PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش نشدن کامپیوتر

mohammadhas
17-05-2013, 23:07
دوستان خسته نباشید من جند روز پیش ویندوز 7 نصب کردم اما از اونروز به بعد وقتی سیستم رو shutdownمیکنم صفحه ابی رنگ میاد و خیلی معمولی پیغام shutdown میاد اما فقط مانیتور خاموش میشه ولی فن پاور و مین و چراغ کیس {کیس خاموش نمیشه}روشن میمونه.من چند راه امتحان کردم اما درست نشد.win xp نصب کردم مشکلم حل شد اما روی win 7این مشکل را دارم .بایوس را اپدیت کردم نشد.ویروس کش های مختلف امتحان کردم نشد.بعد از نصب ویندوز بدون نصب هیچ نرم افزاری سیستم را خاموش کردم باز این مشکل را داشت.از cmd فرمان خاموش دادم باز درست نشد.نکته اینکه روی sleep که میرم کیس خاموش میشه اما بعد 2 ثانیه دوباره سیستم روشن میشه.دیگه نمیدانم باید چکار کنم ایا کسی میتونه به من کمک کنه ممنون میشم.مدل مادر بردم asus p5kpl se

Rerar
17-05-2013, 23:26
خوب سخت افزاذی خاموش کن کیف هم میده.
دکمه پاور رو نیگه دار ...

ارسال از N70 s با کمک تپاتاک ۲

mohammadhas
17-05-2013, 23:30
اره خوبه اما خسته کننده و تکراریه.لطفا راهنمای کنید.ممنون میشم.

Rerar
17-05-2013, 23:41
اره خوبه اما خسته کننده و تکراریه.لطفا راهنمای کنید.ممنون میشم.

تنظیمات پاور آپشن رو چک کن

ارسال از N70 s با کمک تپاتاک ۲

Beta
17-05-2013, 23:50
شما روش های این دوتاپیک رو برید ببینید مشکلتون حل میشه ؟!

خاموش نشدن سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %B4%D8%AF%D9%86)
شات دان نشدن لپ تاپ با ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %B4%D8%AF%D9%86)

mohammadhas
18-05-2013, 01:24
ممنون دوست من .من تمام راه های لینک ها را انجام دادم .اما درست نشد.مشکلی که وجود داره بعد از وارد شدن به قسمت msconfin و رفتن به بخشservicesو زدن تیک hide all microsoft servicesوزدن گزینهdisable allو ok کردم service های که داخل کادر services بود stooped شد به جز گزینه ای به نام ESETserviceکه جلوی ان هیچ تاریخی که زمان نصب یا....را ندارد.چند بار امتحان کرم اما مدام میزنه runningگزینه دیگه ای به نام ESET[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره که اما اون stooped میشه.میشه بگید دلیلش چیه؟

mohammadhas
18-05-2013, 13:37
با سلام
دوستان مشکل من با برداشتن کارت HD از روی مینبرد حل شد . با تشکر از شما بابت راهنمایهاتون

میریانا
18-05-2013, 16:38
:n16:رایانه هنگام خاموش کردن هنگ کرده وخاموش نمیشود این پیغام روی صفحه ظاهر شده tretaring to configuring حتی نمی توان انرا ری استارت نمود لطفا مرا راهنمایی کنید . متشکرم

mohammadhas
18-05-2013, 22:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون دوست من .من تمام راه های لینک ها را انجام دادم .اما درست نشد.مشکلی که وجود داره بعد از وارد شدن به
قسمت msconfin و رفتن به بخشservicesو زدن تیک hide all microsoft servicesوزدن گزینهdisable allو ok کردم service های که داخل کادر services بود stooped شد به جز گزینه ای به نام ESETserviceکه جلوی ان هیچ تاریخی که زمان نصب یا....را ندارد.چند بار امتحان کرم اما مدام میزنه runningگزینه دیگه ای به نام ESET[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره که اما اون stooped میشه.میشه بگید دلیلش چیه؟

mohammadhas
18-05-2013, 22:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان سلام خسته نباشید.

mohammadhas
18-05-2013, 22:15
:n16:رایانه هنگام خاموش کردن هنگ کرده وخاموش نمیشود این پیغام روی صفحه ظاهر شده tretaring to configuring حتی نمی توان انرا ری استارت نمود لطفا مرا راهنمایی کنید . متشکرم

​کابل پشت کیس را قطع و وصل کنید امتحان کنید ببیند باز مشکل را دارید.

mohammadhas
18-05-2013, 22:22
​کابل پشت سیستم را قطع و وصل کنید ببینید مشکل حل میشه.