34
با درود
من یه مشکلی تو idm دارم اونم اینه که یه فایلی رو واسه دانلود میذارم بعدش که میخوام ادامه دانلود رو بزنم یه خطا در مورد firewall میده البته یه روش تصویری ازش میاد انجام میدم اما تأثیری نداره،امکان داره از آنتی ویروس باشه؟
Nod 32 v.6