PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد عمده فروشی ظروف و بلور

Queen-1
16-05-2013, 11:46
سلام
ما داریم یه مغازه ظروف و بلور تو رشت راه میندازیم .ولی هیچ راهنمایی نداریم.
باید از کجا جنس بیاریم؟ عمده فروشی های شهر خودمون یا تهران؟ بازار شوش؟
لطفا راهنمایی کنید .خیلی ممنون میشم

ملا نصرالدین
16-05-2013, 23:51
سلام
در این مورد کامل برای شما پیغام خصوصی گذاشتم

ولی برای اینکه دوستان دیگر هم بدانند باید بگم که اکثر عمده فروشی های شهرستان ها از شوش خرید میکنند

در تهران برای این صنف هم بازار شوش هست ...هم بازار تهران
ولی طبیعتا بازار شوش تنوع و تعداد مغازه هایش بیشتر است
برای خرید یک جنس به طور کلی از هرکجا باید از مغازه های مختلف قیمت گیری کرد تا ببینید جنس کی دست اول هست

Queen-1
31-05-2013, 22:06
می خواستم بدونم روال معمولش چیه؟ مغازه های بلور تو شهرستان از عمده فروشی های استان خودشون خرید می کنن یا از عمده فروشی های تهران؟
کسی هست که تو شهرستان مغازه (خرده فروشی )بلور داشته باشه؟

Mahdi/s
31-05-2013, 22:20
می خواستم بدونم روال معمولش چیه؟[
مغازه های بلور تو شهرستان از عمده فروشی های استان خودشون خرید می کنن یا از عمده فروشی های تهران؟

سـلام.
اینو باید خودتون تجربه کنید..روال به همین شکلی بود که دوستمون گفت اما شما باید ببینی شما به چه صورت راحت تری ...100در 100 توی شهر خودتونم عمده فروش هست ..اما خوب چون خودش از تهران میاره به شما گرون تر میفروشه...و شاید در هر زمانی که شما بهش مراجعه کنی تنوع کالا نداشته باشه...واینم در نظر بگیر که کسی که از تهران بار میبره باید به فکر پِرت(pert) کار هم باشه..بالاخره یه سری اجناس توی بار زدن و خالی کردن میشکنن....تصادف جاده ایی و خطرات احتمالی دیگه....پس باید تجربه اش کرد و دید به چه صورت به نفع شماست

Queen-1
31-05-2013, 22:34
سـلام.
اینو باید خودتون تجربه کنید..روال به همین شکلی بود که دوستمون گفت اما شما باید ببینی شما به چه صورت راحت تری ...100در 100 توی شهر خودتونم عمده فروش هست ..اما خوب چون خودش از تهران میاره به شما گرون تر میفروشه...و شاید در هر زمانی که شما بهش مراجعه کنی تنوع کالا نداشته باشه...واینم در نظر بگیر که کسی که از تهران بار میبره باید به فکر پِرت(pert) کار هم باشه..بالاخره یه سری اجناس توی بار زدن و خالی کردن میشکنن....تصادف جاده ایی و خطرات احتمالی دیگه....پس باید تجربه اش کرد و دید به چه صورت به نفع شماست

تو ایران آره .همه چیزو باید خودت از صفر تجربه کنی. ولی اونایی که تو دنیا از ما عاقلترن فهمیدن اگه با تجربه ها، اطلاعات کاملی به تازه کارها بدن به نفع همه هست.
من دنبال کسی هستم که شرایطش شبیه منه .یه خورده فروش تو شهرستان

Mahdi/s
31-05-2013, 22:45
تو ایران آره .همه چیزو باید خودت از صفر تجربه کنی. ولی اونایی که تو دنیا از ما عاقلترن فهمیدن اگه با تجربه ها اطلاعات کاملی به تازه کارها بدن به نفع همه هست.
من دنبال کسی هستم که شرایطش شبیه منه .یه خورده فروش تو شهرستانحرف شما درست..اما به ایران و غیر ایران ربطش ندیم..
حرف شما رو قبول دارم..اما شرایط هم در نظر بگیر..شاید من شرایطش رو نداشته باشم که برم از تهران بار بیارم و برام ارزش نداشته باشه ولی شما داشته باشی.
ولی پیشنهاد من اینه برای اینکه هم با روال کارتون آشنا بشید و هم مشتری هاتون رو پیدا کنید....مقداری جنس از شهر خودتون تهیه کنید زیاد نباشه که بمونه.... کسی هم که توی شهر خودتون خرید میکنیدازش بهترین هست برای راهنمایی شما...... و تهران هم بیایید و تحقیق کنید و قیمت بگیرید بعد یه مدت خودتون متوجه میشید که از شهر خودتون خرید کنید به نفع شماست یا از تهران یا هرجای دیگه.

Queen-1
31-05-2013, 22:48
در ضمن دوستمون در مورد عمده فروشی های شهرستانی گفت که مشتریشون هستن نه خورده فروش ها.اینطور که من فهمیدم خرده فروش ها از استان خودشون خرید می کنن ولی می خواستم از یه خورده فروش با تجربه بپرسم مطمئن بشم.مساله چند میلیون پوله .game که نیست اگه اشتباه کردم برگردم از اول بازی کنم.بگم تجربه شد

Queen-1
31-05-2013, 22:59
یکم جنس از شهر خودمون گرفتم ولی عمده فروش شهر ما چرا باید مشتریشو بفرسته جای دیگه .به من فقط گفت از تهران به صرفه نیست برات همین .یه خرده فروش با بی طرفی می تونه راهنمایی کنه . فکر کنم در نهایت باید بیام تهران.به هر حال ممنون که راهنمایی کردین نمی خوام بحث کنم .به نظرم ما کلا فکرمون متفاوته.