PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [سوال مهم]: نصب نشدن ویندوز بر روی هارد. اررور عجیب!

hadibadboy
14-05-2013, 13:46
با سلام خدمت دوستان

بنده بعد از نصب ویندوز 8 بر روی لپ تاپ و نیاز به تعویض به ویندوز 7 با مشکل عدم شناسایی هار در موقع نصب روبرو شدم.

بعد از بک آپ گرفتن و فرمت کردن هارد با Bootable liuox puppy مشکل شناسایی حل شد اما با این خطا مواجه شدم:

window can not install on this drive. disk will be fail soon

الانم نصب وینوز تا مرحله Completing installation میره اما خطا میده و باید خارج بشم

ممنونم میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه

EXTREME
14-05-2013, 13:55
با سلام خدمت دوستان

بنده بعد از نصب ویندوز 8 بر روی لپ تاپ و نیاز به تعویض به ویندوز 7 با مشکل عدم شناسایی هار در موقع نصب روبرو شدم.

بعد از بک آپ گرفتن و فرمت کردن هارد با Bootable liuox puppy مشکل شناسایی حل شد اما با این خطا مواجه شدم:

window can not install on this drive. disk will be fail soon

الانم نصب وینوز تا مرحله Completing installation میره اما خطا میده و باید خارج بشم

ممنونم میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه

الان هارد در بایوس دیتکت شده ؟

میتونید هارد رو به یک سیستم بزنید و از disk managmnet سیستم عکس بدین ؟

hadibadboy
14-05-2013, 23:54
الان هارد در بایوس دیتکت شده ؟

میتونید هارد رو به یک سیستم بزنید و از disk managmnet سیستم عکس بدین ؟

بله هارد در بایوس دیتکت شده

متاسفانه امکانش برام نیست

دقیقا بعد از نصب ویندوز 8 برام این اتفاق افتاد

هار سالم هستش

یک WD 320 gb

واقعا نمیدونم مشکل از کجاس

با هر نرم افرار تحت بوت هم فرمتش کردم

EXTREME
15-05-2013, 12:35

هار سالم هستش

یک WD 320 gb

برای تست روی نصب ویندوز سون ببرید ببینید بازهم این مشکل است ؟

aryna
15-05-2013, 13:23

هار سالم هستش

یک WD 320 gb

شما با نرم افزار Hiren's BootCD هم تست کردید چون این برنامه گزینه زیاد داره واگر ندانی کل سیستم را بهم میریزه و در ضمن نرم افزار دیگه بود (اسمش الان یادم نیست)می تونید بصورت ویندوز 98 یا اکس پی مجازی بالا بایید از طریق بوت واز اونجا میتونید برید disk managmnet را ببینید و کل درایروهای دیگه

مثلا من وقتی ویندوزم به هر دلیلی بالا نمیامد ودر درایو سی هم اطلاعات با ارزشی داشتم با این برنامه میرفتم واونها به درایو دیگه کپی میکردم وبعدش هم نصب مجدد ویندوز

hadibadboy
15-05-2013, 22:06
شما با نرم افزار Hiren's BootCD هم تست کردید چون این برنامه گزینه زیاد داره واگر ندانی کل سیستم را بهم میریزه و در ضمن نرم افزار دیگه بود (اسمش الان یادم نیست)می تونید بصورت ویندوز 98 یا اکس پی مجازی بالا بایید از طریق بوت واز اونجا میتونید برید disk managmnet را ببینید و کل درایروهای دیگه

مثلا من وقتی ویندوزم به هر دلیلی بالا نمیامد ودر درایو سی هم اطلاعات با ارزشی داشتم با این برنامه میرفتم واونها به درایو دیگه کپی میکردم وبعدش هم نصب مجدد ویندوز

بله با این نرم افزار تحت لینوکس و ویندوز 98 رفتم و اطلاعاتم رو کپی کردم رو هارد اکسترنالم

بعد از این کار و فرمت کردن هارد خواستم که وینوز 7 رو نصب کنم که با خطای windows can not installed on this drive مواجه شدم

هر کاریم میکنم درست نمیشه

EXTREME
15-05-2013, 22:08
خوب بهتره هارد رو به سیستم دیگه بزنید ببینید در اون سیستم در disk managment چیزی میاد یا نه اگر اونجا هم نیاد میتونه بیشتر این مشکل از بافر هارد باشه

hadibadboy
15-05-2013, 22:09
برای تست روی نصب ویندوز سون ببرید ببینید بازهم این مشکل است ؟
من روی نصب ویندوز 7 با این مشکل روبرو شدم !!!

aryna
15-05-2013, 22:23
بعد از این کار و فرمت کردن هارد خواستم که وینوز 7 رو نصب کنم که با خطای windows can not installed on this drive مواجه شدم

شما کل هارد را فرمت کردی یا فقط درایو ویندوز قبلی ات را ؟

شما باید با همین Hiren's BootCD بری و درایو مثلا سی را برای نصب ویندوز اکتیو کنی(اماده کنی) انجوری دیگه مشکلی نخواهی داشت

hadibadboy
15-05-2013, 22:33
خوب بهتره هارد رو به سیستم دیگه بزنید ببینید در اون سیستم در disk managment چیزی میاد یا نه اگر اونجا هم نیاد میتونه بیشتر این مشکل از بافر هارد باشه

اونجوری تست نکردم. اما بعید میدونم مشکلی باشه

از بافر؟ چرا بافر؟ حالا از بافر باشه تکلیف چیه؟

hadibadboy
15-05-2013, 22:38
شما کل هارد را فرمت کردی یا فقط درایو ویندوز قبلی ات را ؟

شما باید با همین Hiren's BootCD بری و درایو مثلا سی را برای نصب ویندوز اکتیو کنی(اماده کنی) انجوری دیگه مشکلی نخواهی داشت

اول با Hiren رفتم و درایو سی رو فرمت کردم

بعد 7 رو نصب کردم این اررور رو داد

دوباره با بوت رفتم و کل هارد رو فرمت کردم

باز همون اررور

تنها گزینه لاو لول فرمت مونده

یعنی واقعا کسی تا حالا با این مشکل روبرو نشده؟

من اولینم پس :n09:

EXTREME
16-05-2013, 09:56
من با این مشکل رو به رو شدم و بهتون گفتم چیکار کنید

hadibadboy
16-05-2013, 21:33
من با این مشکل رو به رو شدم و بهتون گفتم چیکار کنید

این کاری که شما گفتید کردم. اما همچنان درست نشده

الان تمام پارتیشن ها پاک شده ولی هاردو شناسایی کرده میخوام پارتیشن بندی کنم این ارور رو میده failed to creat a new partition on the selectet unsed space.{error.0x8007045d}.