PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور کارت گرافیک !!

aliehsan33
17-05-2013, 18:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام وخسته نباشید ، اروری که مشاهده میکنید مربوط به کارت گرافیک من هست وقت بازی "pes2013 " اخیرا تو وب گردی معمولی هر از گاهی با سیاه شدم صفحه نمایش ، نشون داده میشه ، درایو رو آپدیت کردم ، اما باز این مشکل رو دارم ، جی پی یو من ، جی فورس جی تی 220 است ، قبلا این مشکل رو نداشتم ، زیاد اهل بازی نیستم تا چکش کنم ...

اینم ارور فتوشاپ که نمیدونم ربطی داره یا نه !!

ممنون میشم راهی به من معرفی کنید...

antbadell
18-05-2013, 10:21

سلام وخسته نباشید ، اروری که مشاهده میکنید مربوط به کارت گرافیک من هست وقت بازی "pes2013 " اخیرا تو وب گردی معمولی هر از گاهی با سیاه شدم صفحه نمایش ، نشون داده میشه ، درایو رو آپدیت کردم ، اما باز این مشکل رو دارم ، جی پی یو من ، جی فورس جی تی 220 است ، قبلا این مشکل رو نداشتم ، زیاد اهل بازی نیستم تا چکش کنم ...

اینم ارور فتوشاپ که نمیدونم ربطی داره یا نه !!

ممنون میشم راهی به من معرفی کنید...

سلام خدمتتون

مطمئنید آخرین ورژن رو نصب کردید؟ چون این ارور چیز دیگه ای داره میگه!

آخرین درایور کارت گرافیکتون رو از اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید دانلود کنید.

فقط نکته خیلی مهم که باید انجامش بدید اینه که حتمأ قبلش اون درایور قدیمی که نصب هست رو از device manager کلأ پاک کرد ( Uninstall ) بعد ک درایور قبلی رو پاک کردید درایور جدید رو نصب کنید و سیستم رو restart کنید.

aliehsan33
18-05-2013, 10:53
درود ، بله به آخرین نسخه آپدیت کردم ، فقط نکته ای است که ذکر کردید حذف درایو قدیمی و نصب نسخه جدید است که انجام ندادم ، تست میکنم ....ممنون از پاسخ

Master Root
18-05-2013, 11:19
اگر ازین طریق هم برطرف نشد با نرم افزار DriverPack Solution امتحان کنید تا براتون نصب کنه و یا سایت خوبی براتون معرفی کنه.

aliehsan33
25-05-2013, 00:29
با حذف درایو و نصب دوباره اون مشکل یک چند روزی حل شد ولی امروز دوباره چند بار این مشکل پیش اومد برای من هم عجیب بود !

اگر ازین طریق هم برطرف نشد با نرم افزار DriverPack Solution امتحان کنید تا براتون نصب کنه و یا سایت خوبی براتون معرفی کنه.

ممنون از پاسختون ولی این برنامه 6 گیگ هست که دانلودش برای من خارج از حوصله است!!

soroosh_cz
25-05-2013, 00:40
زیاد خودتو اذیت نکن، این مشکل درایورهای انویدیاس، خیلی هم اتفاق میفته... اگر به فرض توی یه صفحه یه تبلیغ Flash باز بشه اینجور میشه، توی بعضی بازی ها اینجور میشه بعضی اوقات موقع پخش ویدیو با نرم افزارهای خاص هم اینجور میشه.
من که هر کاری کردم درست نشده. از درایور 278 به اینطرف هم وضع بدتر شده...:n24:

aliehsan33
25-05-2013, 10:51
زیاد خودتو اذیت نکن، این مشکل درایورهای انویدیاس، خیلی هم اتفاق میفته... اگر به فرض توی یه صفحه یه تبلیغ Flash باز بشه اینجور میشه، توی بعضی بازی ها اینجور میشه بعضی اوقات موقع پخش ویدیو با نرم افزارهای خاص هم اینجور میشه.
من که هر کاری کردم درست نشده. از درایور 278 به اینطرف هم وضع بدتر شده...:n24:

بله مشکل من هم بعد از آپدریت درایو پیش اومد قبلا این مشکل رو نداشتم ، امیدوارم انویدیا هم یک فکر به حال درایواش بکنه ....ممنون از دوستان ....