PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن صفحات نامناسب و خفن به طور خودکار، راهنمایی کنید لطفا.

MIG
17-05-2013, 11:36
سلام،
جدیدا سیستم من دچار مشکلی شده اونم اینکه ناخواسته یه سری برنامه روش نصب شده که وقتی به اینترنت وصل میشی یه سری صفحات نامناسب رو باز میکنه اصلا هم اجازه حذف برنامه رو نمیده. با نرم افزار your uninstaller یه تعدادی از برنامه های نصب شده رو حذف کردم اما یکی دوتا رو نمیشناسه دوباره روز از نو و روزی از نو! لطفا راهنمایی کنید خیلی اعصاب خوردکنه.

jolan57
17-05-2013, 16:15
سلام،
جدیدا سیستم من دچار مشکلی شده اونم اینکه ناخواسته یه سری برنامه روش نصب شده که وقتی به اینترنت وصل میشی یه سری صفحات نامناسب رو باز میکنه اصلا هم اجازه حذف برنامه رو نمیده. با نرم افزار your uninstaller یه تعدادی از برنامه های نصب شده رو حذف کردم اما یکی دوتا رو نمیشناسه دوباره روز از نو و روزی از نو! لطفا راهنمایی کنید خیلی اعصاب خوردکنه.
چه برنامه ای ؟؟
با نرم افزار آپدیت شده زیر اسکن کنید و نتیجه رو اعلام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MIG
17-05-2013, 16:46
اسم های چینی دارن! همش اینترنت اکسپلور بالا میاد یه عکس های ناجوری نشون میده که .... سیستم درست برادرم بوده خواسته آهنگ دانلود کنه نمیدونم چی رو اشتباهی کلیک کرده اینا اومدن.

MIG
17-05-2013, 21:05
این نتیجه اسکنه دوست عزیز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jolan57
17-05-2013, 22:13
سیستم شما به انواع ویروس ها مثل 0acccess و Backdoor.WPM آلوده شده !
فعلا تنها راه حلی که به ذهن من میرسه اسکن با یک انتی ویروس که پاکسازی سیستم خوب عمل میکنه هست
از بین کسپرسکی یا بیت دیفندر یکی رو دانلود و نصب و بعدش آپدیت کنید و سیستم رو فول اسکن کنید و بعدش پاکسازی ویروس ها!

thecrow
11-06-2013, 18:54
دو عدد سایت ایرانی هست به این آدرس ها:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و

وقتی اینترنت روشن هست ، هرچند دقیقه یک بار این دو تا سایت اتوماتیم بزا می شن.
حتی اگر firefox بسته هم باشه ، برنامه رو باز می کنن و سایت ها باز می شن.
آنتیویروس آپدیت شده nod هم روی سیستم نصب هست.
چه کنم؟؟

alen sherif
11-06-2013, 19:24
دو عدد سایت ایرانی هست به این آدرس ها:

و

وقتی اینترنت روشن هست ، هرچند دقیقه یک بار این دو تا سایت اتوماتیم بزا می شن.
حتی اگر firefox بسته هم باشه ، برنامه رو باز می کنن و سایت ها باز می شن.
آنتیویروس آپدیت شده nod هم روی سیستم نصب هست.
چه کنم؟؟

سلام
خیلی ببخشید Firefox رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردید اگه جوابت مثبته باید بدونید Firefox متن باز هستش و هر کس دلش بخواد می تونه تغییرش بده افرادی هم که پشت این جور سایت ها هستند فقط
دنبال پول هستند و براشون امنیت و راحتی کاربران اهمیتی نداره :n24:اگه می خواید از دست تبلیغاتشون خلاص بشید کافیه فایرفاکسی که از سایت اونا دانلود کردید حذف کنید و فایرفاکس رو از سایت خود موزیلا دانلود و نصب کنید. در کل نرم افزاری که رایگان هست رو از سایت خودش دانلود کنید نرم افزاری که می گه باید لایسنس بخرید رو از این سایت ها دانلود کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم یه مثال خوب از متن باز بودن فایرفاکس