PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید آیفون5

Samba
15-05-2013, 10:35
با سلام!

چندساله گوشی آندرویدی دارم! میخوام برم آیفون بگیرم! نمیدونم کجا بهترین قیمت و خدماتو میده(تو تهران) و اینکه زیاد با iOS آشنا نیستم

نصب نرم افزارو اینا چطوریاس؟ خودم میتونم نصب کنم؟! اینکه بلوتوث نداره آیفونو واین حرفا قضیش چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

MR.Zero1
18-05-2013, 19:45
خیلی سخته براتون از اوپن سورس بودن نرم افزار ها به جایی برید که برای ساده ترین نرم افزار پول بدید :n13:
بهترین قیمت های ارائه شده در تهران رو سایت اینترنتی دیجی کالا بهتون میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
IOS سیستم عامل مخصوص اپل هست و فقط بر روی محصولات اپل میتونید پیداش کنید
نصب نرم افزار در داخل APP Store صورت میگیره و نیاز به تاییدیه آیتونز دارد
اگر بخواهید بطور قانونی استفاده کنید و به قوانین مادی شرکت اپل احترام بگذارید باید یه گیفت کارت آیتونز اپل تهیه کنید و شارژش کنید که برای خرید نرم افزار استفاده کنید !
یا اگه نه دوست دارید قانون کپی رایت رو زیر پا بزارید ، بیرون یه مبلغی بین 50 تا 100 تومن میدید گوشیتون رو جِیل بیریک میکنن یعنی بعد از اینکه نرم افزار رو دانلود کردید بدون تاییدیه اپل اون رو روی گوشیتون نصب میکنید
بلوتوث درست حسابی نداره ، حتی با نرم افزار هم به طور کامل این مشکل حل نمیشه

در کل : الان دارید از بهتین سیستم عامل موجود استفاده میکنید ( گوگل حامی این سیستم عامل هست ) و تمامی نرم افزار های موجودش بصورت اوپن سورس میباشد پس دلیل نداره خودتون رو توی یه زندان گرفتار کنید
که هر کاری که بخوایید انجام بدید نیاز به رد شدن از فیلتر آیتونز داشته باشه :)

پ.ن : این نقد نظر شخصی بنده هست

ol.mansoor
18-05-2013, 22:15
خرید تو آیفون تو ایران اشتباست

clau
19-05-2013, 12:47
تا میخوای این همه هزینه کنی iphone 5بگیری که سیستم عاملش کلی محدودیت داره galaxy s IVبخر دیگه:n18: