PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور وبکم خود را به دوربین آی پی اینترنتی تبدیل کنم؟

m&arash
16-05-2013, 14:49
How Convert Webcam To Internet IP Camera درود بر شمابا چه نرم افزاری و چطور می توانم تصاویر وبکم خود را با دادن آی پی به مرورگرم در هر جای دنیا ببینم؟آی پی اختصاصی تهیه کرده امبا نرم افزار Yawcam فقط در شبکه داخلی خونه توانستم تصاویر را بینملطفا راهنمایی کنید

khelane
16-05-2013, 20:46
How Convert Webcam To Internet IP Camera درود بر شمابا چه نرم افزاری و چطور می توانم تصاویر وبکم خود را با دادن آی پی به مرورگرم در هر جای دنیا ببینم؟آی پی اختصاصی تهیه کرده امبا نرم افزار Yawcam فقط در شبکه داخلی خونه توانستم تصاویر را بینملطفا راهنمایی کنید

عزیز من دقیق نیمدونم بشه با ای پی تو مرورگر زد و تصویر رو دید باید یه ای پی مشخص تهیه کرد
ولی ببین میتونی با یه نرم افزار مثل ریموت سیستم بهش دسترسی داشته باشی یمثل تیم ویوور
یا نرم افزاری گیر بیار که بشه سیستم وب کم شیر کنه و قابلیت کنترل از راه دور رو داشته باشه
من خودم با این نرم افزار ها کار نکردم و اصلا نمیدونم هست یا نه ولی تیم ویوور رو کار کردم خیلی خوبه شاید بتونی از اونجا کنترلش کنی
شانس شما هم الان تنها یاهو برام مونده بود اونم الان تایم اوت میده برام:n04:

m&arash
16-05-2013, 21:34
شدن میشه
فقط با دادن آی پی و پورت ؛ تصاویر دوربین آی پی یا وبکمی که با نرم افزاری تبدیل به دوربین آی پی دار شده را دید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m&arash
16-05-2013, 22:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سه تا نرم افزار برای این کار معرفی کرده

نرم افزار Yawcam به من جواب نداد!!

m&arash
17-05-2013, 22:05
در حقیقت یه راه حلی میخوام بدون آپلود به FTP یا وب سرور
بلکه مستقیم به وبکم سیستم خودم وصل شوم
دوستان پیشنهادی یا راه حلی ندارند؟

m&arash
30-05-2013, 09:46
دوستان کسی هست که بتونه بنده را راهنماییی کنه؟
برای شما جالب نیست این مطلب؟

m.m.m5651
31-05-2013, 22:45
باید از یه سرور به هر حال استفاده کنید یا کامپیوتر خودتون رو سرور کنید یا از سرور های مخصوص این کار استفاده کنید. چون این آی پی هایی که دارید Local هستند و آی پی های جهانی نیاز به سرور دارند.

mmajafari
03-09-2014, 11:05

سلام آرش . لطف کنید بفرمایید برای تبدیل وبکم لپ تاپ به IP camera از چه نرم افزاری باید استفاده کرد. (در واقع چگونگی تهیه آی پی اختصاصی و دیدن تصاویر وبکم در شبکه داخلی خونه؟ mmajafari@yahoo.com)