PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت گرافیک QLeadTek PX9400 !

mostafait
15-05-2013, 17:00
باسلام.

دوستان عزیز یک کارت گرافیک با مارک QLeadTek مدل PX9400 که همون 9400GT دتکت میشه!!!

متوجه شدم که در بازی SCANIA Simulator گیر میکنه و BlueScreen میاد و سیستم ریست میشه! ویندوز XP نصب کردم و بازی رو نصب کردم اما بدون مشکل کار میکنه! مجدداً ویندوز 7 نصب کردم و متوجه شدم که این کارت گرافیک در ویندوز 7 این مشکل پیش میاد! ویندوز 7 64بیت نصب کرده ام! درایور هم مخصوص ویندوز 7 نسخه 64بیتی نصب کرده ام!

خواهشا راهنمایی کنید که مشکل از کجا میتونه باشه!

با تشکر!

Ali*Reza
15-05-2013, 17:32
پيشنهاد ميکنم از آپديت درايور کارت گرافيک و نصب بودن آخرين ورژنش مطمئن بشين.

mostafait
15-05-2013, 17:47
از این نسخه استفاده میکنم: NVidia Display Driver 310.90 Win8 X64

هم اکنون هم در ویندوز با برنامه FurMark آخرین ورژنشو اجرا کردم ده دقیقه داره تست میکنه بدونه مشکل!

Ali*Reza
15-05-2013, 17:56
فقط در اون بازی خاص مشکل داشتین یا بازیهای دیگه هم همینطور بودن؟

mostafait
15-05-2013, 18:18
الان تست میکنم خبرشو میدم!

EXTREME
15-05-2013, 20:49
باسلام.

دوستان عزیز یک کارت گرافیک با مارک QLeadTek مدل PX9400 که همون 9400GT دتکت میشه!!!

متوجه شدم که در بازی SCANIA Simulator گیر میکنه و BlueScreen میاد و سیستم ریست میشه! ویندوز XP نصب کردم و بازی رو نصب کردم اما بدون مشکل کار میکنه! مجدداً ویندوز 7 نصب کردم و متوجه شدم که این کارت گرافیک در ویندوز 7 این مشکل پیش میاد! ویندوز 7 64بیت نصب کرده ام! درایور هم مخصوص ویندوز 7 نسخه 64بیتی نصب کرده ام!

خواهشا راهنمایی کنید که مشکل از کجا میتونه باشه!

با تشکر!

هم میتونه از کرک بازی باشه و هم درایور گرافیک
با نسخه های دیگر درایور تست کنید

mostafait
16-05-2013, 18:03
درایور جدید هم نصب کردم! ورژن 314.22-desktop-win8-win7-winvista-64bit-english-whql

همچنان مجدداً اخطار میده!

بعد از ریست شدن پنجره ایی برای سولوشن باز شد.که لینک یک فایل تکست بود که این قیمت مربوط به اون فایل رو نشون میداد!

<DEVICE>
<DESCRIPTION>NVIDIA GeForce 9400 GT</DESCRIPTION>
<HARDWAREID>PCI\VEN_10DE&DEV_0641&SUBSYS_2701107D&REV_A1</HARDWAREID>
<SERVICE>nvlddmkm</SERVICE>
<DRIVER>nvlddmkm.sys</DRIVER>
</DEVICE>

در BlueScreen این کلمه نوشته شده بود: nvlddmkm که یک فایل sys هستش!

میخوام بدونم که آیا کارت گرافیک بصورت سخت افزاری مشکل داره یا نه! دادم دسته مشتری،یک خدمات کامپیوتری دیگه هم برگشته بهش گفته مشکل از کارت گرافیکه حالا توی سر مشتری نمیره! نهایتش یک کارت گرافیکه عوض میکنیم! اما یکی رو هوا یک حرفی زده دردسر شده باید مطمئن بشم!

هم اکنون بازی WarHammer 40000 Dawn Of War رو میاره مشکلی هم ایجاد نمیشه!
با برنامه هم توی انواع و اقسام حالت ها تست میکنم و مشکلی ایجاد نمیشه!

فقط توی بازی Scania و German Truck گیر میکنه!

mostafait
16-05-2013, 18:38
دوستان عزیز بعد از آپدیت کارت گرافیک به آخرین نسخه بازی German Truck نیز گیر نمیکند! یعنی BlueScreen نمیاد!

hamedafb
18-05-2013, 09:47
منم همین مشکل رو دارم برای لپ تاپ ام.ولی واسه من ، هر چیزی رو که با کارت گرافیک بالا بیاری ارور این فایل رو میده.به اخرین درایور هم اپدیت کردم. ولی بازم همونه.هیچ تغییری نکرده.
کسی میدونه مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری ؟

Ali*Reza
18-05-2013, 11:08
منم همین مشکل رو دارم برای لپ تاپ ام.ولی واسه من ، هر چیزی رو که با کارت گرافیک بالا بیاری ارور این فایل رو میده.به اخرین درایور هم اپدیت کردم. ولی بازم همونه.هیچ تغییری نکرده.
کسی میدونه مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری ؟

از سلامت نرم افزاری و ویروس نداشتن سیستمتون مطمئن بشین. پیشنهاد میکنم با ورژن های قبلی و مختلف درایور گرافیکتون هم تست کنین.

hamedafb
18-05-2013, 12:00
سلام.
با سه نسخه درایور امتحان کردم.همشون همین مشکل رو دارن ، مشکل نرم افزاری یا ویروس هم نداره . من توی تایپیک زیر هم این مشکل رو مطرح کردم ولی کسی هنوز جوابی نداده.متاسفانه 4 روز هم نشده که لپ تاپ رو خریدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]