PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از مشکلات اینترنت رهایی یابید با سرویس 8 مگ Hiweb !

mohammad.asghari
15-05-2013, 21:10
سلام به همه ی دوستان
شرکت اینترنتی نوین نت با تغییر گسترده ی زیر ساخت هاش یه زیر ساخت خصوصی ایجاد کرده و با نام های وب پیشرفت قابل توجهی رو تو نت ایران داده.حیفم اومد شما از این تعرفه ها بی نصیب باشید.انشالله قراردادم با مخابرات که تموم شد منم میام البته بعضی جاها این شرکت خوب سرویس نمیده که دلیلش هم کانفیگ نامناسب مخابرات برای تبلیغات خودشه!
اینم لینک تعرفه ی ویژه ی این شرکت;اینترنت 8 مگ فقط با ماهیانه 9 هزارتومن اونم با ضریب اشتراک 1به 5 تا یک به 8 !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

and-roid2
15-05-2013, 21:12
حیف که دانلود شبانه....

فعلا اینا بازار گرمیه
پس فردا که تعداد یوزر هاشون زیاد شد اونموقع باید دید چکار میکنن......

hossein019940
15-05-2013, 21:14
چون که این اواخر نوین نت بدجور کاربراشو اذیت کرده یه اسم دیگه زده که مثلا بگن آره این شرکت داره جبران میکنه تازه اون جشنواره هستش

Joaquin
15-05-2013, 21:16
چون که این اواخر نوین نت بدجور کاربراشو اذیت کرده یه اسم دیگه زده که مثلا بگن آره این شرکت داره جبران میکنه تازه اون جشنواره هستش
دقیقا. فقط یه اسم عوض کرده بگه ما کلن عوض شدیم. شما برید تو انجمنشون ببینید چه قدر کاربرا ناراضین.

wooooow
15-05-2013, 21:18
سلام به همه ی دوستان
شرکت اینترنتی نوین نت با تغییر گسترده ی زیر ساخت هاش یه زیر ساخت خصوصی ایجاد کرده و با نام های وب پیشرفت قابل توجهی رو تو نت ایران داده.حیفم اومد شما از این تعرفه ها بی نصیب باشید.انشالله قراردادم با مخابرات که تموم شد منم میام البته بعضی جاها این شرکت خوب سرویس نمیده که دلیلش هم کانفیگ نامناسب مخابرات برای تبلیغات خودشه!
اینم لینک تعرفه ی ویژه ی این شرکت;اینترنت 8 مگ فقط با ماهیانه 9 هزارتومن اونم با ضریب اشتراک 1به 5 تا یک به 8 !

نوین نت سرویس های 1 مگ به بعدش اصلا بازه زمانی رایگان نداره
چه برسه به 8 مگ

فقط به درد وبگردی میخوره و اصلا نمیشه دانلود کرد (( هرچقدر دانلود کردید باید گیگ اضافه بخرید ))
اینجوری اصلا به صرفه نیست

ساعات رایگان این 8 مگ هم مثل اینکه واسه قرار دادهای 3 ماه و 6 ماه و یکساله هست

Aryaeiboy
15-05-2013, 21:20
شرکت جالبیه بد نیست ولی اونجوری ها هم که شما می گی نیست! تا 3 ماه پیش عالی بود. پینگ عالی بود. افت سرعت تقریبا نداشت. شبانه درست و حسابی تقریبا داشت و قیمتاش هم خیلی ارزون تر از این بود حتی ولی از ۳ ماه پیش یواش یواش خیلی گرونتر شد٬‌ پینگش رفت بالا٬ شبانه هم که تقریبا الان نداره کلا! ولی در کل بعضی کاراش جالبه مثلا هزینه راه اندازی نمی گیره ای یا مثلا همین سرویسی که الان ارائه می ده یه سنت شکنی توی سرویس دهی adsl در ایران سرویس 8 مگ! ولی این کار برای جذب مشتری هست بیشتر تا رضایت مشتری!
اینم یه تست از سرویس 8 مگ: (سرعت دانلود 800 کیلوبایت هست تقریبا)

Aryaeiboy
15-05-2013, 21:21
نوین نت سرویس های 1 مگ به بعدش اصلا بازه زمانی رایگان نداره
چه برسه به 8 مگ

فقط به درد وبگردی میخوره و اصلا نمیشه دانلود کرد (( هرچقدر دانلود کردید باید گیگ اضافه بخرید ))
اینجوری اصلا به صرفه نیست

ساعات رایگان این 8 مگ هم مثل اینکه واسه قرار دادهای 3 ماه و 6 ماه و یکساله هست
نه دوست عزیز ساعت رایگان نداره اصلا این سرویس. کلا سرویس های بالای ۱مگش ساعت رایگان نداره!

wooooow
15-05-2013, 21:22
شرکت جالبیه بد نیست ولی اونجوری ها هم که شما می گی نیست! تا 3 ماه پیش عالی بود. پینگ عالی بود. افت سرعت تقریبا نداشت. شبانه درست و حسابی تقریبا داشت و قیمتاش هم خیلی ارزون تر از این بود حتی ولی از ۳ ماه پیش یواش یواش خیلی گرونتر شد٬‌ پینگش رفت بالا٬ شبانه هم که تقریبا الان نداره کلا! ولی در کل بعضی کاراش جالبه مثلا هزینه راه اندازی نمی گیره ای یا مثلا همین سرویسی که الان ارائه می ده یه سنت شکنی توی سرویس دهی adsl در ایران سرویس 8 مگ! ولی این کار برای جذب مشتری هست بیشتر تا رضایت مشتری!

چه فایده وقتی نشه دانلود کرد ؟؟

البته خیلی ها به جز دانلود رایگان از کیفیت شرکت هم راضی نیستن

Aryaeiboy
15-05-2013, 21:24
چه فایده وقتی نشه دانلود کرد ؟؟

البته خیلی ها به جز دانلود رایگان از کیفیت شرکت هم راضی نیستن
منظور از کیفیت چیه دوست عزیز؟!

wooooow
15-05-2013, 21:29
منظور از کیفیت چیه دوست عزیز؟!

والا شما که چشم بسته از شرکت حمایت میکنید واسه همین کیفیت رو نمیشه تعریف کرد

ولی یه سری به تاپیکش زدم کل کاربراش راضی راضی نبودن (( بعضی ها که کلا فراری ))

hossein019940
15-05-2013, 21:35
اصلا کلا تو ایران هزینه اینترانت نباید بیشتر 15000تومن باشه چون ضرره.البته برای نامحدود:n02:

Drug Man
15-05-2013, 22:15
هزینه اینترانت

اینترانت؟؟یا اینترنت؟

Aryaeiboy
15-05-2013, 22:19
والا شما که چشم بسته از شرکت حمایت میکنید واسه همین کیفیت رو نمیشه تعریف کرد

ولی یه سری به تاپیکش زدم کل کاربراش راضی راضی نبودن (( بعضی ها که کلا فراری ))
عجب ملتی شدیم ما! الکی به هم دیگه تهمت می زنیم و توهین می کنیم! من از این شرکت چشم بسته حمایت می کنم؟! بهتره یه بار دیگه پست من رو بخونید! مگه مال بابامه که من حمایت کنم؟!! دوست عزیزی که تاپیک رو راه انداخته تعریف کرده بود خیلی اتفاقا من گفتم اینجوریا هم شما می گی نیست. تمام و کمال برای دوستان دیگه اومدم توضیح دادم تجربه 5 ماهم از این شرکت رو. حالا بیا کمک کن مثلا! عجب داستانی به خدا...

این پست قبلی منه. شما توی این پست تعریف چشم بسته می بینی واقعا؟!!!

wooooow
15-05-2013, 22:25
عجب ملتی شدیم ما! الکی به هم دیگه تهمت می زنیم و توهین می کنیم! من از این شرکت چشم بسته حمایت می کنم؟! بهتره یه بار دیگه پست من رو بخونید! مگه مال بابامه که من حمایت کنم؟!! دوست عزیزی که تاپیک رو راه انداخته تعریف کرده بود خیلی اتفاقا من گفتم اینجوریا هم شما می گی نیست. تمام و کمال برای دوستان دیگه اومدم توضیح دادم تجربه 5 ماهم از این شرکت رو. حالا بیا کمک کن مثلا! عجب داستانی به خدا...

در مورد تعریفتون
تو پست های ارسالیت تو نوین نت یه ذره حمایت و راضی بودن رو داری ولی خیلی ها ناراضی هستن
////////////

راستش در این زمینه نمیخوام بحث کنم

چون یه بار با یکی در همین زمینه واسه شرکت پارس آنلاین کل کل کردم بعدش 1 ماه بن شدم (( واسه همین دیگه ادامه ندادم و نمیدم ))

hossein019940
15-05-2013, 22:29
اینترانت؟؟یا اینترنت؟
تا چند وقت دیگه میشه اینترانت:n02:

Firebirds
15-05-2013, 22:58
بِرند نوین نت رو زدن خراب کردن ، حالا با یه برند دیگه اومدن.
عجب داستانی داره این .....

واقعا به به همه نوین نت ها و مغز متفکران در نوین ! خسته نباشید ! گل کاشتید :n08:
:n16:

italodance
16-05-2013, 06:40
وقتی هنوز مشکل هست و مشکلات داریم سرعت 1000000 مگابایت هم بدهند به چه درد میخوره؟ نه شما بگو اصلا باش چیکار کنیم؟

الان فردا اینترنت ملی و شبکه داخلی و حلال و....داره میاد و بسترش هم تو همین اینترنت هست یعنی جدا نیست

عمری مردم میومدند تست سرعت داخلی می گذاشتند و خارجی نمی گذاشتند حالا چه اگاهانه و چه نه می گفتند اره چون من داخلی گذاشتم و سرعتش خوبه یعنی نت ملی و حلال و..دارم؟

بله داخلی الان اینترنت ملی شده و بدون اینکه خارجیش که کم سرعت شده رو قطع کنند یعنی توام با هم

حالا داخلی بگیر 10000 مگابیت به چه درد میخوره؟!!!

الان تو ایران که اکثرا اینترنتشون رو سیم مسی هست و سرعت استاندارد جهانیش پایینه این همه مشکلات و محدودیت و حساسسیت به سرعت و پینگ و سرور خارجی و....هست

وای به حال اینکه فردا همه فیبر نوری بشیم فکر میکنید واقعا بهتر میشیم؟ :n29:

mahyarSAMSUNG
16-05-2013, 07:39
همش کشکه ... سرویس 128 میدن بهت با سرعت 500 کیلوبایت تا 3 4ماه اول خوبه بعد یهو قانون مند میشن که سرویس شما 128 هستش و باید سرعتتون 16 باشه . :n15: من که سه تا شرکت عوض کردم همشون همینطوری بودن

Joaquin
16-05-2013, 10:46
همش کشکه ... سرویس 128 میدن بهت با سرعت 500 کیلوبایت تا 3 4ماه اول خوبه بعد یهو قانون مند میشن که سرویس شما 128 هستش و باید سرعتتون 16 باشه . :n15: من که سه تا شرکت عوض کردم همشون همینطوری بودن
یکی از یکی بدترن. بعدن میان میگن :

ما موشکل نداریم!

Aryaeiboy
16-05-2013, 13:06
خیالتون راحت با این وضع که هست مطمئن باشید کوچک ترین پیشرفتی توی سرعت و کیفیت نت در ایران ایجاد نخواهد شد که هیچ مطمئن باشید اوضاع خراب تر هم خواهد شد. آقا جان رسما مخالف ان دیگه. علاقه ای هم به پنهون کردن این مخالفتشون ندارن. کلا با چیزی به نام اینترنت حال نمی کنن. والسلام.

MR.Zero1
16-05-2013, 13:57
متاسفم برای نوین نت جایی که بیاد مشکل کاربرا رو حل کنه ! رفت تغییر نام داد :)
ماها عادت داریم جای اینکه مسئله رو حل کنیم ، صورت مسئله رو پاک کنیم

نوین نت بهترین پشتیبانی رو در کل ISP های ایران داره ! ( بدون شک )
اما سرویس هاش و تعرفه هاش واقعا مزخرفه :n23:

Redking
16-05-2013, 14:57
چندتا مسئله رو خواستم بگم

1. نــــــــــــــــویت نت = های وب

2.این باره سومه که اسم عوض میکنه و مطمئنا آخرین بارشون هم نیست

3.برای فهمیدن اوضاعه این شرکت به ای لینک سر بزنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_UySqgrEkXZiqQ

4.این 8 مگ هیچ وقت هیچ وقت واقعی نمیشه ... حتی برای خوده کارکنان شرکت ... حداکثر تا 5 باز میزارن ... چون بعدش ضرر میشه ... بعد زنگ میزنه میگین چی شد پس ؟؟؟؟ میگه مشکل از خطتونه !!! ...به همین سادگی .... :دی

Aryaeiboy
16-05-2013, 15:30
دوستان یه چیزی رو منم لازم دونستم بگم!:n02:
این سرویس دائمی نیست. فقط از ۷ اردیبهشت تا 7 خرداد ارائه می شه به مدت یک ماه. همین! بعدش دیگه قرار نیست باشه. توی لیست سرویس ها هم دائمی نیست اگه نگاه کنید. سرویس٬‌سرویس ویژست فقط برای جذب مشتری. یعنی طرف میاد می بینه 8مگ رو خوب وسوسه می شه می گه می رم درخواست سرویس از این شرکت می دم اینجوری می شه که کلی مشتری جمع می کنن. همین... به همین راحتی٬ به همین خوشمزگی! من کلا توی ارائه این سرویس اتفاق ویژه ای نمی بینم.
سرویس اصلا باشه 50مگ! وقتی نه شبانه باشه نه بشه دانلود کرد درست و حسابی به خاطر محدودیت حجم خوب به چه دردی می خوره؟!

roteal2007
16-05-2013, 15:43
بیان نت یک گیگابیت بدن،وقتی نمیشه یه یوتیوب درس درمون استریم کرد با نت ۱ مگابیت چ فرقی میکنه....بذید یه پینگ از سایت لیدر ایران بگیرید....واسه من پینگ زیر ۵۰ میلی ثانیست ،پس اگه بخوان میتونن همه کاری کنن.

hamed_yazdani
16-05-2013, 16:19
خوب اره درسته. 8 مگ ولی 1 گیگ حجم . به درد کی میخوره!

mtchabok
16-05-2013, 16:40
منکه این سرویس رو نمیخوام چون خطی که مخابرات واسم کشیده اینقدر افتضاحه که سرعت 4 مگ رو پوشش نمیده چه برسه 8 مگ تازه دوستانم گفتن آخه با 1، 2 گیگ ترافیک چیکار میشه کرد ؟

Sent from my GT-I9070

pcgamer
29-07-2013, 08:47
خوب اره درسته. 8 مگ ولی 1 گیگ حجم . به درد کی میخوره!

خسته نباشن چقدر خندیدم یک گیگ :n08:

hossein019940
29-07-2013, 08:50
شما اگه 5 گیگ فقط برای وبگردی بگیری سر ماه نشده میپره
1گیگ همون روز تموم میشه

Pessimist
29-07-2013, 09:14
عنوان تاپیک طوریه که آدم فکر میکنه داره واسه شرکت تبلیغ میشه!

خیلی بعیده که این سرویس وضعیت خوبی داشته باشه اینو میشه از نظرات یوزرهاش فهمید!

Armin.Computer
29-07-2013, 19:18
عنوان تاپیک طوریه که آدم فکر میکنه داره واسه شرکت تبلیغ میشه!

خیلی بعیده که این سرویس وضعیت خوبی داشته باشه اینو میشه از نظرات یوزرهاش فهمید!

ظاهرا بسته به مرکز هم داره

mehryar1973
29-07-2013, 20:43
بقول یکی از دوستان :
اینجور سرعتها با اینجور محدودیت های حجمی مسخره مثل این میمونه که به شما یه ماشین آلفا رومئو آخرین مدل بدن ولی بگن تا سر کوچه
باهاش بیشتر حق نداری بری!

اره باو
03-08-2013, 11:19
بدتر از همه اینکه تو جذب مشتریشون هم موفقن

sorek
03-08-2013, 11:59
به هر حال هر کس طبق نیازی ک داره میگیره مثلا من ماه قبل مخابرات 512 نامحدود گرفتم هر چی دانلود داشتم کردم الانم های وب طرح دینامیت هشت گیگ گرفتم واسه بازی آنلاین :n13: اگر نیازی به دانلود هم داشتم یه سرویس از مخابرات هم میگیرم.البته در مورد سرعت هم خودشون گفتن ک محدودیتی نیست و بستگی به خط شما داره ک سرعتتون چند باشه ولی حداقلش 900 هست و فکر نکنم پایین تر بیاد :n06:البته من ک بازی آنلاین میکنم پینگ بیشتر برام مهمه.الانم منتظرم فعال شه چقدر طول میکشه :n28:امیدوارم رضایت بخش باشه

Le0nard0
04-08-2013, 01:38
توی توضیحات تعرفه سرویسهاش اینو نوشته : قابلیت تغییر حوزه اتصال : پورت،شهری,استانی,کشوری . یعنی چی اونوقت این؟

2lombe
05-08-2013, 21:32
256 نامحدود سرعت دانلود چقدره؟

512 نامحدود سرعت دانلود چقدره؟

:n02::n02:

Armin.Computer
05-08-2013, 23:12
256 نامحدود سرعت دانلود چقدره؟

512 نامحدود سرعت دانلود چقدره؟

:n02::n02:

شرکت داده گستر عصر نوین / ADSL Novinnet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=CYBER=
05-08-2013, 23:25
این شرکت 100 گیگ حجم و اینترنت با سرعت 8 مگابیت در ثانیه میده بهتون 160 هزار تومان ، دیگه چی می خواید تو این شرایط ؟!!!! :n04::n10:

برید دعا کنید خطتون رو مثل ما فیبر نوری نکردن که فقط بتونید از مخابرات سرویس بگیرید .