PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WD هارد دیسک های قابل حمل سری My Passport Ultra را معرفی کرد

VAHID
16-05-2013, 17:19
سری جدید هارد دیسک های قابل حمل My Passport Ultra که با بهره مندی از پورت فوق العاده پرسرعت USB 3.0 عرضه می شوند، بسیار باریک طراحی شده اند و در 4 رنگ مختلف عرضه می شوند تا به زیباترین، امن ترین و راحت ترین وسیله برای حمل فایل های چند رسانه ای و دیجیتال شما تبدیل تبدیل شوند.
این هارد دیسک ها در 3 ظرفیت 500GB، 1TB و 2TB و همراه با نرم افزار WD SmartWare Pro backup عرضه می شوند که قابلیت انضمام با اکانت Dropbox را نیز دارا می باشد.
همچنین در این مدل ها قابلیت هایی نظیر رمزگذاری سخت افزاری و حفاظت توسط کلمه عبور، دسترسی سایر افراد را به درایوهای غیر مجاز غیر ممکن می سازد.
در این مدل یک کیسه محافظ نیز در نظر گرفته شده تا این مدل ها را از ضربه های احتمالی ناشی از حمل و نقل مصون نگه دارد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لازم به ذکر است تمامی این مدل ها دارای 3 سال گارانتی می باشند و قیمت جهانی خرده فروش برای مدل 500GB حدودا 99.99$ و برای مدل 1TB 129.99$ تعیین شده است.

--------------------

saeed_nice
04-06-2013, 09:16
سلام دوستان من يه هارد 500GB از همين نوع براي ضبط فيلم از طريق ريسور هاي iclass 9696 خريدم اما ريسورم اون رو نميشناسه !!!
جالب اينكه با برنامه pargon فرمت fat32 و حجم 128گيگ پارتيشن بنديش كردم اما بازم راه شناسايي نشد!!!!!!!:n27::n13:

ممنون ميشم راهنماييم كنيد مشكلم حل بشه. با سپاس سعيد

osmaan
04-06-2013, 11:12
سلام دوستان من يه هارد 500GB از همين نوع براي ضبط فيلم از طريق ريسور هاي iclass 9696 خريدم اما ريسورم اون رو نميشناسه !!!
جالب اينكه با برنامه pargon فرمت fat32 و حجم 128گيگ پارتيشن بنديش كردم اما بازم راه شناسايي نشد!!!!!!!:n27::n13:

ممنون ميشم راهنماييم كنيد مشكلم حل بشه. با سپاس سعيد
مال شما از مدل مای پاسپورت جدید هست نه الترا

درضمن مشکل شما از نوع فرمت و پارتیشن بندی نیست مشکل از اینه که ----- نمیتونه برق مناسبی به هارد برسونه ( یکی از معایب هارد های بدون اداپتور)

saeed_nice
07-06-2013, 14:00
sepas az rahnamaee shoma
pas yani hich karish nemishe kard na???

injori kole hazine ke barae hard kardam bi fayde boode ????

VAHID
07-06-2013, 17:51
sepas az rahnamaee shoma
pas yani hich karish nemishe kard na???

injori kole hazine ke barae hard kardam bi fayde boode ????

لطفا فارسی تایپ کنید ....فینگلیش خلاف قوانینه

saeed_nice
09-06-2013, 21:11
سلام با عرض پوزش بخاطر تایپ فینگیلیسی !!!!
دوستان سوال من اینه که در نهایت راهکاری برای رفع مشکل من بدون تعویض کردن ----- وجود نداره؟؟؟؟
یعنی هزینه ای که برای خرید هارد انجام شده-عملا بی فایده بوده!!

VAHID
09-06-2013, 21:55
سلام با عرض پوزش بخاطر تایپ فینگیلیسی !!!!
دوستان سوال من اینه که در نهایت راهکاری برای رفع مشکل من بدون تعویض کردن ----- وجود نداره؟؟؟؟
یعنی هزینه ای که برای خرید هارد انجام شده-عملا بی فایده بوده!!

دوست عزیز تو بخش مربوطه بهتر به جواب میرسین.....

مشکلات هارد دیسک و ابزار ذخیره سازی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])