PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ w810i

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

boys_won
07-08-2006, 21:18
فكركنم اگه يه جا باشه فقط در مورده اين گوشي بحث بشه بد نباشه

اوليش رو خودم ميگم

براي محافظ اين گوشي چه ار لحاظ دوربين و چه از لحاظ صفحه نمايشگر يه قاب هايي است به نامه قابه كريستالي نه مثل قابهاي ديگه گوشي رو از شكل و شمايل ميندازه نه صدا رو

يعني با اين كه رو بلندگو هم كشيده ميشه ولي صدا عالي پخش ميشه

N91
07-08-2006, 21:26
منم داداشم دو سه روز پيش يه دونه گرفت

وقتي نرم افزارشو نصب كرديم رو كامپيوتر sony ericsoon pc suite يه گزينه براي رد و بدل كردن فايل ها داشت يه دونه براي اديت عكس يه دونه هم براي فرستادنه mms از كامپيوتر به موبايل

هر كاري كرديم sms رو از كامپيوتر به گوشي نميفرستاد اصلا" نميشه text massege بهش انتقال داد

اگه واقعا" اينطور باشه ضعف خيلي بزرگيه چون يادمه nokia pc suite اينكارو به راحتي انجام ميداد

حالا اگه كسي نرم افزاره ديگه اي ميشناسه كه بشه sms رو از طريق كابل يا اينفرارد انتقال داد به اين گوشي لطفا" بگه

مرسي

Armita_amini
07-08-2006, 21:29
چه جالب

چون من فكر كردم فقط من نميتونم اين كارو انجام بدم ديدم يكي ديگه مثل خودم هست

بچه ها اگه كسي نرم افزاره ديگه اي ميشناسه كه بشه sms رو به w810i انتقال بده لطفا" معرفي كنه

چون اصلا" حس و حال تايپ كردن نيست

Mehdi_Full
07-08-2006, 22:17
آقا ايمان خيلي ارادت داريم خوشحالم كه تو انجمن سوني اريكسون هم پست ميدي , استفاده ميكنيم
انتخاب خوبي كردي اگه مشكلي باشه و بتونم حتما كمك ميكنم

ilailaila
07-08-2006, 23:51
اينم مشخصاتش: :blush: :blush: :blush:

مشخصات کلی شبکه GSM 850 / GSM 900 / GSM 1800 / GSM 1900
معرفی سه ماهه اول ۲۰۰۶
نسل
سیستم عامل
بستر نرم‌افزاری

مشخصات فیزیکی شکل ظاهری ساده
ابعاد ۱۹٫۵ * ۴۶ * ۱۰۰ میلی‌متر
وزن ۹۹ گرم
تنوع رنگ مشکی اطلسی، سفید

نمایش نوع TFT
وضوح ۲۲۰ *‌ ۱۷۶ پیکسل
تعداد رنگ ۲۶۲۱۴۴ رنگ
ابعاد صفحه ۳۵ * ۲۸ میلی‌متر
زبان فارسی

دوربین کیفیت عکس ۲ مگاپیکسل
ابعاد عکس حداکثر ۱۲۲۴ * ۱۶۳۲ پیکسل
فیلمبرداری بله
ابعاد فیلم
مدت فیلمبرداری
تماس تصویری خیر
فوکوس اتوماتیک بله
فلاش بله

ذخیره‌سازی دفترچه تلفن ۱۰۰۰ شماره، ۲۴ مشخصه برای هر مورد به همراه تصویر
ذخیره تماس‌ها بله
نوع کارت حافظه Memory Stick Duo Pro، قابل افزایش حداکثر تا ۲ گیگابایت
کارت حافظه همراه ۵۱۲ مگابایت
حافظه داخلی ۲۰ مگابایت

ویژگی‌ها مدیریت اطلاعات شخصی تقویم، دفترچه تلفن، وظایف آتی، مدیریت پرونده‌ها، ماشین حساب، ...
جاوا بله
پخش موسیقی AAC, MP3، به همراه Mega Bass
پخش فیلم MPEG4
دریافت فیلم بله
رادیوی اف‌ام بله (به همراه RDS)
ساعت بله
زنگ هشدار بله
پیش‌بینی کلمه T9
پخش با صدای بلند بله
فرمان صوتی -
ضبط صدا بله
بازی بله
دریافت و نصب بازی بله

تبادل اطلاعات ارسال پیام SMS, MMS, Email, Instant Messaging
مرورگر اینترنت xHTML, HTML، NetFront
مرورگر WAP WAP 2.0
بلوتوث بله، نسخه ۲
درگاه مادون قرمز بله
درگاه USB بله، نسخه ۲
GPRS کلاس ۱۰
HSCSD خیر
EDGE کلاس ۱۰
شبکه بیسیم خیر
Push to talk خیر
سرعت انتقال حداکثر ۲۳۶٫۸ کیلوبیت در ثانیه
انطباق با کامپیوتر بله
چاپ مستقیم خیر

زنگ نوع پلی‌فونیک (۴۰ کانال)، MP3
تنظیمات دریافت و ساخت ملودی
لرزاننده بله

باتری نوع Li-Ion
حالت انتظار حداکثر ۳۵۰ ساعت
حالت مکالمه حداکثر ۸ ساعت

shahrad
08-08-2006, 01:01
من فکر میکنم تنها ضعف گوشی باتری اونه توی مشخصاتش نوشته 8 ساعت مکالمه من که فکر میکنم نصف این مدت هم جواب نده کسی از بچه ها امتحان کرده ببینه حالت انتظار یا مکالمه اش بطور تجربی چند ساعته؟

metal_militia
08-08-2006, 01:58
البته با نرم افزار مای فون اکسپلورر

همه چی رو میتونید انتقال بدید با سینک رزینی....هم میشه

ali_j98
08-08-2006, 02:10
منم ميخام امروز فردا يه و810 بخرم البته نميدونم دارم كار درستي ميكنم يا نه؟
البته فكر كنم با ژولي كه دارم فعلن بهترين انتخاب باشه.(360000) نظر شما چيه؟؟

metal_militia
08-08-2006, 10:48
همون و810 دنبال اینکه 3250 چون سیمبیان داره نرو اولین ورزن 9.1 هست و در حقیقت نوکیا اینو برای تست فرستاد تئ بازار

R@R#M@N
08-08-2006, 14:08
منم پييروز گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گوشي فوق العاده اي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boys_won
08-08-2006, 15:05
من فکر میکنم تنها ضعف گوشی باتری اونه توی مشخصاتش نوشته 8 ساعت مکالمه من که فکر میکنم نصف این مدت هم جواب نده کسی از بچه ها امتحان کرده ببینه حالت انتظار یا مکالمه اش بطور تجربی چند ساعته؟

اينو موافقم باتريش زود خالي ميكنه مخصوصا" در حالت والكمن

البته با نرم افزار مای فون اکسپلورر

همه چی رو میتونید انتقال بدید با سینک رزینی....هم میشه

لينك داري ازش ؟

N91
08-08-2006, 18:49
دوست عزيز اگه لينك بدي ممنون ميشم

تو قسمت mange call يه گزينه هست به نامه restrict call به معني محدود كردن مكالمه موقعيكه all outgoing رو ميزنم بازم كسي اگه بهم زنگ بزنه زنگ ميخوره در صورتي كه نبايد اينطور باشه مشكل از كجاست ؟

boys_won
08-08-2006, 19:00
تو قسمت mange call يه گزينه هست به نامه restrict call به معني محدود كردن مكالمه موقعيكه all outgoing رو ميزنم بازم كسي اگه بهم زنگ بزنه زنگ ميخوره در صورتي كه نبايد اينطور باشه مشكل از كجاست ؟

من هنوز وقت نكردم باهاش ور برم ولي ميرم يه چك ميكنم بهت خبر ميدم

راستي يه چيز ديگه

دو راه براي فهميدن گوشي w810 هست براي اينكه ببينيد جز سري اوله گوشيتون يا سري دوم

ميدونيد كه سري اول بهتر بود و كاملا" اصل بود البته نميگم سري دوم بده ها ولي خوب سري اول يه چيزه ديگه بود

راه اول :

themse orbit

با انتخاب اين تم بايد غير از اينكه صفحه گوشيتون سياه ميشه صفحه منو هم كاملا" مشكي ميشه و با چپ و راست كردن اسكرول روي هر گزينه اي كه بريد اون گزينه روشن بشه ( خيلي زيباست )

راه دوم :

مموري

مموري سري اول آبي است كه چيزي حدوده 35 تا 40 هزار تومن قيمتشه و مموري سري دوم مشكي است كه چيزي حدود 15 تا 20 تومن قيمتشه

اميدوارم مورد استفاده قرار بگيره

boys_won
08-08-2006, 19:17
نقاط قوت :

یک Mp3 Player تمام عیار

کیفیت صدای فوق العاده

داشتن هدفون های خیلی عالی همراه با گوشی

دوربین عکاسی عالی با قابلیت Autofocus

صفحه نمایش با وضوحی عالی

دارا بودن رادیو تصویری

داشتن ۵۱۲ مگابایت کارت حافظه همراه با گوشی

قابلیت تعویض Memory بی نیاز از خاموش کردن گوشی

شارژ شدن توسط کابل Usb

نقاط ضعف :

در واقع تنها ایراد این گوشی اینه که هیچ نقطه ضعفی نداره من اینجا بنویسم.

اندازه این کوشی دقیقا در اندازه w800 است با این تفاوت که این بار این گوشی ۱ میلیمتر نازکتر شده. این نازکی هم احتمالا به خاطر نداشتن کاور محافظ برای لنز دوربین است.

امکانات و طراحی این گوشی دقیقا یک کپی برداری موفق از W800 است با این تفاوت که قابلیت EDGE هم به اون اضافه شده است.

در سمت راست این گوشی شما دکمه ولوم و دکمه دوربین رو می بینید و در سمت چپ هم طبق معمول دکمه Play و اسلات کارت حافظه قرار دارد.

دکمه های این گوشی بسیار عالی و راحت طراحی شده و کار با این دکمه های خیلی لذت بخش است. علت این راحتی هم رعایت یک فاصله خیلی مناسب بین دکمه ها است. اما دکمه Navigation این گوشی یک تغییر داره. این بار مثل W800 دارای Joystick نیست بلکه چند دکمه جهت یابی زیبا که هر کدوم وقتی Walkman اجرا است عمل مخصوصی انجام می دهند. که این عمل ها بر روی دکمه ها نشان داده شده است. تفاوت دیگه این گوشی اینه که دکمه Walkman اون اختصاصی شده و دارای یک دکمه Activity menu مخصوص هم هست. دیگه مثل W800 دکمه Walkman جای دکمه Activity رو تو K750 بود رو نگرفته.

در قسمت در باطری این گوشی دارای تغییرات بهینه ای است. درب پشت گوشی این بار فضای بیشتری رو گرفته و وقتی اون رو در میارید راحت تر می تونید باطری گوشی رو بردارید. صفحه نمایش گوشی دارای بهترین کیفیت ممکن است و شما حتی کوچکترین جزییات رو هم میبینید. تنها ایراد صفحه نمایش این گوشی اینه که جای انگشت رو اون خیلی راحت میمونه و باید تند تند صفحه اون رو تمیز کنید

برای اتصال به کامپیوتر تنها کافی است کابل Usb ر وصل کنید گوشی به عنوان Removable Device شناخته میشود و شما می تونید به حافظه کارت دسترسی داشته باشید. اما اگه بخواهید از Pc Suite استفاده کنید مجبورید تمامی نسخه های قبلی رو پاک کنید در غیر این صورت کار نمی کنه.

یکی از ویژگی های بارز این گوشی دارا بودن هدفون های فوق العاده است. اونایی که قبلا از سری W داشتند می دونند من الان چی دارم میگم. کیفیت صدای فوق العاده این هدفون ها باعث میشه که وقتی به موسیقی گوش می دید اصلا احساس ناراحتی نکنید. هدفون های این گوشی بسیار نرم و راحت هستند و اصلا گوش را خسته نمی کنند.

دوربین این گوشی دارای کیفیتی خیلی عالی است. امکانات عکس برداری اون به حد کافی متنوع است که شما هیچ وقت از عکس برداری با اون خسته نمی شید.دوربین ۲ مگاپیکسلی این گوشی با داشتن قابلیت Autofocus بهترین عکس ها رو برای شما شکار می کنه.

shady_er
08-08-2006, 19:37
[QUOTE=boys_won]اينو موافقم باتريش زود خالي ميكنه مخصوصا" در حالت والكمن

لينك داري ازش ؟[/QUOTE

ميتوني اين تاپيك رو

ببيني و اين نرم افزار رو دانلود كني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boys_won
08-08-2006, 19:56
حتما" ميدونيد كه برنامه جاوا واسه اينجور گوشي خيلي كمه

من يه چند تايي معرفي ميكنم شايد بدرد خورد

ممکنه که بعضي از اين نرم افزارها با توجه به ورزن نرم افزارهاي مختلف با گوشي شما سازگار نباشه که بايد خودتون تست کنيد و با توجه به حجم پايين اين فايلها کار چندان مشکلي نيست.
اين رو هم ياد آور ميشم که در اين سيستم جاوا اگر نرم افزاري بر روي گوشي شما کار نکرد
آسيبي به آن نخواهد رساند و مي توانيد اون رو به راحتي پاک کنيد.

موفق باشيد

نرم افزاري براي کنترل کامپيوتر از طريق بلوتوس که روي تعداد معدودي از گوشي ها کار مي کند

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بروزر اپرا

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قطب نما

نرم افزاري براي قفل گذاري بر روي عکسها

downlaod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قرآن کريم به صورت کامل و بدون ترجمه

downlaod ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اينم يک ماشين حساب با امکانات بهتر

يک نرم افزار براي چت کردن با بلوتوس

نرم افزار جالب براي اديت کردن فايلهاي midi در گوشي

يه برنامه ديگه براي قفل گذاري روي فايلهاي شخصي

همين طور که ميبينيد صفحه موبايلتون با اين برنامه اين شکلي ميشه
در واقع مثل فلاش رنگي ميشه

البته چون لینک ها ماله پرشین گیگه اگه نشد دوباره امتحان کنید

metal_militia
08-08-2006, 21:30
ممنون من هم الان رپید شیر اپلود میکنم یا >>>>

Armita_amini
08-08-2006, 21:30
ميتوني اين تاپيك رو

ببيني و اين نرم افزار رو دانلود كني

مرسي شادي جون

N91
08-08-2006, 21:33
من هنوز وقت نكردم باهاش ور برم ولي ميرم يه چك ميكنم بهت خبر ميدم

راستي يه چيز ديگه

دو راه براي فهميدن گوشي w810 هست براي اينكه ببينيد جز سري اوله گوشيتون يا سري دوم

ميدونيد كه سري اول بهتر بود و كاملا" اصل بود البته نميگم سري دوم بده ها ولي خوب سري اول يه چيزه ديگه بود

راه اول :

themse orbit

با انتخاب اين تم بايد غير از اينكه صفحه گوشيتون سياه ميشه صفحه منو هم كاملا" مشكي ميشه و با چپ و راست كردن اسكرول روي هر گزينه اي كه بريد اون گزينه روشن بشه ( خيلي زيباست )

راه دوم :

مموري

مموري سري اول آبي است كه چيزي حدوده 35 تا 40 هزار تومن قيمتشه و مموري سري دوم مشكي است كه چيزي حدود 15 تا 20 تومن قيمتشه

اميدوارم مورد استفاده قرار بگيره

ممنونم

پس با اين حساب ماله من تو دسته سري دوم جا ميگيره

ماله خوده شما سري اوله ؟

metal_militia
08-08-2006, 21:36

ایناها پیدا کردم شاهکار اقا سیاوش

metal_militia
08-08-2006, 21:38
اقا یادتونه گفتم ن91 فقط صداش بلند تره وکیفیتش تو پایه ک750 منو قبول نکردین (البته ک750 هم عالی هست)

boys_won
08-08-2006, 21:39

ایناها پیدا کردم شاهکار اقا سیاوش

دسته هر دو درد نكنه

metal_militia
08-08-2006, 21:41
پست بالا هم نگاه کن

N91
08-08-2006, 21:41
اقا یادتونه گفتم ن91 فقط صداش بلند تره وکیفیتش تو پایه ک750 منو قبول نکردین (البته ک750 هم عالی هست)

درسته من وقتي ن91 داشتم صداش عالي بود ( از نظره بلندي) ولي كيفيت w810 يه چيزه ديگست

مخصوصا" با اين هدفون هاي توپش

metal_militia
08-08-2006, 21:44
خوب کیفیت ن91 میشه در حد ک750+4درجه ولوم بیشتر

metal_militia
09-08-2006, 01:44
یکی منو کمک کنه لینک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی رو بزاره

ali_j98
09-08-2006, 14:07
كسي ميتونه به من بگه تو جعبه و810 چه چيزاي هست؟؟؟/

boys_won
09-08-2006, 15:04
اگه اصلش گيرت بياد ايناست :

كابل usb

كابل خروجي صوت براي ضبط

هدفون

مبدل هدفون

سي دي نرم افزار سوني اريكسون

دفترچه راهنما

طلق گوشي اضافه

خشاب مموري

مموري 512

ali_j98
09-08-2006, 17:28
ممنون.طلق اضافه يعني يه قاب ديگه؟ بعد از كجا بفهمم اصليه؟

shady_er
09-08-2006, 18:07
قطب نما

[توي گوشي من كه كار نميكنه اگه ميشه بگي چرا؟

shady_er
10-08-2006, 19:11
چند تا برنامه مي خواستم مثل ماشين حساب مهندسي و......
اگه داريد لطف كنيد بذاريد

R@R#M@N
10-08-2006, 20:25
سلام ميشه بگيد چجوري منو رو اين شكلي كنم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahrad
11-08-2006, 01:50
دوستان راجع به شارژ باتری خدمتتون عرض کنم که بطور تجربی
امتحان کردم هر 3 ساعت 1% شارژ بصورت استند بای خالی میکنه
حالا باسه حالت مکالمه مرد میخوام حداقل 1 ساعت مکالمه کنه
امارش رو بذاره!!

shady_er
11-08-2006, 11:11

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برو قسمت تنظيمات بعد ديسپلي بعدش توي والپيپر theme انتخاب ميكني سپس توي قسمت theme , orbitرو انتخاب ميكني

R@R#M@N
11-08-2006, 12:55
نشد جيگر

shady_er
11-08-2006, 17:13
نشد جيگر
menu....settings....display...wallpaper...theme..s elect it
display...themes..(select) intheme ha tooye phone memory hast ke inja orbit ro entekhab mikoni (set) ye kam sabr mikoni bad dorost mishe
اصلا ببين توي قسمت فايل منيجر قسمت فون .قسمت تمها اربيت داري يا نه؟

R@R#M@N
11-08-2006, 17:54
آره دارم
اين كارها رو هم كردم ولي نشد
اگه ميشه خودم تم اربيت رو برام آپلود كن

boys_won
12-08-2006, 11:03
سلام

شرمنده نبودم

ممنون.طلق اضافه يعني يه قاب ديگه؟ بعد از كجا بفهمم اصليه؟

نه طلق هدفون گوشي

در مورده اصلي بودنش تو صفحه قبل گفتم

قطب نما

[توي گوشي من كه كار نميكنه اگه ميشه بگي چرا؟

درسته شادي خانوم

گفتم كه ممكنه كار نكنه تو بعضي گوشيها

چند تا برنامه مي خواستم مثل ماشين حساب مهندسي و......
اگه داريد لطف كنيد بذاريد

متاسفانه برنامه بصورت جاوا مثل ماشين حساب مهندسي خيلي كم واسه اين گوشي گير مياد ولي ميگردم اگه بود ميزارم

boys_won
12-08-2006, 11:10

سلام دوسته عزيز

يادته تو همين تاپيك تو يه پستي در مورد اين تم توضيح دادم

تمه اوربيت تو گوشي شما هست درسته ؟ ولي وقتي انتخابش ميكني اين شكلي نميشه درسته ؟ اگه خونده باشي نوشتم گوشي هاي سري اول تمه اوربيت صفحه رو اين شكلي ميكنه ولي سري دوم اصلا" اين شكلي نميكنه

به هر حال واست ميزارم امتحان كن

boys_won
12-08-2006, 11:16
يه تمه خوشگل واسه اين گوشي

Armita_amini
12-08-2006, 19:32
من بخاطر اينكه اين گوشي از شكل و شمايل نيوفته هيچ گونه محافظي واسش ننداختم ولي امروز وقتي از جيبم در اوردم ديدم پرز رفته زيره lcd چه جوري تميزش كنم ؟

اخه جاي پيچ نداره

boys_won
12-08-2006, 19:50
به نظره من اينكارو خودت انجام نده چون در آوردن Lcd اين گوشي يكي از سخت ترين كارهاست

منم دقيقا" همين كارو كردم يعني محافظ ننداختم آخ حيفه تصويره به اون شفافي با محافظ نصف بشه

ولي من ميگم (( فقط آموزش ))

وقتي پشت جاي باتري رو باز ميكني 4 تا پيچ ميبيني دو تاش با چهارسو باز ميشه دوتاش با 6 سو !!

((پيچ گوشتي 6 سو رو بايد از جمهوري بگيري ))

وقتي دو تا پيچ 6 سو رو باز كني ميبيني روي گوشي صفحه كليد يه ذره بالا پايين ميره حالا آروم بايد باهاش بازي كني تا صفحه روي دستگاه در بياد ( خيلي آروم )

چون زود ميشكنه

چون ديگه پيچ نداره بصورت پرس چفت شده بعد از تميز كردن موقع بستن اگه درست درزها رو هم بندازي يه صداي تق مياد با اين معني كه جا افتاده

اين مطلب فقط جنبه آموزشي داره اگه كسي تا حالا اين كارو انجام نداده اصلا" سرش نره چون 350 تومنتون ميپره

ilailaila
12-08-2006, 19:53
راحت بندازش تو لباسشويي با يه خورده پرزگير خوب!!!!!!!!!!

farshid k
12-08-2006, 23:52
با سلام خدمت دوستان محترم
بعضي مواقع هنگام عكسبرداري گوشي عكس گرفته شده رو save نميكنه و از حالت دوربين خارج ميشه و بر ميگرده روي منو! ميخواستم بدونم هيه كسي مشكل منو داشته؟
ايا گوشي ايراد پيدا كرده؟ اگه ايراد پيدا كرده باشه با اپديت درست ميشه؟
اقا دمتو گرم لطفا سريع راهنمايي كنيد خيلي دمغ شدم!
ممنون :sad:

boys_won
13-08-2006, 12:38
با سلام خدمت دوستان محترم
بعضي مواقع هنگام عكسبرداري گوشي عكس گرفته شده رو save نميكنه و از حالت دوربين خارج ميشه و بر ميگرده روي منو! ميخواستم بدونم هيه كسي مشكل منو داشته؟
ايا گوشي ايراد پيدا كرده؟ اگه ايراد پيدا كرده باشه با اپديت درست ميشه؟
اقا دمتو گرم لطفا سريع راهنمايي كنيد خيلي دمغ شدم!
ممنون :sad:

سلام

مشکله همچین حادی نیست سونی اریکسونه دیگه این کارا ازش بعید نیست

يه بار firmeware كني درست ميشه

ارتقا سخت افزار

اگه تهراني ببر علائدين

R@R#M@N
13-08-2006, 19:02
سلام دوسته عزيز

يادته تو همين تاپيك تو يه پستي در مورد اين تم توضيح دادم

تمه اوربيت تو گوشي شما هست درسته ؟ ولي وقتي انتخابش ميكني اين شكلي نميشه درسته ؟ اگه خونده باشي نوشتم گوشي هاي سري اول تمه اوربيت صفحه رو اين شكلي ميكنه ولي سري دوم اصلا" اين شكلي نميكنه

به هر حال واست ميزارم امتحان كن

مرسي
دانلود ميكنم بعد نصب ميكنم
ببينم چي ميشه

farshid k
14-08-2006, 00:47
سلام

مشکله همچین حادی نیست سونی اریکسونه دیگه این کارا ازش بعید نیست

يه بار firmeware كني درست ميشه

ارتقا سخت افزار

اگه تهراني ببر علائدين
ممنون از راهنماييتون.ميخواستم بدونم تمام اين مدل اين مشكلو دارن؟
ايا خودم ميتونم اينكارو انجام بدم؟

R@R#M@N
14-08-2006, 00:56
مرسي
دانلود ميكنم بعد نصب ميكنم
ببينم چي ميشه
راستي بويز ون جون جواب نداد
:sad: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boys_won
14-08-2006, 07:54
ممنون از راهنماييتون.ميخواستم بدونم تمام اين مدل اين مشكلو دارن؟
ايا خودم ميتونم اينكارو انجام بدم؟

نه فكر نكنم از بدشنانسي شما بوده من تا حالا نديدم اين مشكل رو كسي با اين گوشي داشته باشه والا در مورده اين كه خودت ميتوني اين كارو انجام بدي يا نه والا كاره ساده اي نيست ولي اگه بلد باشي ميتوني انجام بدي

سعي ميكنم يه مقاله در اين مورد بزارم

boys_won
14-08-2006, 07:55
راستي بويز ون جون جواب نداد
:sad: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورت اينه كه نصب شد ولي صفحه مشكي نشد درسته ؟

shady_er
14-08-2006, 08:52
سلام
ميخواستم بدونم اينجا كسي توي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عضو شده؟؟
تو memberarea
ميتونيد تم عكس و ........ رو دانلود كنيد
اما من تا حالا اين كارو نكردم
ميدونيد چه جوري ميشه دانلود كرد ؟؟؟
سايت كه اين پيغامو ميده :

How to download

You have to use your mobile phone to download items from Fun & downloads.

First sign up to Sony Ericsson, then make sure that your phone has the correct WAP settings.

These can be downloaded to your phone from [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or from your operator.

Now use your phone to access [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and download the content you want. Enjoy!

اينجا كسي هست كه امتحان كرده باشه؟!!

R@R#M@N
14-08-2006, 09:52
منظورت اينه كه نصب شد ولي صفحه مشكي نشد درسته ؟
آره
نصب ميشه منوها هم سياه ميشن
ولي منوي اصلي ايكونهاش همون شكلي(اوليه) هستن :sad:

seyed1370
14-08-2006, 13:17
اين برنامه هايي رو كه دادي بايد تو كجا paste كنم ؟؟؟؟

ممنون

تا چند روز ديگه 810 بايد پياده بشم

ilailaila
14-08-2006, 14:21
سلام
ميخواستم بدونم اينجا كسي توي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عضو شده؟؟
تو memberarea

How to download

First sign up to Sony Ericsson, then make sure that your phone has the correct WAP settings.

These can be downloaded to your phone from [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or from your operator.

Now use your phone to access [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and download the content you want. Enjoy!

منم عضو شدم ولي همين مشكلو دارم :sad: :sad: :sad:

boys_won
15-08-2006, 14:50
مگه تم هاي سوني اريكسون جاي ديگه نيست ميخواين اينجا عضو شين ؟

w810 theme :

shady_er
15-08-2006, 17:57
مگه تم هاي سوني اريكسون جاي ديگه نيست ميخواين اينجا عضو شين ؟

w810 theme :

مشكل اينه كه نميدونم wap setting يعني چي؟

boys_won
15-08-2006, 20:17
شما wap setting لازم نداري زير هر تم گزينه دانلود هست كليك كني دانلود ميشه

ali_j98
15-08-2006, 23:55
چرا صداي و810 من از و800 دوستم كمتره؟ (البته اسپيكرش)

boys_won
17-08-2006, 10:01
چرا صداي و810 من از و800 دوستم كمتره؟ (البته اسپيكرش)

درسته دوست عزيز

صداي w810 تو اسپيكر از w800 كمتره ولي شما دو تا آهنگه با كيفيت 192 كيلو رو تو جفتش بريز بعدش يكي يكي مقايسه كن

w800 صداش با كلي خش خش و نويز بيشتره يعني اگه اهنگت يه ذره بيس داشته باشه عمرا" هيچي نفهمي

ولي رو w810 اگه امتحان كني ميبيني چون بلندگوش HiFi است كيفيت عاليه اصلا" هم صدا خراب نميشه

پس w810 كيفيتش 100 برابره w800 است

واسه منم چون كيفيت مهم بود w810 رو انتخاب كردم

R@R#M@N
17-08-2006, 14:02
درسته
دبليو 810 تو كيفيت تكه
حتي ن91 رو هم ميخوره
3250 رو هم كه انقدر ميگن فقط صداش بلنده همين(كيفيت در حد 6630 با يه ايرفون دبليو 800) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_j98
17-08-2006, 19:35
اخه از كا750 كه نبايد كمتر باشه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ilailaila
18-08-2006, 04:16
سلام
عضو شده؟؟
تو memberarea

How to download

اينم يه سايت خيلي با حال براي دانلود تم و........

Siavash Y
18-08-2006, 04:30
سلام
عضو شده؟؟
تو memberarea

How to download

برای داونلود کردن از سایت رسمی سونی اریکسن باید توی گوشی اینترنت داشته باشین و از طریق گوشی وارد سایت بشین تا بتونین داونلود کنین

بهتره که از سایت های دیگه که بچه ها معرفی کردن استفاده کنین

shady_er
18-08-2006, 10:23
اينم يه سايت خيلي با حال براي دانلود تم و........

مرسي
راستي توي و 810 نميشه pic sms ريخت؟

shady_er
18-08-2006, 10:26
برای داونلود کردن از سایت رسمی سونی اریکسن باید توی گوشی اینترنت داشته باشین و از طریق گوشی وارد سایت بشین تا بتونین داونلود کنین

بهتره که از سایت های دیگه که بچه ها معرفی کردن استفاده کنین

ازز شما هم ممنون بخاطر راهنماييهاتون :happy:

seyed1370
18-08-2006, 19:11
سلام

من بلاخره گوشي رو گرفتم ( و810 )
اينو گفتم كه شما ديگه راحت شدين از بس من تاپيك زدم كدوم بهتره
كه شما هم منو شرمنده كردينو هميشه كمكم كردين

فقط يه سوال داشتم : تو جعبه ي گوشي يه كابلي هست كه فكر كنم به ضبط وصل ميشه .( قرمز و سفيد) ميخاستم كاربردشو بدونم ؟!

يا مثلا ميشه با يه تبديلي به ضبط ماشين وصل كرد ؟؟؟

خيلي خيلي ممنون

boys_won
18-08-2006, 19:27
فكر كنم يه بار ديگه هم گفتم ولي باز ميگم

اين كابل يه مبدل خروجي گوشي شما رو به يك استاندارد ضبط تبديل ميكنه اگه روش رو ببيني عكس موزيك انداخته يعني هر ضبطي كه فيش ورودي داشته باشه اين كابل بهش ميخوره و صدا رو از طريق Aux پخش ميكنه

راستي قيمت چند ؟

pipo_inzaghi
18-08-2006, 20:39
دوستان سلام ..من براي اولين بار ميخوام سوني اريكسون بخرم..اكه به سوالام جواب بدين ممنون ميشم

كيفيت موزيك واسم خيلي مهمه ..حالابين w810i ,,k750i نميدونم كدومو بخرم.فرقشون توي كدوم موارده؟دوربينشون يكيه؟كيفيت موزيك كدوم بهتره؟اكه فرق نداره من به جاي w810i يه k750i بخرم با يه mp3player كريتيو 1كيكا بايت ..اينطوري 500 مكا بايت بيشتر دارم..به نظر شما اين كار خوبه؟؟جون من شما بهتر از من ميدونين جواب بدين تا بتونم تصميم خوبي بكيرم ..مرسي

ilailaila
18-08-2006, 21:16
دبليو 810 بهتره

seyed1370
18-08-2006, 21:43
فكر كنم يه بار ديگه هم گفتم ولي باز ميگم

اين كابل يه مبدل خروجي گوشي شما رو به يك استاندارد ضبط تبديل ميكنه اگه روش رو ببيني عكس موزيك انداخته يعني هر ضبطي كه فيش ورودي داشته باشه اين كابل بهش ميخوره و صدا رو از طريق Aux پخش ميكنه

راستي قيمت چند ؟

332 تومن

گارانتي پارساتل
با منوي فارسي ( كه اصلا مهم نيست )

R@R#M@N
18-08-2006, 21:58
مباركه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shady_er
18-08-2006, 22:11
چه جوري ميشه pic sms روي گوشي بريزيم
اصلا و810اين قابلييتو داره ؟
همون عكساي سياه و سفيد

ilailaila
19-08-2006, 00:08
يه برنامه براي تبديل عكس معمولي به pic sms و انتقال اون به گوشی وجود داره که اسمشو نمیدونم.
و 810 این قابلیتو داره.

pipo_inzaghi
19-08-2006, 01:29
دوستان سلام ..من براي اولين بار ميخوام سوني اريكسون بخرم..اكه به سوالام جواب بدين ممنون ميشم

كيفيت موزيك واسم خيلي مهمه ..حالابين w810i ,,k750i نميدونم كدومو بخرم.فرقشون توي كدوم موارده؟دوربينشون يكيه؟كيفيت موزيك كدوم بهتره؟اكه فرق نداره من به جاي w810i يه k750i بخرم با يه mp3player كريتيو 1كيكا بايت ..اينطوري 500 مكا بايت بيشتر دارم..به نظر شما اين كار خوبه؟؟جون من شما بهتر از من ميدونين جواب بدين تا بتونم تصميم خوبي بكيرم ..مرسي

دوستان جواب ندادين!!!!!!!من منتظرم...كمك كنين تا بهتر تصميم واسه خريد بكيرم

ilailaila
19-08-2006, 01:44

اگه موزيك برات مهمه سري دبليو بيشتر به دردت ميخوره .اونوقت يه واكمن واقعي داري
يه سر به اينجا بزن راحت تصميم بگير:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boys_won
19-08-2006, 13:27

سلام دوسته عزيز

سري w اصلا" واسه گوش دادنه mp3 ساخته شد كه w810i يكي از همين گوشي هاست كه با تكنولوزي والكمن اونو به يكي از قويترين mp3 player ها تبديل كرده ولي سري k اصلا" به درده mp3 نميخوره

shady_er
19-08-2006, 14:02
يه برنامه براي تبديل عكس معمولي به pic sms و انتقال اون به گوشی وجود داره که اسمشو نمیدونم.
و 810 این قابلیتو داره.

منظورم عكسهايي هست كه سياه و سفيد هستند مثل اون پيكچر مسيج هاي گوشي هاي نوكيا
حالا كسي اسم اون برنامه رو نميدونه؟!!
يه سوال ديگه ! اسپيكر گوشيم انگار مثل اولش نيست بعضي وقتا صداش خيلي پائينه نميدونم چرا اينجوري شده حتي شارژ باطريش هم در حودود 80%كه بود صداش خيلي پايين بود
چي كار كنم؟ يعني چي شده؟
:sad:

ali_j98
19-08-2006, 14:20
گوشيه منم دقيقا مثل شادي خانوم شده

seyed1370
19-08-2006, 14:31
[QUOTE=R@R#M@N]مباركه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE

ممنون :rolleye: :rolleye: :) :)

seyed1370
19-08-2006, 14:35
و اما 100مين پستم :

من به اين نتيجه رسيدم كه باتري و810 خيلي بيشتر از ك750 دووم مياره

درسته ؟؟؟ مخصوصا شما آقا بهراد كه قبلا تجربه ك750 رو هم داشتي !

مرسي

yamamusic
19-08-2006, 14:43
من می خام 810 بخرم اما تردید دارم اینو بگیرم یا 550 رو کمک کنید لطفاً

seyed1370
19-08-2006, 15:07
به نظر من550 نگير چون نميشه حافظه اش رو افزايش داد

ilailaila
19-08-2006, 15:12
و810 بهتره

seyed1370
19-08-2006, 15:21
و810 بهتره

منم همين نظر رو دارم ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

boys_won
19-08-2006, 15:22
منظورم عكسهايي هست كه سياه و سفيد هستند مثل اون پيكچر مسيج هاي گوشي هاي نوكيا
حالا كسي اسم اون برنامه رو نميدونه؟!!
يه سوال ديگه ! اسپيكر گوشيم انگار مثل اولش نيست بعضي وقتا صداش خيلي پائينه نميدونم چرا اينجوري شده حتي شارژ باطريش هم در حودود 80%كه بود صداش خيلي پايين بود
چي كار كنم؟ يعني چي شده؟

گوشيه منم دقيقا مثل شادي خانوم شده

در مورده پيكچر مسيج بايد بگم متاسفانه نميشه ( حداقل با اين دو سه تا نرم افزاري كه الان براي ارتباط w810 هستش نميشه اين كارو انجام داد شايد يه نرم افزاره جديد بياد و اين كارو انجام بده

اما در مورده صدا :

ميشه بيشتر توضيح بدين ..... صدا اومده پائين ؟؟؟؟

معمولا" اينجوري نميشه مگر اينكه با اكولايزراش ور رفته باشيد و همه رو تا اخر زياد كرده باشيد كه احتمالا" بلندگو آسيب ديده باشه

كه احتمالش خيلي كمه آسيب ببينه

شما كيفيت آهنگتون بالاست ؟ كه ميگيد صداش كم شده ؟

يه كار ميگم انجام بديد

بريد تو فولدره sound بعدش رينگينتون حالا آهنگ Ellie"s scat رو پخش كنيد اين آهنگ جز آهنگهاي رو گوشي هست كه كيفيته بالائي داره اگه با كيفيت خوب پخش شد پس اون آهنگي كه قبلا" توش ريختيد كيفيتش پائينه كه ميگيد صداي گوشيم كم شده

در ضمن كيفيت اين آهنگ چون خيلي بالاست قشنگ بايد احساس كنيد كه بلندگو مشكل نداره

ممنون
ايمان

ali_j98
19-08-2006, 15:35
صداي مال من از كا 750 و و800 دوستم كمتره اون اهنگم گذاشتم بلندگو مشكلي نداره ولي كاملا مشخص كه بلند گو از تمام توانش استفاده نميكنه يه چيز ديگه صداي بازيام خيلي بلنده حتي از بعضي از اهنگهاي با كيفيتم بهتره.كاري ميشه كرد؟

shady_er
19-08-2006, 18:00
در مورده پيكچر مسيج بايد بگم متاسفانه نميشه ( حداقل با اين دو سه تا نرم افزاري كه الان براي ارتباط w810 هستش نميشه اين كارو انجام داد شايد يه نرم افزاره جديد بياد و اين كارو انجام بده

اما در مورده صدا :

ميشه بيشتر توضيح بدين ..... صدا اومده پائين ؟؟؟؟

معمولا" اينجوري نميشه مگر اينكه با اكولايزراش ور رفته باشيد و همه رو تا اخر زياد كرده باشيد كه احتمالا" بلندگو آسيب ديده باشه

كه احتمالش خيلي كمه آسيب ببينه

شما كيفيت آهنگتون بالاست ؟ كه ميگيد صداش كم شده ؟

يه كار ميگم انجام بديد

بريد تو فولدره sound بعدش رينگينتون حالا آهنگ Ellie"s scat رو پخش كنيد اين آهنگ جز آهنگهاي رو گوشي هست كه كيفيته بالائي داره اگه با كيفيت خوب پخش شد پس اون آهنگي كه قبلا" توش ريختيد كيفيتش پائينه كه ميگيد صداي گوشيم كم شده

در ضمن كيفيت اين آهنگ چون خيلي بالاست قشنگ بايد احساس كنيد كه بلندگو مشكل نداره

ممنون
ايمان

سلام . ممنونم
آهنگي كه گفته بوديد خوب پخش شد اما انگار بعضي مواقع اينجوري ميشه ! :sad: آيا گرد و خاك زياد ممكنه باعثش شده باشه ؟
راستي !وقتي از pc روي گوشي آهنگ ميريزيم bit rate رو تغير بديم يا نه ؟!!

seyed1370
19-08-2006, 22:45
سلام

من چه جوري ميتونم اس ام اس( هر نوشته اي) هامو از توي كامپيوتر بريزم تو گوشي ؟؟؟

كه راحت بشه به عنوان اس ام اس فرستاد ( با يه كپي و پيست كردن ساده )

ممنون

نياز فوري !!

metal_militia
19-08-2006, 23:17
سلام . ممنونم
آهنگي كه گفته بوديد خوب پخش شد اما انگار بعضي مواقع اينجوري ميشه ! :sad: آيا گرد و خاك زياد ممكنه باعثش شده باشه ؟

اره بیت ریت رو به64 تغییر بدی هیچ مشکلی پیش نماد

این 64کیلو بایت اصلا مخصوص هدفون ساخته شده ولی کیفیت خوبی تو پخش توسط بلندگو نداره( البته اونهم نه گوشی مثل باند و....)

metal_militia
19-08-2006, 23:20
سلام دوسته عزيز

سري w اصلا" واسه گوش دادنه mp3 ساخته شد كه w810i يكي از همين گوشي هاست كه با تكنولوزي والكمن اونو به يكي از قويترين mp3 player ها تبديل كرده ولي سري k اصلا" به درده mp3 نميخوره

عزیز چرا این حرفو میزنی ک750 رو گوش بدی متوجه میشی صداش با و800 و و700 فرقی نداره

انقد دنبال اسم و...نباش البته و810 قضیش فرق داره

seyed1370
19-08-2006, 23:28
سلام

ممنون

نياز فوري !!

:sad: یکی نیست جواب بده ؟؟؟؟؟

boys_won
20-08-2006, 11:36
سلام

ممنون

نياز فوري !!

سلام
اگه صفحات اوله همين تاپيك رو ميخوندي زود به جوابت ميرسيدي

با اين نرم افزار :

My phone explorer 1.4

boys_won
20-08-2006, 11:55
سلام . ممنونم

آره اگه مثل من قاب ننداخته باشي ميتونه از گرد و خاك باشه

وقتي ميخواي آهنگ رو بريزي bit rate رو نگاه كن ببين چنده ؟ اگه 128 كيلو بود با همون 128 بريز كمترش نكن چون 128 كيفيت اورجينال آهنگ است اگه كم كني كيفيت مياد پائين

البته 192 كيلو هم دارم كه بهش ميگن high qulity كه سي دي هاي اورجينال رو با اين بيت ريت رايت ميكنند كه كيفيتش خيلي عاليه

اره بیت ریت رو به64 تغییر بدی هیچ مشکلی پیش نماد

این 64کیلو بایت اصلا مخصوص هدفون ساخته شده ولی کیفیت خوبی تو پخش توسط بلندگو نداره( البته اونهم نه گوشی مثل باند و....)

حداقل ميگفتي به 96 تغيير بده !!!!

دوسته عزيز

كيفيت خالص همه آهنگ ها 128 كيلو بايته حالا اگه ما بخوايم اين 128 كيلو رو يا به 96 و يا به 64 تغيير بديم كيفيته آهنگ صد در صد مياد پائين اگه 64 كنيم كه اصلا" كيفيت نصف ميشه فقط تو فرمت WMA اگه 128 كيلو رو بكنيم 96 يا 64 كيفيت پايين نمياد كه متاسفانه اين گوشي اين فرمت رو ساپورت نميكنه ولي رو MP3 شك نكن كه كيفيت پايين مياد

seyed1370
20-08-2006, 12:08
سلام
اگه صفحات اوله همين تاپيك رو ميخوندي زود به جوابت ميرسيدي

با اين نرم افزار :

My phone explorer 1.4

مرسي

من از اول دارم اين تاپيك رو دنبال ميكنم

ولي خوب الان كه به اين برنامه نياز دارم يادم رفته بود كه كجا اين برنامه رو ديدم ;)

R@R#M@N
20-08-2006, 12:51
سلام
من بازي تنيسي رو كه روي ك750 هست رو ميخام
هواپيماشم قشنگه اگه تو دست و بالتون هست بذاريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
20-08-2006, 13:58
بچه ها فريمور من : R4CE012
بعد وقتي كه سايلنت ميكنم (دوربين صدا نميده ديگه) بعد ايرفون رو وصل ميكنم و آهنگ گوش ميدم بعد در همين حال (گوشي سايلنت هست) ميخام عكس بگيرم دوربين صداي شاتر رو ميده
ميخام مدل فريمورتون رو بنويسيد و ببينيد همچين مشكلي داريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nasim_M
20-08-2006, 14:15
سلام دوستان!
منم w810 دارم،حدودن 1 ماهه که خریدمش.2هفته پیش مجبور شدم فلشش کنم.البته خودم که نه یکی از مغازه های علائدین.بعد از فلش دیگه contact picture-ش کار نمیکنه یعنی وقتی یه عکسی رو به یه contact ضمیمه میکنم،وقتی شماره میگیرم صفحه خالی میشه نه شماره میاد نه عکس.به نظر شما میشه کاری کرد که درست بشه؟خوشحال میشم کمکم کنید.

boys_won
20-08-2006, 14:59
ميشه بپرسم واسه چي فلش كرديش ؟ اونم در عرض 1 ماه ؟ ؟؟!!

boys_won
20-08-2006, 15:10
سلام
من بازي تنيسي رو كه روي ك750 هست رو ميخام
هواپيماشم قشنگه اگه تو دست و بالتون هست بذاريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه چند تا بازي زيپ شده واست ميزارم ديگه از هر چي بازيه سير ميشه مخصوصا"

I-play The Fast And Furious Tokyo 3D

ولي تو پرشين گيگ ها يه چند بار بايد امتحان كني

password:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

boys_won
20-08-2006, 15:12
سلام دوستان

این دیکشنری جدید خیلی قدرتمنده و سرعت فوق العاده بالایی داره
توصیه میکنم حتماً دانلود کنید.
حجمش یکمی بالاست(2.2 مگ) ولی ارزش دانلود رو داره

بعد از اینکه کلمه رو وارد کردید، به قسمت Option بروید و Translate رو بزنید،. معنی کلمه نشان داده خواهد شد

تنظیمات(Settings) این قسمت برای تنظیمات برنامه است ...

این دیکشنری نه تنها کلمات انگلیسی رو به فارسی تبدیل میکنه بلکه لغات انگلیسی رو به انگلیسی نیز ترجمه میکنه!

به قسمت settings بروید و قسمت To Language را English قرار دهید

برای ترجمه لغات از انگلیسی به فارسی قسمت To Language را Farsi قرار دهید.

(حجم 2.2 مگا بایت... لینک دانلود مستقیم است، قابلیت Resume دارد، Download Manager هارو پشتیبانی میکند و سرعت بالایی دارد!)

خودم رو w810 تست كردم جواب ميده

R@R#M@N
20-08-2006, 15:41
بچه ها فريمور من : R4CE012
بعد وقتي كه سايلنت ميكنم (دوربين صدا نميده ديگه) بعد ايرفون رو وصل ميكنم و آهنگ گوش ميدم بعد در همين حال (گوشي سايلنت هست) ميخام عكس بگيرم دوربين صداي شاتر رو ميده
ميخام مدل فريمورتون رو بنويسيد و ببينيد همچين مشكلي داريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب اينو نميدين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_j98
20-08-2006, 17:14
البته فك نكنم بشه اينو مشكل حساب كرد. r4ck003 فریمور گوشیمه از مال تو جدیدتره ولی یه فریمور جدیدتر از اینم اومده مال منم مثل مال تو ولی با ایرفون صدای شاتر از ایرفون میاد

Armita_amini
20-08-2006, 19:00
از كجا ميشه فهميد فريمور چنده ؟

Armita_amini
20-08-2006, 19:02
سلام دوستان

مرسي آقا ايمان

واقعا" عالي بود

ali_j98
20-08-2006, 20:05
دو راه داره
1-بري تو ستينگ بعد اپديت سرويس بعد سافتور ورژن
2-با زدن اين كليدها . راست ستاره , چپ چپ ستاره , چپ ستاره. بعد ميري تو سرويس اينفو بعد سافتور اينفو

golshan
20-08-2006, 21:10
چرا اينقدر روز به روز قيمتش داره كم ميشه امروز از w800i هم ارزونتر شده مشكلش چيه؟

shady_er
20-08-2006, 22:55
سلام دوستان

بعد از اینکه کلمه رو وارد کردید، به قسمت Option بروید و Translate رو بزنید،. معنی کلمه نشان داده خواهد شد

تنظیمات(Settings) این قسمت برای تنظیمات برنامه است ...

این دیکشنری نه تنها کلمات انگلیسی رو به فارسی تبدیل میکنه بلکه لغات انگلیسی رو به انگلیسی نیز ترجمه میکنه!

به قسمت settings بروید و قسمت To Language را English قرار دهید

برای ترجمه لغات از انگلیسی به فارسی قسمت To Language را Farsi قرار دهید.

(حجم 2.2 مگا بایت... لینک دانلود مستقیم است، قابلیت Resume دارد، Download Manager هارو پشتیبانی میکند و سرعت بالایی دارد!)

خودم رو w810 تست كردم جواب ميده

سلام آقا ايمان

واقعا عالي بود ممنونم

metal_militia
20-08-2006, 23:35
چرا اينقدر روز به روز قيمتش داره كم ميشه امروز از w800i هم ارزونتر شده مشكلش چيه؟

مثلا ک750که الان 240 تومنه مشکلی داره!!!!!!

metal_militia
20-08-2006, 23:36
آره اگه مثل من قاب ننداخته باشي ميتونه از گرد و خاك باشه

حداقل ميگفتي به 96 تغيير بده !!!!

دوسته عزيز

كيفيت خالص همه آهنگ ها 128 كيلو بايته حالا اگه ما بخوايم اين 128 كيلو رو يا به 96 و يا به 64 تغيير بديم كيفيته آهنگ صد در صد مياد پائين اگه 64 كنيم كه اصلا" كيفيت نصف ميشه فقط تو فرمت WMA اگه 128 كيلو رو بكنيم 96 يا 64 كيفيت پايين نمياد كه متاسفانه اين گوشي اين فرمت رو ساپورت نميكنه ولي رو MP3 شك نكن كه كيفيت پايين مياد

عزیز دل برادر یا گوش های من ایراد داره یا....

توی هدفون فرقی نمیکنند

boys_won
21-08-2006, 11:47

ولي 30 مرداد قيمت گرفتم 330زياد هم پائين نيومده

Nasim_M
21-08-2006, 12:20
ميشه بپرسم واسه چي فلش كرديش ؟ اونم در عرض 1 ماه ؟ ؟؟!!
1.اين گوشي رو برام از دوبي آورده بودن و متاسفانه رجيستر نشده بود هر جا هم كه مي بردم رجيستر نميكردن.نه مخابرات نه مغازه هاي علائدين.
2.من مجبور شدم براي اينكه بتونم ازش استفاده كنم به هركسي اعتماد كنم و بدم دستش تا درستش كنه.
3.آخرش هم نفهميدم چي شد كه به فلش نياز پيدا كرد.نميدونم كي بلايي سرش آورد.چون همونجور كه گفتم دست خيلي ها گشت.
4.مرسي از جوابتون

metal_militia
21-08-2006, 13:40
ایمان جان 2 تا تشکر بدهکارم یکی واسه اون رپه که خوندی خداییش من دیگه خوشم اومد

یکی هم این دیکشنریه

boys_won
21-08-2006, 13:44
1.اين گوشي رو برام از دوبي آورده بودن و متاسفانه رجيستر نشده بود هر جا هم كه مي بردم رجيستر نميكردن.نه مخابرات نه مغازه هاي علائدين.
2.من مجبور شدم براي اينكه بتونم ازش استفاده كنم به هركسي اعتماد كنم و بدم دستش تا درستش كنه.
3.آخرش هم نفهميدم چي شد كه به فلش نياز پيدا كرد.نميدونم كي بلايي سرش آورد.چون همونجور كه گفتم دست خيلي ها گشت.
4.مرسي از جوابتون

الان رجيستر شده پس ؟؟

ایمان جان 2 تا تشکر بدهکارم یکی واسه اون رپه که خوندی خداییش من دیگه خوشم اومد

یکی هم این دیکشنریه

وظيفه بود
ممنون

مرسي آقا ايمان

واقعا" عالي بود

سلام آقا ايمان

واقعا عالي بود ممنونم

قابل شما رو نداشت

shady_er
21-08-2006, 14:30
يه سوال چرا گوشي سوني اريكسونو كه از دوبي مياريم احتياج به رجيستر داره اما نوكيا نه ؟!!
من خودم گوشيمو رجيستر كردم اما نوكيا كار ميكرد رجيستر نمي خواست !

boys_won
21-08-2006, 14:40
مي خوام اين تاپيكو بتركونم

اسم برنامه:
Salling Clicker
این برنامه تقریبا با همه گوشی ها كار میكنه
اول از همه بگم منظور از هر گوشی دیگه هر گوشی نیستش كه
برنامه با bluetooth و wifi كار میكنه
مثلا انتظار نداشته باشین 3310 بتونه كاری بكنه
آخه بد بخت blueooth نداره با چی وصل بشه به كامپیوتر؟؟

یه چیز دیگه كامپیوترتون هم باید Bluetooth یا wifi رو داشته باشه

تمام گوشی های سیمبیان ( چه uiq و چه s60) گوشی های imate و خیلی گوشی های دیگه (حدود 100 تا گوشی) با این برنامه كار میكنن
این لیست گوشی ها:

آهان یادم رفت بگم برنامه چه كار میكنه:
كنترل موس و media player و چند تا برنامه دیگه با گوشی
كم و زیاد و قطع كردن صدا (حتی میتونید تنظیم كنید به صورت خود كار وقتی گوشی زنگ زد مثلا winamp قطع بشه
حتی میتونید shutdown هم بكنید

خودم هم تستش كردم ردیفه ردیف هستش:

شاید یه كمی حجمش بالا باشه (4.3MB برای dialup ها زیاده دیگه) ولی می ارزه
این هم كركش:

فقط برای كرك برنامه باید به اینترنت وصل نباشید و وقتی ازتون سریال رو خواست سریال رو كه بهش دادین یه قسمت offline میاد اون رو انتخاب كنید و صفحه بعد گزینه آخر یعنی:
I already have a activation number یا همچین چیزی رو انتخاب كنید. (درست یادم نمیاد چون زیاد دقت نكردم فكر نمیكردم كه كار كنه)
بعدش یه صفحه میاد كه 8 قسمت برای وارد كردن كد فعال سازی داره اون هم توی ك ر ك همراه برنامه هستش
كپی كنید و وارد برنامه بشین

وقتی وارد برنامه شدید یه دكمه پائین برنامه هست به اسم Set Up Device اون رو كه بزنید تو صفحه بعد نوع و مدل گوشیتون رو باید انتخاب كنید

بعدش یه دكمه كه روش نوشته Reveal Client رو باید بزنید تا یه فولدر باز میشه كه یه فایل sis یا jar یا exe (بستگی داره كه گوشیتون چی باشه) باز میشه و اون رو رو گوشیتون نصب كنید

بعد داخل برنامه (توی كامپیوتر) میتونید منو هایی كه میخواید روی گوشی معلوم باشه از سمت راست میتونید drag & drop كنید روی سمت چپ. منو و زیر منو هم میتونید انتخاب كنید

غیر از منو های خود برنامه یه سری اسكریپت هم هستش كه میتونید جدا نصب كنید.
آدرس زیر:
كه خوبهاش ایناست كه من همه رو تو یه پك زیپ كردم:

برای powerdvd و winamp هستش

البته باید یه سری كار انجام بدین تا تنظیم بشه برای این 2 تا برنامه
برای winamp باید اول یه فایل exe كه تو پك هستش نصب كنید. یه plugin برای winamp هستش كه اجازه میده تا برنامه های activex روش اجرا بشه و از این حرفا. بعدش باید winamp شما رجیستر شده باشه یعنی كامل باشه.
برای powerdvd هم باید قسمت configuration برنامه از تب player هر چیزی غیر از Prompt before playback resumes رو انتخاب كنید. تو این برنامه میتونید منو های dvd رو با گوشیتون انتخاب كنید
با 5 winamp و 6 powerdvd كار كرد و مشكلی هم نداشت

boys_won
21-08-2006, 14:42
يه سوال چرا گوشي سوني اريكسونو كه از دوبي مياريم احتياج به رجيستر داره اما نوكيا نه ؟!!
من خودم گوشيمو رجيستر كردم اما نوكيا كار ميكرد رجيستر نمي خواست !

ولي منم يه دونه نوكيا 7710 از دوبي اوردم اينجا هيچ جوره انتن نداد الانم افتاده تو خونه

هيچ كس نتونست رجيسترش كنه

boys_won
21-08-2006, 14:52
با استفاده از این برنامه می توانید گوشی های سونی اریكسون خود را تبدیل به وب كم كنید .

لينك غير مستقيمه ها

صفحه كه باز شد پائينش رو
DOWNLOAD LINK
Click Here To Download!
كليك كنيد

boys_won
21-08-2006, 14:55
ارسال چند اس ام اس در قالب 1 اس ام اس ( زیپ كننده اس ام اس)
SmS Zipper

با استفاده از این برنامه جالب می تونید اس ام اس های بیشتری رو در قالب ۱ اس ام اس به دیگران بفرستید!!
یعنی اگه در حالت عادی متن شما اونقدر طولانی باشه که حجمش مثلا به اندازه ۳ اس ام اس بشه٬ این برنامه می تونه طوری اون رو Compress کنه که در قالب ۱ اس ام اس ارسال شه!!
نکته ای که باید به اون توجه کنید اینه که گوشی گیرنده پیام هم باید این برنامه رو روی گوشیش نصب داشته باشه.(كه البته Java هست)

ilailaila
21-08-2006, 14:57
ولي منم يه دونه نوكيا 7710 از دوبي اوردم اينجا هيچ جوره انتن نداد الانم افتاده تو خونه

اينجا يكي هست ميگه ميتونم ولي گوشو باز ميكنه يعني از طريق سخت افزار

alirafaat
21-08-2006, 15:55
سلام
من یکی از دو ستانمو فرستادم از علایدین واسم یه W810i بگیره
اما اون میگه این گوشی با گارانتی سیتادل همراه نیست و اکثرا بدون گارانتی وجود داره
و گارانتی های موجود هم تعریفی ندارن( به قول خود فروشندگان )
تفاوت قیمت زیادی هم بین این دو وجود نداره

ایا این حقیقت داره ؟
با تشکر

pipo_inzaghi
21-08-2006, 17:37
مخلصم ..خوبين؟ من تصميم قطعيو واسه k750 كرفته بودم اما يكي كفت كيفيت موزيك w810 بيشتره..من اكه بخام k750 بخرم بعد واسش هدفون w810 بخرم با رم 512 قيمتش ميشه اندازه w810..به نظرتون من كدومو بخرم؟كيفيت دوربيناشون فرق داره؟بد توي دو راهي موندم..

shady_er
21-08-2006, 20:33

اتفاقا اونم 7710 بود!
انگار شانسيه! :cool:

R@R#M@N
21-08-2006, 20:45
مرسي از برنامه هات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي اون وبكم ه لينكش خراب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه ميشه خودت آپلود كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seyed1370
21-08-2006, 21:54
مي خوام اين تاپيكو بتركونم

اسم برنامه:
Salling Clicker
این برنامه تقریبا با همه گوشی ها كار میكنه
اول از همه بگم منظور از هر گوشی دیگه هر گوشی نیستش كه
برنامه با bluetooth و wifi كار میكنه
مثلا انتظار نداشته باشین 3310 بتونه كاری بكنه
آخه بد بخت blueooth نداره با چی وصل بشه به كامپیوتر؟؟

یه چیز دیگه كامپیوترتون هم باید Bluetooth یا wifi رو داشته باشه

تمام گوشی های سیمبیان ( چه uiq و چه s60) گوشی های imate و خیلی گوشی های دیگه (حدود 100 تا گوشی) با این برنامه كار میكنن
این لیست گوشی ها:

آهان یادم رفت بگم برنامه چه كار میكنه:
كنترل موس و media player و چند تا برنامه دیگه با گوشی
كم و زیاد و قطع كردن صدا (حتی میتونید تنظیم كنید به صورت خود كار وقتی گوشی زنگ زد مثلا winamp قطع بشه
حتی میتونید shutdown هم بكنید

خودم هم تستش كردم ردیفه ردیف هستش:

شاید یه كمی حجمش بالا باشه (4.3MB برای dialup ها زیاده دیگه) ولی می ارزه
این هم كركش:

فقط برای كرك برنامه باید به اینترنت وصل نباشید و وقتی ازتون سریال رو خواست سریال رو كه بهش دادین یه قسمت offline میاد اون رو انتخاب كنید و صفحه بعد گزینه آخر یعنی:
I already have a activation number یا همچین چیزی رو انتخاب كنید. (درست یادم نمیاد چون زیاد دقت نكردم فكر نمیكردم كه كار كنه)
بعدش یه صفحه میاد كه 8 قسمت برای وارد كردن كد فعال سازی داره اون هم توی ك ر ك همراه برنامه هستش
كپی كنید و وارد برنامه بشین

وقتی وارد برنامه شدید یه دكمه پائین برنامه هست به اسم Set Up Device اون رو كه بزنید تو صفحه بعد نوع و مدل گوشیتون رو باید انتخاب كنید

بعدش یه دكمه كه روش نوشته Reveal Client رو باید بزنید تا یه فولدر باز میشه كه یه فایل sis یا jar یا exe (بستگی داره كه گوشیتون چی باشه) باز میشه و اون رو رو گوشیتون نصب كنید

بعد داخل برنامه (توی كامپیوتر) میتونید منو هایی كه میخواید روی گوشی معلوم باشه از سمت راست میتونید drag & drop كنید روی سمت چپ. منو و زیر منو هم میتونید انتخاب كنید

غیر از منو های خود برنامه یه سری اسكریپت هم هستش كه میتونید جدا نصب كنید.
آدرس زیر:
كه خوبهاش ایناست كه من همه رو تو یه پك زیپ كردم:

برای powerdvd و winamp هستش

البته باید یه سری كار انجام بدین تا تنظیم بشه برای این 2 تا برنامه
برای winamp باید اول یه فایل exe كه تو پك هستش نصب كنید. یه plugin برای winamp هستش كه اجازه میده تا برنامه های activex روش اجرا بشه و از این حرفا. بعدش باید winamp شما رجیستر شده باشه یعنی كامل باشه.
برای powerdvd هم باید قسمت configuration برنامه از تب player هر چیزی غیر از Prompt before playback resumes رو انتخاب كنید. تو این برنامه میتونید منو های dvd رو با گوشیتون انتخاب كنید
با 5 winamp و 6 powerdvd كار كرد و مشكلی هم نداشت

مگه گوشیهای سونی این برنامه رو خودشون ندارن ؟؟؟

ریموت کنترلر

seyed1370
21-08-2006, 22:08
من چند تا مشکل دارم اونم اینه که ::
1) فایلهاى Pdf رو کامپیوترم اجرا نمیشه

2) اون دیکشنری که زحمت کشیدین گزاشتین کار نکرد ( من فایل رو توی قسمت Other کپی کردم ولی اونو باز نمیکنه فقط میشه اونو سند کرد )

چی کار کنم ؟؟؟؟؟

ali_pari
21-08-2006, 22:48
سلام منم اخرش خودمو راضي كردم رفتم w810 خريدم ولي اصلا راضي نيستم :sad: چون حجم يا بلندي صداش از كا750 برادرم كمتره البته كيفيت صداي گوشي من بهتره اما برامن حجم صدا هم خيلي مهمه مي خواستم بدونم ممكنه گوشي من ايراد داشته باشه(از دوتا تعمير كارم سوال كردم كفتن ايرادي نداره) اگر براي من خراب نيست مي خوام بدونم ميشه كاري كرد كه w810حجم صدايش بيشتر بشه (از حد اكثر قدرت اسپيكر استفاده كنه) ديشب خريدم اما اگه اينجوري باشه سريع مي فروشمش.
راستي اگه ميشه يه برانامه برايه افزايش صداي ا هنك معرفي ميكنيد

boys_won
22-08-2006, 00:06
اما اون میگه این گوشی با گارانتی سیتادل همراه نیست و اکثرا بدون گارانتی وجود داره
و گارانتی های موجود هم تعریفی ندارن( به قول خود فروشندگان )
تفاوت قیمت زیادی هم بین این دو وجود نداره

ایا این حقیقت داره ؟
با تشکر

دقيقا" درست ميگه

كاري كه من كردم

بدون گارانتي گرفتم

چون ميگن سيناتل گارانتيش ميكنه ولي در عمل عمرا" واست كاري انجام ندن ( من 3 تا از فاميل هام تو علائدين هستند )

گارانتي يه پول 7-8 تومني ازت بيشتر ميگيرن وگرنه اگه بدون گارانتي بخري با گارانتي دار هيچ فرقي نداره

فقط يه چند تا تست موقع خريدن بكن اگه درست بود بدونه گارانتي ور دار

boys_won
22-08-2006, 00:12
مخلصم ..خوبين؟ من تصميم قطعيو واسه k750 كرفته بودم اما يكي كفت كيفيت موزيك w810 بيشتره..من اكه بخام k750 بخرم بعد واسش هدفون w810 بخرم با رم 512 قيمتش ميشه اندازه w810..به نظرتون من كدومو بخرم؟كيفيت دوربيناشون فرق داره؟بد توي دو راهي موندم..

نه عزيز k750 سيستمش quick share ولي w810 سيستمش walkmane

اين دو تا زمين تا زير زمين با هم فرق ميكنند

همون w810 رو بگير چون واسه mp3 ساخته شده

من چند تا مشکل دارم اونم اینه که ::
1) فایلهاى Pdf رو کامپیوترم اجرا نمیشه

2) اون دیکشنری که زحمت کشیدین گزاشتین کار نکرد ( من فایل رو توی قسمت Other کپی کردم ولی اونو باز نمیکنه فقط میشه اونو سند کرد )

چی کار کنم ؟؟؟؟؟

در مورده Pdf هم acrobat reader داري ؟

اون ديكشنري رو با برنامه فون اكسپلورر بريز تو گوشي يعني با اون نرم افزار نصب كن تو گوشيت نه با كپي كردن تو گوشيت

boys_won
22-08-2006, 00:16
سلام منم اخرش خودمو راضي كردم رفتم w810 خريدم ولي اصلا راضي نيستم :sad: چون حجم يا بلندي صداش از كا750 برادرم كمتره البته كيفيت صداي گوشي من بهتره اما برامن حجم صدا هم خيلي مهمه مي خواستم بدونم ممكنه گوشي من ايراد داشته باشه(از دوتا تعمير كارم سوال كردم كفتن ايرادي نداره) اگر براي من خراب نيست مي خوام بدونم ميشه كاري كرد كه w810حجم صدايش بيشتر بشه (از حد اكثر قدرت اسپيكر استفاده كنه) ديشب خريدم اما اگه اينجوري باشه سريع مي فروشمش.
راستي اگه ميشه يه برانامه برايه افزايش صداي ا هنك معرفي ميكنيد

ببين دوسته عزيز اگه بلندي صدا واست مهمه برو يه k700 بگير صداش همه اين گوشيها رو ميخوره !!!!!!!!! ولي چه فايده

شما هيچ وقت w810 رو با k750 مقايسه نكن صداش كمتره توش شك نكن اصلا" سري كا تو بلندي صدا معروفن ولي سري w يه چيزه ديگست

كلاس w810 رو الان هيچ گوشي تو اين رنج نداره شك نكن

boys_won
22-08-2006, 01:29
مرسي از برنامه هات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي اون وبكم ه لينكش خراب بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه ميشه خودت آپلود كن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahrad
22-08-2006, 03:07
دوست عزیز اخه نصف صفحه رو نقل قول میزنی که چی !
دوستان لطف کنید از امکان نقل قول کمتر استفاده کنید
تا از فضا استفاده بیشتری ببریم
از مدیر انجمن تقاضا دارم تاپیک های غیر ضروری و بیهوده رو(از جمله همین پست)
پاک کنند

ali_pari
22-08-2006, 03:49
ازين كه جواب دادي ممنون.وليگوشي من گه w900 (كه سري واكمنه) به هيچ عنوان صداي كا 750 نداره جالب اينجا است كه وقتي هدفون گوشيمو به كا 750مي زنم كيفيت پخش بهتري داره (يا حد اقل فرقي نمي كنه) وبه نظر من گوشي من از حداكثر قدرت اسپيكر ها استفاده نمي كنه (همين طور كه بعضي از دوستان اشاره كردند)در هرحال من با خريد اين گوشي حال نكردم
اگه دوباره راهنمايي كني خيلي متشكر مي شم.

N91
22-08-2006, 10:15
w900 واقعا" صداش كمه ؟

ولي تو w810 با اون هدفون هاي خوشگلش اگه يه آهنگ با كيفيت تو حالت mega bass گوش كني ميبيني واسه چي اين دوستمون ميگه w810 بهتره

منم اول كه خريدم مثل شما فكر ميكردم ديدم صداش كمتر از كا750 است ولي يه سري فاكتورهاي ديگه تو w810 ديدم كه كلي حال كردم

به نظر من يكي از مهمتريناش اينه كه هنوز مثل w800 خز نشده

shahabamo
22-08-2006, 11:18
سلام به همگي
آقا من تازه يه w810i گرفتم (خب مباركه).
ميخام ببينم تم واكمنشم ميشه عوض كرد؟ آخه از نارنجي خيلي بدم مياد :sad:
ممنون

N91
22-08-2006, 11:49
نه متاسفانه

اگه نگاه كني ميبيني رو خود گوشي هم نارنجي داره

boys_won
22-08-2006, 11:54
يه سايت پيدا كردم همش بازي تحت جاوا

فقط سرت گيج نره

metal_militia
22-08-2006, 15:20
w900 واقعا" صداش كمه ؟

ولي تو w810 با اون هدفون هاي خوشگلش اگه يه آهنگ با كيفيت تو حالت mega bass گوش كني ميبيني واسه چي اين دوستمون ميگه w810 بهتره

منم اول كه خريدم مثل شما فكر ميكردم ديدم صداش كمتر از كا750 است ولي يه سري فاكتورهاي ديگه تو w810 ديدم كه كلي حال كردم

به نظر من يكي از مهمتريناش اينه كه هنوز مثل w800 خز نشده

1این خز شدن لغت خاله زنکیه لطفا به کار نبرید
2اینکه کیفیت هدفون و810 بهتره شک نکنید ولی 4گوشی ک750.و550.و800.و900 هیچ فرقی ندارند
3و ک یمیگه اسپیکر و810 از ک750 ضعیف تره اتفاقا کمی بیس بهتری داره

Armita_amini
22-08-2006, 18:32
هر چي نرم افزار تحت جاوا واسه قفل گزاري رو عكس معرفي ميشه درست حسابي كار نميكنه ...

كسي يه نرم افزار كامل و تست شده براي اين گوشي داره كه رو يه سري از فايل ها و يا فولدرها پسوورد بزاره

خيلي لازم دارم

ممنون

boys_won
22-08-2006, 22:05
يك عيب اين گوشي و فايل هاي جاوا !!

البته درسته بهش نميشه گفت عيب ولي protect folder نداشتن خيلي عذاب اوره

حرف شما هم درسته هيچ كدوم از برنامه هاي تحت جاوا نميتونن بخوبي رو فايل ها پسورد بزارن

شايد يه مدت ديگه يه برنامه بياد كه اين مشكل رفع بشه !

metal_militia
22-08-2006, 22:18
برنامش هست ولی یه رجیستری 8$میخاد ناقابل

seyed1370
22-08-2006, 23:30
boys_won جان دستت درد نکنه
ولی وقتی با اون برنامه میخام دیکشنری رو بریزم تو گوشی
error میده !! connection to phone not possible
( البته گوشی رو همون ابتدا به نرم افزار مربوطه connect میکنم ولی ....)و این عمل به درستی انجام میشه
حتی گوشی فایل دیکشنری رو میشناسه ( مثل وقتی که با بلوتوث میخای فایلی دریافت کنی)

R@R#M@N
24-08-2006, 00:19
نوشته شده توسط R@R#M@N
مرسي از برنامه هات
ولي اون وبكم ه لينكش خراب بود
اگه ميشه خودت آپلود كن

دستت طلا
ميگي چجوري باهاش كار كنيم

seyed1370
24-08-2006, 00:46
درحال انتظار..........

ali_j98
24-08-2006, 01:13
من نميدونم بچه ها جديدن كاراي خارق العاده ميكنن من هر كاري كردم هندفري 900 به كا750 و و550 نخورد نميدونم دوستان چطوري اين كارو ميكنن خدا ميدونه چون ارور ميه و نميتونه بشناستش

boys_won
24-08-2006, 08:19
درحال انتظار..........

يه كار ميگم بكن شايد جواب بده

اولا" كه فايله كه لينك دادم زيپ شدست يعني اول شما با برنامه وين رار بايد بازش كني بعدش

داخلش يه فايل به نامه Dictionary-En-Fa با پسونده جار هست درسته ؟ و شما اين فايل رو ريختي تو گوشيت و ميگي instal نميكنه و فقط send داره

فايل هاي با پسوند جار غير از كاربرد تو موبايل يكي از پسوندهايي كه برنامه وين رار اونو به عنوان يكي از پسوندهاي زيپ كننده ميشناسه پس بنابراين شما رويDictionary-En-Fa.jar راست كليك كن گزينه extract to Dictionary-En-Fa رو انتخاب كن بعد از باز شدن فايل جار برو داخله فولدري كه extract شده بعدش كله فايل ها رو select كن ( توش 3 تا فولدره همون 3 تا رو انتخاب كن ) بعد روشون راست كليك كن گزينه add to archive رو انتخاب كن تو صفحه اي كه باز ميشه ازت ميپرسه آرشيو اسمش چي باشه كه زيرش نوشته : Dictionary-En-Fa.rar كاري كه بايد بكني اينه كه rar رو پاك كني بجاش بنويسي jar بعدش ok كني و اون فايلي كه درست ميشه رو انتقال بده تو گوشيت

شايد درست بشه

boys_won
24-08-2006, 08:23
من نميدونم بچه ها جديدن كاراي خارق العاده ميكنن من هر كاري كردم هندفري 900 به كا750 و و550 نخورد نميدونم دوستان چطوري اين كارو ميكنن خدا ميدونه چون ارور ميه و نميتونه بشناستش

درسته سوني اريكسون بيشتره هدفوناش بهم ديگه نميخوره مثلا" k700 يا k750 هيچيشون به w810 نميخوره

R@R#M@N
24-08-2006, 09:42
دستت طلا
ميگي چجوري باهاش كار كنيم

پس من چي؟؟؟؟؟؟؟

Armita_amini
25-08-2006, 08:10
من باهاش كار كردم ولي وبكم نشد عكس انداخت !!!

تو قسمت تنظيماتش w810 رو بهش معرفي كن بعدش online رو بزن گوشيتو چك ميكنه عكس ميگيره سيو ميكنه ولي همه كار ميكنه جز وبكم

shady_er
25-08-2006, 13:23
پيدا كردم !برنامه برای گوشی های جاوا و تبدیل به فرمت wbmp براي picmessege
به تاپيك زير سر بزنيد :

Armita_amini
26-08-2006, 14:14
شادي جون مرسي

منم خيلي دنبالش بودم

ilailaila
26-08-2006, 14:22
پيدا كردم !برنامه برای گوشی های جاوا و تبدیل به فرمت wbmp براي picmessege
به تاپيك زير سر بزنيد :

اييييييييييييييييييول :rolleye: :rolleye: :rolleye:

seyed1370
26-08-2006, 16:48
boys_won
جان
اون دیکشنری اصلا زیپ نیست وبا فرمت rar هستش

1 فایل هم بیشتر نیست .

در ضمن سیم کارتی که اون موقع تو گوشیم بود از اون قدیمیا بود و اصلا رو گوشیم کار نمیکرد ( باهاش نمیشد زنگ بزنی)

حالا من فک میکنم ایراد از اونه

احتمال داره ؟؟؟

چون هر فایل دیگه ای هم میخاستم بریزم همون error رو میداد .

ممنون

BIKHIAL_ALL_75
26-08-2006, 19:32
میشه رو w800اسبیکر اضافی نصب کرد
اگه میشه ,بگین هزینش چقدره

seyed1370
27-08-2006, 00:24
میشه رو w800اسبیکر اضافی نصب کرد
اگه میشه ,بگین هزینش چقدره

رو و810 که میشه ولی و800 رو نمیدونم.

shahabamo
27-08-2006, 11:40
راستي بچه ها كسي پيغامگير سراغ نداره؟

rami_hemi
27-08-2006, 12:05
حالا یه سوال کم ربط میشه بگین 810مو قع خرید باید چیا تو جعبش باشه؟

Armita_amini
27-08-2006, 12:24
رو و810 که میشه ولی و800 رو نمیدونم.

منظورتون همون اسپيكره كه ورودي تقويت صدا داره ديگه آره ؟ يا تقويت صداي گوشي دستگاه ؟

boys_won
27-08-2006, 12:27
چون هر فایل دیگه ای هم میخاستم بریزم همون error رو میداد .

ممنون

پس مشكل از فايل نيست يا از گوشيه يا از سيم كارت

البته من نديدم سيم كارت مشكلي واسه گوشي درست كنه

seyed1370
27-08-2006, 12:56
پس مشكل از فايل نيست يا از گوشيه يا از سيم كارت

البته من نديدم سيم كارت مشكلي واسه گوشي درست كنه

اره ولی خود فروشنده گفت باید سیمکارتتو بدی واست درستش کنن
چون خیلی قدیمیه :rolleye:

seyed1370
27-08-2006, 13:01
منظورتون همون اسپيكره كه ورودي تقويت صدا داره ديگه آره ؟ يا تقويت صداي گوشي دستگاه ؟

اره یعنی خروجی دستگاه رو وصل میکنی به ورودی اسپیکر و ربطی هم به گوشیهای دستگاه نداره. ;)

میتونی تو قسمت اینترنت سرویس(توی گوشیت) ببینی.

boys_won
27-08-2006, 14:59
حالا یه سوال کم ربط میشه بگین 810مو قع خرید باید چیا تو جعبش باشه؟

سلام دوست عزيز من تو صفحات قبل كاملا" نوشتم تو جعبه بايد چيا باشه يه چند صفحه برگرد عقب !!

boys_won
27-08-2006, 16:56
يه سري تم براي w810

ali_j98
27-08-2006, 22:02
بچه ها يعني هيچ راهي وجود نداره كه و810 از حداكثر قدرت اسپيكر استفاده كنه من كه از اين صداي ضعيفش اعصابم خيلي خورد شده لطفا يه كاري كنيد

casper66m
28-08-2006, 02:04
k750i و w810 صداي كدوم بيشتر؟

ali_j98
28-08-2006, 02:47
كا750 صد در صد قويتره

shahabamo
28-08-2006, 09:17
راستي بچه ها كسي پيغامگير سراغ نداره؟
پس چي شد ؟ كسي سراغ نداره ؟

boys_won
28-08-2006, 10:20
بچه ها يعني هيچ راهي وجود نداره كه و810 از حداكثر قدرت اسپيكر استفاده كنه من كه از اين صداي ضعيفش اعصابم خيلي خورد شده لطفا يه كاري كنيد

حرف خوبي زدي ( حداكثر قدرت اسپيكر )

من چون كارم الكترونيكه خوراكم ور رفتن باگوشيه وقتي روز اولي كه اين گوشي رو خريدم روزه دوم بازش كردم وقتي بلندگوشو ديدم مطمئن شدم يه چيزي سر راه بلندگوش گذاشتن تا صدا به حداكثر نرسه البته منظورم از يه چيزه يه قطعه الكترونيكيه مثل يه خازن كاهنده

راستش چون نقشه مدارش هنوز نيست نتونستم وارده جزئيات بشم ولي دارم روش كار ميكنم اگه خبري شد همينجا ميگم

boys_won
28-08-2006, 10:23
پس چي شد ؟ كسي سراغ نداره ؟

متاسفانه پيغام گير با فرمت جاوا هنوز وجوده نداره البته براي سيمبين هست ها ولي هنوز براي جاوا ننوشتن كه به اين گوشي بخوره

shahabamo
28-08-2006, 10:30
راستي نميشه يه كاري كرد كه اين w810 سيمبين هم بخونه؟ آخه خيلي زايس نوكيا 6630 هم سيمبين بخونه هم جاوا ولي اين نتووووووووونه نه؟
راستي پيغام گير نبود؟

ali_j98
28-08-2006, 11:26
بويز ون جان ممنون از جوابت منم فك ميكردم همچين چيزي بايد باشه ولي جرات باز كردن گوشي نداشتم اخه واسه من يه چيزي عجيبه چرا صداي بازيام بلند و خوبه؟ يعني اون خازن فقط موقع پخش اهنگ فعال ميشه؟؟ يه چيز ديگه شايد علته اينكه باتري و810 از و800 شارژ كمتري نگه ميداره هم همين خازنه باشه البته به خاطر بزرگتر شدن ل سي د هم هست ولي ميتونه بيشتر به اون علت باشه
اقا شما هم يه حرفاي ميزني وقتي ميگن سيستمش جاواست ميخاي گوشي واست معجزه كنه.پيغام گير هم فعلن گير نمياد

BIKHIAL_ALL_75
28-08-2006, 17:15
اره یعنی خروجی دستگاه رو وصل میکنی به ورودی اسپیکر و ربطی هم به گوشیهای دستگاه نداره. ;)

میتونی تو قسمت اینترنت سرویس(توی گوشیت) ببینی.
يعني نميشه يه اسپيكر اضافي داخل 810 نصب كرد

shady_er
28-08-2006, 19:28
سلام
نميدونم شما هم با اين مشكل مواجه شديد يا نه؟
وقتي ميخوام اس ام اس بزنم تو قسمت مور - ادد آيتم مثلا ملودي وقتي فولدر رينگ تونو انتخاب ميكنم و اونو باز ميكنم ميگه no file در صورتيكه ميدونيم تو ش آهنگ هست همينطور در مورد عكسها (البته شنيدم كه براي فرستادن عكسها يه نرم افزار ميخواد نميدونم درسته يا نه؟)

red_avalanche
28-08-2006, 21:27
دوستان منم بالاخره بعد از يكي دو ماه تحقيق w810 گرفتم. :biggrin: :thumbsup:خيلي هم ازش راضيم.

قيمتش هم 310.000 بود با يه گارانتي چرت(iranfon ) . تو جمهوري بيشتر از بيست

تا مغازه رفتم كه حتا محض رضاي خدا دو تاشون يه قيمت نبودن. :angry: از 303.000 شروع

ميشد تا 325.000 همه هم مدعي بودن جنسشون اصله اما اينجور كه من فهميدم

فرق خاصي با هم نداشتن :puke: . حرفاي الكي و دروغ هم مثله نقل و نبات ميگفتن مثلا

اين گوشي هم توش هم بيرونش نوشته چينيه اما ماله بقيه فقط توش نوشته!!!

منم ديدم توش فقط يه برچسبه كه كشورشو نوشته و هر كسي ميتونست اونو

بچسبونه. گارانتي هم هم به مفت نميارزيد. خودشون برگه گارانتي رو 500 تومن

ميفروختن؟! :ohno: بعضي هم ميگفتن براي مالزي رو دارن كه بازم به نظر من فرقي با

چيني نداره چون اينا رو روبوت توليد ميكنه نه آدم كه بشه گفت كشور به كشور

فرق داره. يه سري هم دو كابل داشتن كه گرونتر ميدادن اما چون احتياجي به كابل

كمبوزيت نداشتم نگرفتم( ميخاستن 10.000 گرونتر بگيرن به خاطرش در حالي كه

بيرون ميتوني 1000 تومن بخري!) خلاصه سرتونو درد نيارم خيلي اين كاسباي

جمهوري دغل بازو كلاهبر دارن، ميريد خريد چهار چشمي مواظب باشيد.:devil: مثلا

رفتم پيش يكيشون گوشيو تست كرد اما يه كم كند لود ميشد گفتم نميخام، يارو

تيريپ شاكي برداشت كه گوشيو به خاطر تو دست دوم كردم بايد برداري در حالي كه

گوشيو از تو ويترين اورده بود :blink: در آخر موقع خريد به چند تا چيز توجه داشته باشيد.

اول اينكه آكبند باشه نه اينكه از تو ويترين اورده باشن كه دست 1600 نفر بهش خورده

باشه. دوم ارزونترين باشه. سوم منو فارسي داشته باشه. و چهارم كه از همه

مهمتره رودر بايستي با فروشنده نداشته باشيد، كلي مغازه تو جمهوري هست كه

حق انتخاب زيادي بهتون ميده ، فروشنده باهاتون بد حرف زد يا اينكه داشت

شوخي شوخي تو پاچتون ميكرد خيلي راحت باهاش خداحافظي كنيد و بريد

فروشگاه بعدي.;)

carnation
28-08-2006, 21:35
يني واقعا گوشي خوبي ؟ از ك750 بهتره؟ اخه منم ميخوام گوشيمو عوض كنم

seyed1370
28-08-2006, 21:41
سلام
نميدونم شما هم با اين مشكل مواجه شديد يا نه؟
وقتي ميخوام اس ام اس بزنم تو قسمت مور - ادد آيتم مثلا ملودي وقتي فولدر رينگ تونو انتخاب ميكنم و اونو باز ميكنم ميگه no file در صورتيكه ميدونيم تو ش آهنگ هست همينطور در مورد عكسها (البته شنيدم كه براي فرستادن عكسها يه نرم افزار ميخواد نميدونم درسته يا نه؟)

من فک میکنم به خاطر این باشه که با اس ام اس نمیشه اهنگ یا عکس فرستاد(به غیر از اون سیاه سفید ا)

شما این کارو با پیکچر مسیج امتحان کن ببین میشه یا نه :)

ali_j98
28-08-2006, 23:44
اقا مباركه. گوشيه من مالزيه هم رو جعبه هم رو گوشي . مال تو منو فارسي داره؟صداي اسپيكرش چطوره دوست عزيز؟؟

alirafaat
29-08-2006, 01:21
سلام

امروز با دو سه تا از فروشندگان موبایل صحبت می کردم می گفتن که w800 از w810 بهتره و دومی اشکالاتی داره که اولی نداره (البته توضیح دقیقی در این مورد ندادند)

و پیشنهاد می کردند که به جای w810 w800 بگیرم(البته هیچ کدوم از اونا رو نداشتند)
و برای اثبات مدعاشون از قیمت کمتر w810 نسبت به w800 در بازار تهران می گفتند

نظر شما چیه؟

yamamusic
29-08-2006, 09:40
آقا من w810i رو بالاخره خریدم خداییش آخرت گوشییه

هیچی کم نداره

چه از نظر عکاسی

چه از نظر mp3

اصلاً شما نمی تونی صداشو بزاری رو آخر بس که تو گوشه آدم می کوبه

ولی انگار که دارن با یه گوش کوب میزنن تو موخت بس که صداش علی هست

مخصوصاً که mega bass هم داره

فقط یه سوال کسی میتونه به من بگه ورژن جدید باسه آپدیت رو کجام می تونم پیدا کنم

و اینکه آیا اصلاً می شه آپدیت کرد یا نه>؟

اگه کسی هم لیست ورژن های آپگرید رو تونس بزاره خیلی خیلی ممنون می شم/.

boys_won
29-08-2006, 14:31
سلام

امروز با دو سه تا از فروشندگان موبایل صحبت می کردم می گفتن که w800 از w810 بهتره و دومی اشکالاتی داره که اولی نداره (البته توضیح دقیقی در این مورد ندادند)

و پیشنهاد می کردند که به جای w810 w800 بگیرم(البته هیچ کدوم از اونا رو نداشتند)
و برای اثبات مدعاشون از قیمت کمتر w810 نسبت به w800 در بازار تهران می گفتند

نظر شما چیه؟

آخر ما نفهميديم كدوم بهتره از نظره فروشندگاني كه با شما صحبت كردن!!!

امروز با دو سه تا از فروشندگان موبایل صحبت می کردم می گفتن که w800 از w810 بهتره و دومی اشکالاتی داره که اولی نداره

بعدش ميگي :

پیشنهاد می کردند که به جای w810 w800 بگیرم

ولي در كل w800 يه مشكل هاي تو دوربين و بلوتوث و قيافه داشت كه تو w810 اين مشكل ها برطرف شدند

boys_won
29-08-2006, 14:32
آقا من w810i رو بالاخره خریدم خداییش آخرت گوشییه

هیچی کم نداره

چه از نظر عکاسی

چه از نظر mp3

اصلاً شما نمی تونی صداشو بزاری رو آخر بس که تو گوشه آدم می کوبه

ولی انگار که دارن با یه گوش کوب میزنن تو موخت بس که صداش علی هست

مخصوصاً که mega bass هم داره

فقط یه سوال کسی میتونه به من بگه ورژن جدید باسه آپدیت رو کجام می تونم پیدا کنم

و اینکه آیا اصلاً می شه آپدیت کرد یا نه>؟

اگه کسی هم لیست ورژن های آپگرید رو تونس بزاره خیلی خیلی ممنون می شم/.

دوست عزيز من الان سرم يه ذره شلوغه ولي به همين زودي يه مطلب درست حسابي در مورد update كردن اين گوشي تو اين تاپيك ميزارم

boys_won
29-08-2006, 14:39
بچه ها يادتونه نقشه تهران رو بصورت جاوا تو همين تاپيك گزاشته بودم

حالا يه نقشه پيدا كردم كه بيرون قيمتش سه هزار تومن است

این برنامه نقشه ی رهیاب تهران بوده که با توجه به سیستم Java قابل نصب روی اکثر گوشی های جدید و حتی قدیمی هست

رهیاب همراه - تهران ۸۵

Rahyab Hamrah - Tehran 85

نرم‌افزار نقشه‌خوان تلفن همراه، نقشه شهر تهران با امکان جستجوی اماکن و معابر مهم،‌ هتل‌ها، موزه‌ها، سفارتخانه‌ها، آژانس‌های بین‌المللی،‌ و نقشه کوچک مناطق شهرداری

مشخصات
نقشه مکان شهر تهران
مقیاس ۱:۳۵۰۰۰
بزرگ‌نمایی ۳ مرحله
دقت ۷، ۶۰، ۱۰۰ نقطه در اینچ

محدوده شمال دربند
شرق تهران‌پارس
غرب استادیوم ورزشی آزادی
جنوب بهشت‌زهرا

جستجو اماکن و معابر مهم بله
هتل‌ها بله
موزه‌ها بله
سفارتخانه‌ها بله
آژانس‌های بین‌المللی بله

راهنما صفحه‌کلید بله
راهنمای نقشه بله

مشخصات مورد نیاز جاوا پشتیبانی MIDP2 یا بالاتر
حافظه داخلی حداقل ۴ مگابایت
کارت حافظه حداقل ۴ مگابایت (فقط برخی از گوشی‌های نوکیا به این فضا احتیاج دارند)
محدودیت حجمی عدم وجود محدودیت حجمی برای اجرای برنامه‌های جاوا
اتصال به کامپیوتر کابل، بلوتوث، درگاه مادون قرمز، و غیره

گوشی‌های آزمایش‌شده نوکیا 3230, 3250, 6260, 6600, 6630, 6670, 6680, 6681, 6682, 7610, 7710, 9300, 9500, N70, N90, N91
سونی‌اریکسون K300i, K500i, K700i, K750i, S700i, W550i, W800i, W810i, W900i
آی‌میت JAM, JAMin, JASJAR, K-JAM, PDA2, PDA2k
موتورولا A780, SLVR L7, V360
سامسونگ در حالت عادی قابل نصب نیست

سایت اصلی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمت فروش تا اکنون 3000 تومان
حجم : 3 مگابایت

دانلود غیر مستقیم

R@R#M@N
29-08-2006, 14:51
دستت درد نكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي توي قسمت نرم افزارهاي موبايل معرفي شده بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

N91
29-08-2006, 16:55
دستت درد نكنه

اين برنامه كرك شدست ؟

R@R#M@N
29-08-2006, 17:12
آره كرك شده هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirafaat
29-08-2006, 18:03
[QUOTE=boys_won]بعدش ميگي :

alirafaat
29-08-2006, 18:04
بعدش ميگي :
پیشنهاد می کردند که به جای w810 w800 بگیرم

ولي در كل w800 يه مشكل هاي تو دوربين و بلوتوث و قيافه داشت كه تو w810 اين مشكل ها برطرف شدند
این مشکلیه که من عمریه با اپرا دارم
تو این جمله جای w800 و w810 جابجا است

carnation
29-08-2006, 20:53
سلام

گوشي 810 برنامه پذيره؟ فوري

R@R#M@N
29-08-2006, 21:09
نه جاوا هست و برنامه هاي سيمبين رو نميگيره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
29-08-2006, 22:47
سيمبين يعني چي؟

red_avalanche
29-08-2006, 23:35
دوستان الان 3 روز ميشه كه دارم با گوشيم كار ميكنم كه واقعا فراتر از

انتظارم داره كار ميكنه. :biggrin:بعد از 3 روز كار معمولي كردن الان 75% باتري داره

كسايي كه با پاره آجراي نوكيا كار كردن( مثله خودم) ميفهمن چي ميگم.

از صداش هم كه نميشه نگفت، وقتي هدست هاي باحالشو تو گوشم

ميذارم و از اكولايزر مگابيس استفاده ميكنم باور كنيد ديافراگم زير سينه ام

ميلرزه.:headphone اون دوستاي عزيزي كه از صداي كمش مينالن يا مشكل شنوايي دارن

يه به جاي گوشي ترجيح ميدن يه ساب ووفر 1000وات تو جيبشون بذارن.

خودم 1 ماه 3250 نوكيا داشتم كه جلو w810 مثله جوك ميمونه.:thumbsdow

از تمام دوستاني كه تو اين فروم راهنمايي كردن و كمك به انتخاب من كردن

صميمانه متشكرم چون به من يه روياي شيرين كه w810 باشه بخشيدن.:thumbsup:

R@R#M@N
29-08-2006, 23:40
عزيزم وظيفه هست كه ما بهترين انتخاب رو معرفي كنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا هي ما ميگيم يه سري ميگن نه 3250 بهتره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا ما كه زبونمون مو در آورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
29-08-2006, 23:45
يكي جواب منو بي زحمت بده !!!!

R@R#M@N
30-08-2006, 00:16
سيمبين يعني چي؟
يه سيستم عامله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا" اگه جاوا رو داس در نظر بگيري (كه نرم افزار براش كمه) سيمبين ميشه ويندوز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي ساده گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اميدوارم متوجه شده باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 00:22
ممنون كافي و مفيد

R@R#M@N
30-08-2006, 11:58
ممنون كافي و مفيد
خواهش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

carnation
30-08-2006, 12:37
كسي ميتونه به من كمك كنه؟

گوشي 180 تازه گرفته باشه . از كجا؟ با چه قيمتي؟

yamamusic
30-08-2006, 15:24
بابا يكي از آپديت كردن اين گوشي بگه آخه !! بابا :evil: :blink: :angry: :laughing:

carnation
30-08-2006, 16:22
يكي جواب منو بده . لطفا

Armita_amini
30-08-2006, 21:39
كسي ميتونه به من كمك كنه؟

گوشي 180 تازه گرفته باشه . از كجا؟ با چه قيمتي؟

320 تا 330 جمهوري -علائدين

Armita_amini
30-08-2006, 21:40
راستي من يه سوال دارم فايل هاي Swf رو اين گوشي ساپورت نميكنه ؟؟

carnation
30-08-2006, 21:47
ممنون ارميتا جان

boys_won
30-08-2006, 22:30
بابا يكي از آپديت كردن اين گوشي بگه آخه !! بابا :evil: :blink: :angry: :laughing:

من تا فردا يا پس فردا يه مطلب در اين مورد مينويسم ميزارم شك نكنيد

راستي من يه سوال دارم فايل هاي Swf رو اين گوشي ساپورت نميكنه ؟؟

من يه جا ديدم ميشه تو مطلبي كه در مورده فلش ميگم اينم ميگم

boys_won
30-08-2006, 22:30
سلام
برای شما که وسواس در قدرت بلندی بلندگوی گوشی های سری دبیلو سونی اریکسون دارید باید به اطلاع برسان واحد قدرت صدا در گوشی موبایل با موسیقی ام پی تری به کانال معروف می باشد و اما مسابقه:

رتبه اول: w900= 72 channel
رتبه دوم: w810,w800,w550,w300=40 channel
رتبه سوم: مربوط میشه به گوشی های نوکیا که شاید در موردش با توجه به در خواست خواننده ها درج بنمایم

گوشی دبیلو 900 رتبه اول رو آورد در این هیچ شکی نیست که از گوشی های ای میت هم بیشتر رتبه آورد حتی سونی اریکسون پی 910 با 32 چنل عقب تر قرار گرفت

رتبه دومک قابل توجه شمایی که می گویید دبلیو 800 با 810 با 550 و300 تفاوت داره از لحاظ بلندی صدا هیچ فرقی نداره

رتبه سوم : گوشی های نوکیا هستند که از لحاظ بلندی صدا خیلی از سونی اریکسون جلوتر هستند ولی بدلیل نبود پمپو در رده سوم قرار می گیرند

منبع : تاپ سوني

R@R#M@N
30-08-2006, 23:46
ايول [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمت گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi_Full
31-08-2006, 20:52
رتبه دومک قابل توجه شمایی که می گویید دبلیو 800 با 810 با 550 و300 تفاوت داره از لحاظ بلندی صدا هیچ فرقی نداره

ايمان جان به نظر من دبليو 550 با سه تاي ديگه فرق ميكنه واقعا صداي اسپيكرش از اون 3 تاي ديگه بيشتره يه چيزي هم خدمتت بگم كه وقتي تو يه آهنگ مشترك با دبليو 900 گذاشتم كنار همديگه , فكر نميكردم بلندي صداش يكي باشه اينو واقعا جدي ميگم

hossein31
31-08-2006, 21:18
دو سؤال بچه‌ها
1- آيا ميشه كاري كرد فايلهاي wav در دبليو 810 قابل پخش باشه؟
2- گوشي كه من گرفتن مموري ش آبي رنگه اما سوني نيست آيا از همون سري اولي هاست پضمنا تم اربيت هم بدون هيچ مشكلي اجرا ميشه

ali_j98
31-08-2006, 22:11
مموري ابي رنگ اصليه و ماركش فك كنم سان ديسك باشه و اوربيت تو مال منم مشكلي نداره

boys_won
01-09-2006, 09:23
دو سؤال بچه‌ها
1- آيا ميشه كاري كرد فايلهاي wav در دبليو 810 قابل پخش باشه؟
2

اگه مدتش كم باشه پخش ميكنه

hossein31
01-09-2006, 16:14
تست كردم بچه ها با دبليو 810 ميشه د رحالت استندباي
1- با ولوم 50 درصد باتري قدرت 20 ساعت پخش mp3 رو داره از طريق هدفون البته
2- با ولوم 100 درصد اين ميزان به 10 ساعت ميرسه
به نظر من اين ميزان نسبتاَ خوبه و نبايد انتظار بيشتري از آن داشت. خوب نظر شما چيه؟ البته پيشنهاد مي كنم رو ولوم 100 نذاريد كه ممكنه چند روز ديگه مشكل شنوايي پيدا كنيد.

ali_j98
01-09-2006, 16:23
با ولوم حدود 60 تا 70 واسه من 24 ساعت در حالت استندباي
با ولوم 100 حدود 14 ساعت
لطفا دوستان شما هم چك كنيد و نتيجه رو بگيد
يه چيز ديگه هم بگم كه موبايل من تو حلت استندباي از كا750 كه قبل از اين داشتم بهتر شارژ نگه ميداره

boys_won
01-09-2006, 16:28
يه چيز ديگه در حالتي كه باتري به 0 ميرسه اگه باهاش آهنگ گوش ندي حدوده 1 روز خاموش نميشه تازه حتي اگه تو اين مدت بهت زنگ هم بزنند

hossein31
01-09-2006, 19:24
با ولوم حدود 60 تا 70 واسه من 24 ساعت در حالت استندباي
با ولوم 100 حدود 14 ساعت
لطفا دوستان شما هم چك كنيد و نتيجه رو بگيد
يه چيز ديگه هم بگم كه موبايل من تو حلت استندباي از كا750 كه قبل از اين داشتم بهتر شارژ نگه ميداره

يعني باتري شما با مال من فرق داره يا باتري من ضعيف شده دقيق حساب كردي؟ در حالت 100درصد هرساعت حدود 10 درصد از شارژ باتري كم ميشد ولي در 50 درصد هر ساعت 5 درصد البته اينفرارد روشن بوده ولي استفاده نميشد آيا در اين حالت هم شارژ كم ميشه؟

N91
01-09-2006, 19:36
با آهنگ گوش كردن تو هر ساعت 15 درصد از شارژ رو ماله من ميندازه

ali_j98
01-09-2006, 20:55
نميدونم حسين جان ولي باتري فرقي نميكنه .مال من خيلي خوب شارژ نگه ميداره اينو شك ندارم البته مل تو هم ضعيف نيست طبيعيه

hossein31
01-09-2006, 21:04
اول نگفتيد اين فرارد به خودي خود اگر فقط روشن باشه و استفاده نشه از شارژ كم ميشه ؟
دوم اينكه باتري من در صدش هم ثابت نيست مثلا از من وضهيت گوشي خارج ميشم و يه سر تو منوهاي ديگه ميزنم دوباره بر ميگردم چك ميكنم مي بينيم 3 درصد مثلا بالا رفته چند لحظه بعد نگاه مي كنم ميبينم 2 درصد پايين اومده . گوشي شما هم اين جوريه ؟

ali_j98
01-09-2006, 21:23
اره مال همه همينطوريه كه شارژ بر ميگرده و اينفراد فك كنم خود به خود كه استفاده نشه خاموش بشه ولي اگه نشه فك نكنم زياد شارز مصرف كنه

Mehdi_Full
01-09-2006, 21:36
اول نگفتيد اين فرارد به خودي خود اگر فقط روشن باشه و استفاده نشه از شارژ كم ميشه ؟
دوم اينكه باتري من در صدش هم ثابت نيست مثلا از من وضهيت گوشي خارج ميشم و يه سر تو منوهاي ديگه ميزنم دوباره بر ميگردم چك ميكنم مي بينيم 3 درصد مثلا بالا رفته چند لحظه بعد نگاه مي كنم ميبينم 2 درصد پايين اومده . گوشي شما هم اين جوريه ؟
اينفرارد زياد نه ولي بلوتوث شارژ رو خيلي زياد كم ميكنه
مورد دومت هم طبيعيه :)

metal_militia
01-09-2006, 23:21
اتفاقا مهدی جان با کمال پوزش بر عکس فرمودید!!!!!!!!

چون بلوتوث بعد از 1دقیقه به حالت استند بای در میاد !!!!و مصرف انرزیش به 1% میرسه
ولی اینفرارد چون سیستمش اشعه مادون قرمز هست مادام روشن میمونه تا باتری تموم شه!!!!!

Mehdi_Full
01-09-2006, 23:29
اتفاقا مهدی جان با کمال پوزش بر عکس فرمودید!!!!!!!!

چون بلوتوث بعد از 1دقیقه به حالت استند بای در میاد !!!!و مصرف انرزیش به 1% میرسه
ولی اینفرارد چون سیستمش اشعه مادون قرمز هست مادام روشن میمونه تا باتری تموم شه!!!!!
ولي اينفرارد بعد از چند دقيقه اي خاموش ميشه اما بلوتوث رو تا Turn Off نكني خاموش نميشه :)
اصلا هر دوتاش شارژ رو كم ميكنه :laughing:

ali_j98
02-09-2006, 02:50
حسين جان ببين تو 30 دقيقه تو ولوم 100 درصد چقدر شارژ مصرف ميكني
(البته اشتب نشه موبايل تو ميگم)

alirafaat
02-09-2006, 10:27
سلام

ببخشید میشه بگید ماجرای این یک کابله و دو کابله چیه

با تشکر

shahabamo
02-09-2006, 10:30
بچه ها ببخشيد البته ميدونم اين سوال شايد جاش اينجا نباشه ولي player با فرمت جاوا برا اين گوشي سراغ ندارين؟

hossein31
02-09-2006, 12:22
يه سوال بچه ها
توي كتابچه گوشي خيلي گذرا نوشته كه ميشه مكالمات را هم ضبط كرد. ولي توضيح نداده كسي بلده اين كار رو انجام بده؟

ali_j98
02-09-2006, 12:41
علي جان دو كابل علاوه بر يو اس بي يه كابل ديگه داره كه به ضبط و تلوزيونو... ميخوره و كابل اديو هست كه ميتوني صدارو از بانداي اون وسائل گوش بدي كه 6000 قيمت داره و فقط وقتي حال ميده كه به بانداي ضبط وصل بشه و بذاري تو حالت

شهاب جان تا فعلا پلیر دیگه ای موجود نیست

حسین جان وقتی در حال صحبت کردن هستی دکمه مور رو بزن اخرین گزینه اگه اشتباه نکنم کال رکوردینگ اونو انتخاب کن

shady_er
02-09-2006, 13:18
يه سوال بچه ها
توي كتابچه گوشي خيلي گذرا نوشته كه ميشه مكالمات را هم ضبط كرد. ولي توضيح نداده كسي بلده اين كار رو انجام بده؟
درسته !ميشه مكالمتو ضبط كني براي اينكار وقتي داري با طرف مقابل حرف ميزني منوي moreرو ميزني يه گزينه داره به نام recordانتخابش ميكني اونوقت مكالمت ضبط ميشه . به همين راحتي!

Armita_amini
02-09-2006, 14:33
سلام

ببخشید میشه بگید ماجرای این یک کابله و دو کابله چیه

با تشکر

سره همين دو كابله بودن حدوده 30 الي 40 تومن تفاوت قيمت دارن با اينكه همين طور كه دوستمون گفت كابلش 6 الي 7 تومن بيرون پيدا ميشه

ali_j98
02-09-2006, 14:38
نه كي گفته من خودم دو كابله گرفتم ارميتا جان ولي 7000 تومان اضافه دادم اولش كه اين كابل اومده بود اينجوري بود ولي الن همون قيمت كابل ميگيرن

boys_won
02-09-2006, 19:05
كساني كه به اين تاپيك ميان فريمور دستگاهشون رو اينجا بنويسن همون software verjen

طريقه خوندنشم حتما" بلديد ديگه
تو حالت عادي بزنيد :

Right
*
Left
Left
*
Left
*

از اين راه يه چكاب كامل هم گوشيتونو ميتونيد بكنيد

يا بايد R4CE012_FS باشه يا R4CK003_FS

اگه ماله كسي R4DB005_FS بود همينجا بگه

مرسي

N91
02-09-2006, 19:18
تو حالت عادي بزنيد :

Right
*
Left
Left
*
Left
*

عجب روشي بود كله دستگاه رو چك كرد

من نميدونستم

مرسي بابت اطلاعاتت

در ضمن ماله من R4CK003_FS ميباشد

ممنونم

ali_j98
02-09-2006, 19:47
R4ck003 مل منم اين ميترسم اپ كنم منوهاي خوشگلم بپره.يا رو منو تاثير نداره؟؟؟؟؟

hossein31
03-09-2006, 06:16
كساني كه به اين تاپيك ميان فريمور دستگاهشون رو اينجا بنويسن همون software verjen

تو حالت عادي بزنيد :

Right
*
Left
Left
*
Left
*

از اين راه يه چكاب كامل هم گوشيتونو ميتونيد بكنيد

يا بايد R4CE012_FS باشه يا R4CK003_FS

اگه ماله كسي R4DB005_FS بود همينجا بگه

مرسي

مال منR4DB005 بدون پسوند FS

hossein31
03-09-2006, 06:19
حسين جان ببين تو 30 دقيقه تو ولوم 100 درصد چقدر شارژ مصرف ميكني
(البته اشتب نشه موبايل تو ميگم)
علي جان امتحان كردم تو سي دقيقه 4 درصد از شارژ كم شد

aarash
03-09-2006, 06:33
سلام !
من اشتباها توی یک تاپیک دیگه پست دادم . حالا همشو انتقال میدم اینجا
ممنون میشم کمکم کنید
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
سلام
من هر چی این فریوم رو زیر و رو کردم برنامه ای بدرد بخور ندیدم !
میخواستم ببینم یعنی اینقدر برنامه هاش محدود هست یا نه ؟
لطفا هر چی برنامه سراغ دارین اینجا معرفی کنید تا یک مرجع خوبی هم بشه
در ضمن 2 سوال
1- با چه برنامه ای میشه فایلهای تصویری روی هاردم رو تبدیل کنم به 3gp ؟
2- یک برنامه میخواستم که صدای MP3 رو به آخرین حد خودش برسونه میخوام ببینم چقدر باند این W810 ها قوی هست !
با تشکر و ببخشید اگر اشتباهی تو پستم هست !
آخه هم تازه عضو شدم و هم تازه موبایل خریدم
یک دنیا ممنون میشم راهنمایی کنید
یاعلی
اگه چندتا بازی خوب هم معرفی کنید که جاوا باشه ممنون میشم
با توضیحات کامل
دوتا دیگه مونده ( ببخشید )
پلیری هم داره این گوشی ها یا فقط Mp3 میشه باهاش گوش کرد.
نقشه شهرها هم اگه کسی لینک داره بده ممنون میشم
فعلا

Armita_amini
03-09-2006, 08:15
ماله منم R4CK003_

ولي آقا ايمان اينجور كه معلومه R4DB005_آخرين فريمور ارائه شده است

راستش الان با فريمور R4CK003_ تم اوربيت منوها رو به طرز خيلي خوشگلي مشكي ميكنه كه من تو چند تا w810 چك كردم با اينكه اوربيت رو انتخاب كرده بودند ولي منو ها رو مشكي نكرده بود

آيا با ريختنه فريمور R4DB005 اين حالت از بين نميره ؟

مال منR4DB005 بدون پسوند FS

شما وقتي تم اوربيت رو انتخاب ميكنيد منو مشكي ميشه ؟

shady_er
03-09-2006, 12:06
مال منم R4ck003
البته بدون اف اس

hossein31
03-09-2006, 12:31
ماله منم R4CK003_

ولي آقا ايمان اينجور كه معلومه R4DB005_آخرين فريمور ارائه شده است

راستش الان با فريمور R4CK003_ تم اوربيت منوها رو به طرز خيلي خوشگلي مشكي ميكنه كه من تو چند تا w810 چك كردم با اينكه اوربيت رو انتخاب كرده بودند ولي منو ها رو مشكي نكرده بود

آيا با ريختنه فريمور R4DB005 اين حالت از بين نميره ؟

شما وقتي تم اوربيت رو انتخاب ميكنيد منو مشكي ميشه ؟

نه من مشكلي با تم اربيت ندارم و منو هم مشكي ميشه ضمنا گوشي من سري اول است و مموري ش آبي رنگه

hossein31
03-09-2006, 12:34
دو تا سوال
1- كي ميدونه چطور ميشه مدت زماني را كه صفحه خاموش مي شه تغيير داد در حالت استندباي.
2- كسي سراغ داره آهنگ گل سنگم را بدون كلام كجا ميتونم گير بيارم

ali_j98
03-09-2006, 13:03
حسين جان مال من تو نيم ساعت 2درصد كم ميكنه. ببين وقتي اهنگ گوش ميدي با موبايلت كار ديگه اي هم ميكني يا نه؟

boys_won
03-09-2006, 14:06
نه من مشكلي با تم اربيت ندارم و منو هم مشكي ميشه ضمنا گوشي من سري اول است و مموري ش آبي رنگه

اتفاقا" گوشي شما جز آخرين گوشيهايي است كه تو بازار اومده چون فريمورش جديدترينه

من براي اين سوال رو پرسيدم چون تو يه چند تا فورم نوشته بود تو فريمور R4DB005 خيلي از باگ ها برطرف شده و مهمترين چيزش اين بود كه Sound software آپديت شده

يعني صداش بايد بيشتر شده باشه

البته من الان اين فريمور رو دارم وقتي آپديت كردم خبرشو ميدم

ali_j98
03-09-2006, 14:09
دوست عزيز حتما خبرشو بده و اگه صدا زيادتر شد بگو ما هم بريم اپ كنيم

Armita_amini
03-09-2006, 14:15
ولي تو اونجا كه من ميدونم فريمور ها بصورت مجاني رو اينترنت نيست ... ميشه بپرسم از كجا اوردين ؟

من يه سوال در مورده SWF theme support براي W810 پرسيده بودم يه چيزي پيدا كردم ميشه بگيد اين چيه ؟

W810 SWF theme support ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_j98
03-09-2006, 15:11
ارميتا جان اينا كه فقط تم هاي اصليه و810 و هيچ چيز خاص ديگه اي نيست

N91
03-09-2006, 15:27
درسته اينا فقط تم هاي اين گوشي هستند ولي Swf چيه ؟

aarash
03-09-2006, 17:07
سلام !
من اشتباها توی یک تاپیک دیگه پست دادم . حالا همشو انتقال میدم اینجا
ممنون میشم کمکم کنید
سلام
من هر چی این فریوم رو زیر و رو کردم برنامه ای بدرد بخور ندیدم !
میخواستم ببینم یعنی اینقدر برنامه هاش محدود هست یا نه ؟
لطفا هر چی برنامه سراغ دارین اینجا معرفی کنید تا یک مرجع خوبی هم بشه
در ضمن 2 سوال
1- با چه برنامه ای میشه فایلهای تصویری روی هاردم رو تبدیل کنم به 3gp ؟
2- یک برنامه میخواستم که صدای MP3 رو به آخرین حد خودش برسونه میخوام ببینم چقدر باند این W810 ها قوی هست !
با تشکر و ببخشید اگر اشتباهی تو پستم هست !
آخه هم تازه عضو شدم و هم تازه موبایل خریدم
یک دنیا ممنون میشم راهنمایی کنید
یاعلی
اگه چندتا بازی خوب هم معرفی کنید که جاوا باشه ممنون میشم
با توضیحات کامل
دوتا دیگه مونده ( ببخشید )
پلیری هم داره این گوشی ها یا فقط Mp3 میشه باهاش گوش کرد.
نقشه شهرها هم اگه کسی لینک داره بده ممنون میشم
فعلا

واقعا ممنون از جوابی که به من دادین !!
یکی نیست جواب منو بده ؟

hossein31
03-09-2006, 17:12
علي جان
نه فقط همين جور گذاشته و من اصلا دست هم بهش نمي زنم. يعني مطلقا هيچ كاري جز پخش موزيك. حالا نظرتون چيه به نظر شما باتريه ايرادي داره. ضمنا فكر كنم در درصدهاي مختلف كاهش شارژ با هم فرق مي كنه به نظرم در درصد هاي پايين تر افت شارژ كمتره نظر شما چيه هم در مورد باتري گوشي ام و هم در مورد نكته آخر . شما تو چه در صدي باتري را تست كردين؟

hossein31
03-09-2006, 17:23
اتفاقا" گوشي شما جز آخرين گوشيهايي است كه تو بازار اومده چون فريمورش جديدترينه

خب بالا بودن فريمور دليل بر جديد بودن آن نميشود شايد بعدا اونو آپديت كردند ضمنا مموري آبي رنگ تنها نشونه اي كه ميشه فهميد گوشي اصل مالزيه

hossein31
03-09-2006, 17:25
كسي جواب سوالهاي منو نداد
1- چطور ميشه مدت زماني را كه صفحه خاموش مي شه تغيير داد در حالت استندباي.
2- آهنگ گل سنگم را بدون كلام كجا ميتونم گير بيارم

ali_j98
03-09-2006, 18:29
اولا حسين جان من گوشيم تو شارژ 90 درصد چك كردم . باطري تو هيچ مشكلي نداره و اين كه گفتي تو درصداي پايين شارژ كمتر مصرف ميكنه حق با تو
در مورد اين دوتا سوالت
1-بعيد ميدونم بشه كاريش كرد(دوستاني كه ميتونن تصحيح كنن)
2- ميتوني بري اينجا درخواست بدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه سوال دارم حسين جان؟؟ صداي اسپيكر گوشيت در چه حديه با و800 مقايسه كردي؟؟؟

hossein31
03-09-2006, 18:42
اولا حسين جان من گوشيم تو شارژ 90 درصد چك كردم . باطري تو هيچ مشكلي نداره و اين كه گفتي تو درصداي پايين شارژ كمتر مصرف ميكنه حق با تو
در مورد اين دوتا سوالت
1-بعيد ميدونم بشه كاريش كرد(دوستاني كه ميتونن تصحيح كنن)
2- ميتوني بري اينجا درخواست بدي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يه سوال دارم حسين جان؟؟ صداي اسپيكر گوشيت در چه حديه با و800 مقايسه كردي؟؟؟

خب علي جان اگر مشكلي نداره پس چرا از باتري شما مصرفش بالاتره
در پاسخ به سوال دومتون بايد بگم كه من با و 800 مقايسه نكردم ولي تا اونجايي كه من حس كردم آهنگهاي خوب و با كيفيت را درحد متوسط پخش مي كنه اما با گوشي 6630 برادرم كه مقايسه مي كنم ميبينم در يه حده منتها با اين فرق كه صداي 6630 يه كم زيرتره و بردش شايد يه ذره بيشتر باشه اما از لحاظ كيفيت پخش مال من فكر كنم بهتره

ali_j98
03-09-2006, 19:18
نميدونم چرا مال من بيشتر شاژ نگه ميداره ولي مال تو هم طبيعي شارژ نگه ميداره .
تو خودت از شارژي كه نگه ميداره راضي نيستي؟؟
در مورد اسپيكرم بگم از نظر كيفيت صدا از همه گوشيا سر تره اينو شك نكن ولي از نضر بلندي من به شخصه راضي نيستم
چون نسبت و800 و كا750 كه داشتم خيلي ضعيفتره. وقتي با كا 750 اهنگ ميزاشتم صداي 6630 6680 ان70 اصلا شنيده نميشد در مقابل كا 750 ولي و810 مثل اينكه تو اين مسئله كم اورده