PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن بعداز ورود به فولدر حاوی فایل FLV

vahid*
14-05-2013, 10:05
سلام
چند وقتیه وارد بعضی فولدرها ک میشم بعداز چند ثانیه ای سیستم هنگ میکنه (cpu میره رو 100) و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد جز end task یا ریست و اگر تو همون حالت مای کامپیوتر رو باز کنی یک صفحه سفید میاد با یه ذره بین در وسط اون که هیچی پیدا نمیکنه. به مرور متوجه شدم فولدرهای حاوی فایلهای تصویری flv هستن ک اینجوری میشن و بقیه مشکلی ندارن ، ضمنا کدکها هم نصب هستن و با هیچ پسوندی مشکل ندارم حتی تو پخش خود flv اما برای پخش اون باید خیلی سریع وارد فولدرش بشم و خیلی سریع اجراش کنم والا سیستم میره توکما،(روز ب روز دارم سرعتم رو ارتقا میدم :27: )راهنمایی کنید از چی میتونه باشه ، قبلا با این فرمت مشکل نداشتم!

jafarian
14-05-2013, 13:03
شما به فلدر آپشن برین بعدشم سربرگ view بعد طبق شکل چکمارک گزینه مورد نظر بزنید ببینید مشکلتون رفع میشه یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
14-05-2013, 14:53
این سه تا روش دیگه به غیر از روش بالا هست که میتونید برین البته همون روش بالا باید مشکلتون رفع کند.

روش اول

به مسیر پایین از رجیستری برین اول

بعد گزینه مورد نظر که پایین قراردادم پیدا پاک کنید از رجیستری بعدشم رجیستری رو ببینیدین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

حالت clean boot ویندوز xp تست کنید به اینصورت که منوی run اجرا داخلش دستور msconfig وارد اینتر کنید در کاردی که باز میشه به سربرگ General برین بعدشم گزینه Selective Startup فعال کنید چکمارکهای Process SYSTEM.INI File با Process WIN.INI File با Load Startup Items حذف کنید بعدشم چکمارک این دو تا گزینه Load System Services با Use Original BOOT.INI زده شده باشد بعد به سربرگ Services برین چکمارک گزینه Hide All Microsoft Services بزنید روی گزینه Disable All کلیک کنید بعدشم تایید اکی سیستم که ریستارت شد بالا اومد از نوع تست کنید

روش سوم

اگر برنامه QuickTime روی سیستم دارین این برنامه رو پاک کنید بعدشم به مسیر پایین برین

هر چی فایل به اسم QuickTime دیدین دستی پاک کنید بطور مثال QuickTime.qts .

vahid*
14-05-2013, 17:35
شما به فلدر آپشن برین بعدشم سربرگ view بعد طبق شکل چکمارک گزینه مورد نظر بزنید ببینید مشکلتون رفع میشه یا نه

آقا ما ک همچین گزینه ای تو فلدر آپشن xp پیدا نکردیم ، یکم آدرس دقیقتر بده

vahid*
14-05-2013, 17:51
اروش سوم

اگر برنامه QuickTime روی سیستم دارین این برنامه رو پاک کنید بعدشم به مسیر پایین برین

هر چی فایل به اسم QuickTime دیدین دستی پاک کنید بطور مثال QuickTime.qts .

این روش هم انجام دادم جواب نداد:n13:

vahid*
14-05-2013, 18:00
تو روش دوم ک گفتید دو تا گزینه Load System Services با Use Original BOOT.INI زده شده باشد گزینه Use Original BOOT.INI یافتمی نشد:n27:

jafarian
15-05-2013, 07:22
تو روش دوم ک گفتید دو تا گزینه Load System Services با Use Original BOOT.INI زده شده باشد گزینه Use Original BOOT.INI یافتمی نشد:n27:

برای روش دوم شما فقط اون گزینه هایی که گفتم غیر فعال بعدشم تست کنید و اما برای غیر فعال کردن thumbnails منوی run اجرا داخلش این دستور

وارد اینتر سیستم ریستارت کنید اگر نغییری بارفتن به پوشه مورد نظر حاصل نشد اینسری این دستور پایین وارد اینتر سیستم ریست کنید

بعد به Control Panel برین گزینه Classic View انتخاب کنید در مرحله بعد روی آیکون System دبل کلیک کنید بعد در همون سربرگ اول از قسمتی که نوشته شده Performance روی دکمه Settings کلیک کنید در کادری که باز میشه چکمارک گزینه

حذف تایید اکی آخر سرم از نوع تست کنید

اگر بازم به همون صورت بود چکمارک مورد نظر بزنید از نوع بعد به رجیستری مسیر پایین برین اول

ابتدا طبق شکل پایین روی گزینه {BB2E617C-0920-11D1-9A0B-00C04FC2D6C1} که بصورت سبز رنگم مشخص کردم در رجیستری شما ایجاد شده کلیک راست بعدشم گزینه شماره 3 انتخاب کنید در کادری که باز میشه یک اسم به فایل خودتون بدین اونو در یک قسمت هارد سیو کتید بعد از نوع روی همین فلدر کلیک راست اینسری گزینه شماره 4 انتخاب کنید آخر سرم سیستک ریستارت کنید.

mohammadi_4u
15-05-2013, 07:39
سلام
چند وقتیه وارد بعضی فولدرها ک میشم بعداز چند ثانیه ای سیستم هنگ میکنه (cpu میره رو 100) و دیگه هیچ کاری نمیشه کرد جز end task یا ریست و اگر تو همون حالت مای کامپیوتر رو باز کنی یک صفحه سفید میاد با یه ذره بین در وسط اون که هیچی پیدا نمیکنه. به مرور متوجه شدم فولدرهای حاوی فایلهای تصویری flv هستن ک اینجوری میشن و بقیه مشکلی ندارن ، ضمنا کدکها هم نصب هستن و با هیچ پسوندی مشکل ندارم حتی تو پخش خود flv اما برای پخش اون باید خیلی سریع وارد فولدرش بشم و خیلی سریع اجراش کنم والا سیستم میره توکما،(روز ب روز دارم سرعتم رو ارتقا میدم :27: )راهنمایی کنید از چی میتونه باشه ، قبلا با این فرمت مشکل نداشتم!
سلام
اخرین کد پک که نصب کردید حذف کنید یا از ساف مود که بدون هنگ کردن فولدر باز میشه فرمت فایل همون فولدر رو به صورت نوشتاری تغییر بدید به فرمت ناشناس. مثلا Help.flv رو به help تغییر بدید
حتما چک مارک نمایش اکستنشن از فولدر اپشن زده باشه .
بطور کلی با cmd به ادرس فولدر مشکل دار برید :
Ren*.flv xیا برای همه فورمتها Ren*.* x
x نام جدید هستش و به فاصله قبل از نام هم توجه کنید.
-------------------------------------------------------------
این مشکل واسه اینه که فایلهای بند انگشتی رو کدپکت ویندوز میخاد انن دکد کنه و گاها با ارور DontSend و هنگ روبرو میشید.

vahid*
15-05-2013, 17:47
روش دوم
حالت clean boot ویندوز xp تست کنید به اینصورت که منوی run اجرا داخلش دستور msconfig وارد اینتر کنید در کاردی که باز میشه به سربرگ General برین بعدشم گزینه Selective Startup فعال کنید چکمارکهای Process SYSTEM.INI File با Process WIN.INI File با Load Startup Items حذف کنید بعدشم چکمارک این دو تا گزینه Load System Services با Use Original BOOT.INI زده شده باشد بعد به سربرگ Services برین چکمارک گزینه Hide All Microsoft Services بزنید روی گزینه Disable All کلیک کنید بعدشم تایید اکی سیستم که ریستارت شد بالا اومد از نوع تست کنید

روش دوم هم تست کردم همچنان مشکل باقیست:n29:

vahid*
15-05-2013, 18:06
از ساف مود که بدون هنگ کردن فولدر باز میشه فرمت فایل همون فولدر رو به صورت نوشتاری تغییر بدید به فرمت ناشناس. مثلا Help.flv رو به help تغییر بدید
حتما چک مارک نمایش اکستنشن از فولدر اپشن زده باشه .

تو حالت معمولی خطا میده (پیام خطا:این فایل توسط برنامه های دیگه درحال استفادست) و نمیذاره پسوند رو تغییر بدی . رفتن به safe mod هم کاربردی نیست چون به فرض اینکه درست هم بشه من هردفعه باید این کارو انجام بدم ک خیلی خسته کنندست:9:

vahid*
15-05-2013, 18:19
آقا مشکل خیلی ساده تر از این روشها حل شد:n20:پیرو فرمایش دوستمون :

اخرین کد پک که نصب کردید حذف کنید
بنده آخرین کدپک و تمام کدک هایی رو که رو سیستم نصب داشتم ، پاک کردم و مشکل حل شد.
فقط میمونه ی مشکل ک حالا چ کدپکی نصب کنم ک دیگه این مشکلو نداشته باشم

mohammadi_4u
15-05-2013, 21:41
هر کدپکی که بصورت بند انگشتی نخواد فایلو دکد کنه مثلا شارک کدپک یا نویدیا کدپک. اما. شارک اگه جواب بده بهترینه سرعت و کیفیت تک:thumbup:

TapatalK