PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع ویروس removable disc

mohambass
13-05-2013, 21:46
با عرض سلام
من مدتیه که هر حافظه جانبی رو که به کامپیوتر و لپ تاپم وصل می کنم تمام محتویات اون فلش یا مموری داخل یک داریو شورت کات به نام removanle disc هستش فکر کنم ویروس قوییه چون که آنتی ویروسها نمیتونن از بین ببرنش حالا اگه کسی روشی برای از بین بردنش بلده منو راهنمایی کنه اینم یادم رفت بگم که میخوام بدون عوض کردن ویندوز پاکش کنم لطفا راهنمایی کنید منو:n01:

kurdtarfand
21-05-2013, 12:13
با عرض سلام
من مدتیه که هر حافظه جانبی رو که به کامپیوتر و لپ تاپم وصل می کنم تمام محتویات اون فلش یا مموری داخل یک داریو شورت کات به نام removanle disc هستش فکر کنم ویروس قوییه چون که آنتی ویروسها نمیتونن از بین ببرنش حالا اگه کسی روشی برای از بین بردنش بلده منو راهنمایی کنه اینم یادم رفت بگم که میخوام بدون عوض کردن ویندوز پاکش کنم لطفا راهنمایی کنید منو:n01:

آره واقعا منم این ویرووس رو دارم با همه آنتی ویرووس ها با جدیدترین آپدیت ها امتحان کردم هیچ کروم جوابگو نبوده .. :n10:
خیلی از ویرووس ها رو دستی پاک کردم ولی این یکی خیلی خودی نشون داده جلوم ... کسی پاکش کرده راهنمایی کنه ! :n28:

mohambass
21-05-2013, 23:19
مشکل من حل شد برو به این آدرس صفحه های آخرش خودم نوشتم راه حلشو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kurdtarfand
21-05-2013, 23:31
مشکل من حل شد برو به این آدرس صفحه های آخرش خودم نوشتم راه حلشو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من خودم یه بار این کارو کردم پاکش کردم دوباره همه چی مخفی شد ولی اینبار امتحان کردم و دوبازه بازش کردم فعلا هیچ خبری نیست ! :n19::n20: