PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری- خرید مانیتور تا 700 هزار تومان - lg e2391vr

rezahellboy
13-05-2013, 21:27
سلام دوستان یه مانیتور خوب تا 700 هزار تومن میخوام !
برای تماشای فیلم ها فول اچ دی و سایز 22 به بالا
این دو مدل خودم انتخاب کردم
1 - LG E2391vr
2 - ASUS ML239H

دنبال این دو مدل گشتم پیدا نکردم مخصوصا مدل ال جی رو اگه جایی سراغ دارین که بشه تهیه کرد ممنون میشم بهم بگین.

rezahellboy
13-05-2013, 21:31
و حدود قیمت هر دو تا چقدره ؟

white boy
14-05-2013, 15:19
پیشنهاد من LG 226V IPS Monitor با قیمت حدود 650

rezahellboy
15-05-2013, 01:11
پیشنهاد من LG 226V IPS Monitor با قیمت حدود 650

دادش این مدل میگن پنل ips قدیمه یه خورد شک دارم تو خریدش بعد از نظر ظاهری هم نسبت به e2391 خیلی پایین تره! شما خودت داری کیفیتش چه جوری ؟

white boy
15-05-2013, 08:52
من خودم این مدل رو ندارم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم و از نظر تصویر یه سر وگردن بالاتر از مانیتور های هم قیمتش هست (من خودم یه ASUS ML239h دارم غولیه واسه خودش پیشنهاد میکنم اگه پیدا کردی یه نگاه بهش بندازی ضرر نمی کنی این مانیتور از نظر کیفیت ساخت وتصویر یه مرتبه بالاتر از مانیتور های بازاره البته قیمتش ....):n05:

rezahellboy
15-05-2013, 15:05
من خودم این مدل رو ندارم ولی تعریفش رو زیاد شنیدم و از نظر تصویر یه سر وگردن بالاتر از مانیتور های هم قیمتش هست (من خودم یه ASUS ML239h دارم غولیه واسه خودش پیشنهاد میکنم اگه پیدا کردی یه نگاه بهش بندازی ضرر نمی کنی این مانیتور از نظر کیفیت ساخت وتصویر یه مرتبه بالاتر از مانیتور های بازاره البته قیمتش ....):n05:

دادش مشکل اینه این مدل ایسوس گیر نمیاد ! دهنم آسفالت شد ولی پیدا نکردم.

persiantoolsbaz
15-05-2013, 15:07
دادش این مدل میگن پنل ips قدیمه یه خورد شک دارم تو خریدش بعد از نظر ظاهری هم نسبت به e2391 خیلی پایین تره! شما خودت داری کیفیتش چه جوری ؟
پنل ips یه تکنولوژی جدیده و کیفیت تصویر مانیتورهای با پنل ips به مراتب بهتره . رنگ تصاویرشون طبیعی تر و واقعی تره . هردوی این مدلها جز مدلهای خوب بازارن و مزایای خاص خودشونو دارن . تفاوت قیمتشونم حدود 150 تومنه .
e2391 برای بازیهای اکشن مناسبتره . طراحی و دیزاینش جدیدتر و شیکتره .
ips226 زاویه دید وسیعی داره و رنگ تصاویرش طبیعی تره و پنلش ips هست که بهتره .

rezahellboy
15-05-2013, 15:22
پنل ips یه تکنولوژی جدیده و کیفیت تصویر مانیتورهای با پنل ips به مراتب بهتره . رنگ تصاویرشون طبیعی تر و واقعی تره . هردوی این مدلها جز مدلهای خوب بازارن و مزایای خاص خودشونو دارن . تفاوت قیمتشونم حدود 150 تومنه .
e2391 برای بازیهای اکشن مناسبتره . طراحی و دیزاینش جدیدتر و شیکتره .
ips226 زاویه دید وسیعی داره و رنگ تصاویرش طبیعی تره و پنلش ips هست که بهتره .

دادا میدونم ips یه فناوری جدیده ولی این مدل lg رو میگن جزء ضعیفترین ips های بازاره !
شما مدل e2391 جایی دیدن؟ دنبال اونم گشتم حتی زنگ زدم مادیران گفتن فعلا موجود نداریم و به جاش e2281 داریم !
بعد یه مدل aoc مادیران جدید آورده نظرتون درباره ش چیه اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتش 510 هزار تومنه. فروشنده امروز این مدل بهم پیشنهاد کرد.

persiantoolsbaz
18-05-2013, 14:18
دادا میدونم ips یه فناوری جدیده ولی این مدل lg رو میگن جزء ضعیفترین ips های بازاره !
شما مدل e2391 جایی دیدن؟ دنبال اونم گشتم حتی زنگ زدم مادیران گفتن فعلا موجود نداریم و به جاش e2281 داریم !
بعد یه مدل aoc مادیران جدید آورده نظرتون درباره ش چیه اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتش 510 هزار تومنه. فروشنده امروز این مدل بهم پیشنهاد کرد.
ببین ips226 مدل ضعیفی نیست اصلا . درسته که نسبت به ips ایسوس یکم تفاوت داره ولی خب قیمتشونم نسبت بهم اصلا" قابل مقایسه نیت و حدود 300 تومن اینا متفاوتن . اگه یه ips معمولی با قیمت مناسب بخوای همین ips226 بهترین گزینه هست . e2281 از نظر یه سری ویژگی ها مثل همون e2391 هست . مثل :
- تکنولوژی سوپررزولوشن که باعث افزایش رزولوشن تصویر میشه .
- کنتراست بالا
- ظاهر قشنگ و متفاوت با بقیه مانیتورها
- full hd و ...

فقط تفاوتشون توی زمان پاسخدهیشون هست که e2391 زمانش 2ms بود و e2281 زمانش 5ms هست که البته هردوشون جزء زمان پاسخدهی های خوبن .
در مورد اون AOC زیاد خبر ندارم ولی مشخصاتشو که دیدم به نظر مدل خوبیه .

soficoo
18-08-2013, 11:31
سلام دوستان نازنین و با خسته نباشید به مدیران محترم فوروم

ممنون میشم اگه راهنمائی فرمائید :

برای کار با فارکس 24 ساعت مانیتورم باید روشن باشه و برای بهتر دیدن چارت ،، صفحه بزرگتر برام مهمه ،، مانیتور قبلی که یکی دو سال پیش خریده بودم aoc 24 اینچ بود لامپش صعیف شد و صفحه نمایش تاریک،، تعمیرکارها گفتند باید بندازی دور

حالا با توجه به نوع نیازی که دارم یعنی گیم و تلویزیون و اینجور مسائل برام اهمیت نداره ،، حتی بلندگو هم نداشته باشه مهم نیست ولی صفحه ساده برام مهمه و اینکه پایه بلند نباشه ،،اگه حدود قیمت هم بفرمائید دیگه حسابی شرمنده ام کرده اید

منتظر محبت شما هستم ضمنا شیراز هم هستم،،

white boy
20-08-2013, 17:32

برای کار با فارکس 24 ساعت مانیتورم باید روشن باشه و برای بهتر دیدن چارت ،، صفحه بزرگتر برام مهمه ،، مانیتور قبلی که یکی دو سال پیش خریده بودم aoc 24 اینچ بود لامپش صعیف شد و صفحه نمایش تاریک،، تعمیرکارها گفتند باید بندازی دور

حالا با توجه به نوع نیازی که دارم یعنی گیم و تلویزیون و اینجور مسائل برام اهمیت نداره ،، حتی بلندگو هم نداشته باشه مهم نیست ولی صفحه ساده برام مهمه و اینکه پایه بلند نباشه ،،اگه حدود قیمت هم بفرمائید دیگه حسابی شرمنده ام کرده اید

دوست عزیز شما اگه تاپیک دیگه ای بزنید فکر کنم زودتر به نتیجه برسید.

mohammad_f29
22-09-2014, 21:49

ZZzZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzsszzsszzzssssssssssZssşzZs sssssssssssssszz

Sent from my LT18i using Tapatalk 2