ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک و راهنمایی در مورد خرید تبلت

sam & snake
13-05-2013, 20:09
سلام دوستان من کلا زیاد از تبلت و این چیزا سر در نمیارم. می خوام یک تبلت بگیرم برای کارم .

امکاناتی که از یک تبلت انتظار دارم تقریبا میشه گفت این هاست :

1- حافظه خیلی بالا داشته باشه و سرعتش خیلی بالا باشه و هنگ نکنه . چون می خوام داخلش ارشیو
عکس و طرح های گرافیک زیاد بریزم و برای کارم همرام باشه .

2- اگه بتونم یکسری از نرم افزار های کاریم مثل فوتوشاپ ، ایلستریتور و چند نرم افزار مثل ورد و این چیزا
بریزم که بشه باهاشون کار کرد عالیه و خیلی مشکلات رو حل می کنه .

3- مسلما وبگردی رو فکر می کنم همگی داشته باشند.

4- در مورد سایزش هم یه جوری باشه که هم برای نمایش تصاویر مشکلی نداشته باشه چون کار اصلیم تصویر
هست و هم اینکه زیاد بزرگ نباشه که از نظر جابجایی و حملش مشکل باشه .

5- در مورد امکانات جانبیش هم سوال داشتم مثلا اینکه وبکم داره ؟ عکس می گیرن ؟ چند مگاپیکسله دوربینش ؟
و اونایی که تلفن همراه هم میشن به چه شکل است و دیگر امکانات جانبی.

هزینه هم نمی دونم چقدر و به چه شکل است اما بیشتر 2 تومن نشه اگه موردی بود که مثلا 100 تومن 300 تومن بیشتر
بود طوری نیست اما حدودا همون 2 باشه .

خودم فکر می کنم اپل بهترین تبلت باشه . ممنون میشم راهنماییم کنید .

sam & snake
14-05-2013, 13:23
:n13::n03::n28:

*Ali*
14-05-2013, 23:26
سلام
نظر من همين گزينه اي كه شما گفتيد هست.
١- آيپد سه مقدار حافظه از ١٦ تا ٦٤ گيگ داره. سرعت بالا و هنگ نكردن هم از نقاط طلايي سيستم عاملش هست.
٢- فتوشاپ براي آيپد هست. ولي آفيس هنوز واسش عرضه نشده. اون سومي رو هم خبر ندارم.
٣- وبگردي تو آيپد خيلي عالي و لذت بخشه. (همين الان دارم دارم با آيپد جواب ميدم.)
٤- دو نوع سايز ٩.٧ و ٧.٩ اينچي واسه آيپد وجود داره. ميتونيد با مقايسه عكسها يا ديدن ريويوها سايز ايده آل رو پيدا كنيد.
٥- دوربين ٥ مگاپيكسل در عقب و جلو هم يه دوربين معمولي در حد يه تماس تصويري داره. در مورد امكانات جانبي شما بگيد چي لازم داريد؟ اون مدلهايي كه تلفن همراه ميشن رو اصلاً بهتون توصيه نميكنم.
هزينه هم با بودجه شما همخوني داره.

sam & snake
16-05-2013, 00:01
مرسی داداش . یکی بهم نود 8 سامسونگ رو معرفی کرد نظرتون راجع به اون چیه ؟

نه تقریبا همینا رو می خواستم .فقط یکی یه چیز گفت که فلش نمی خوره ایپد منظورش رو متوجه نشدم.

مرسی

sajjad_doost
26-05-2013, 11:52
سلام
نظر من همين گزينه اي كه شما گفتيد هست.
١- آيپد سه مقدار حافظه از ١٦ تا ٦٤ گيگ داره. سرعت بالا و هنگ نكردن هم از نقاط طلايي سيستم عاملش هست.
٢- فتوشاپ براي آيپد هست. ولي آفيس هنوز واسش عرضه نشده. اون سومي رو هم خبر ندارم.
٣- وبگردي تو آيپد خيلي عالي و لذت بخشه. (همين الان دارم دارم با آيپد جواب ميدم.)
٤- دو نوع سايز ٩.٧ و ٧.٩ اينچي واسه آيپد وجود داره. ميتونيد با مقايسه عكسها يا ديدن ريويوها سايز ايده آل رو پيدا كنيد.
٥- دوربين ٥ مگاپيكسل در عقب و جلو هم يه دوربين معمولي در حد يه تماس تصويري داره. در مورد امكانات جانبي شما بگيد چي لازم داريد؟ اون مدلهايي كه تلفن همراه ميشن رو اصلاً بهتون توصيه نميكنم.
هزينه هم با بودجه شما همخوني داره.

آفیس برای ios عرضه نشده ؟ خوبی داداش ؟ این چیه پس ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashlolos
09-06-2013, 15:18
وسایلی غیر از کامپیوتر مثل تبلت و ...
آیا کارهایی مثل وبگردی با تمام امکانات(پخش فلش و ... و آبدیت سایت با وردپرس و ...) و نرم افزارهای ویرایش عکس و فیلم و برنامه های شرکت adobe و آفیس را پشتیبانی می کنند؟
کلا میخوام بدونم آیا تو سفر و تو شهر میشه رو تبلت و ... برای انجام کارهای فوق حساب باز کرد؟(بدون لپ تاپ 3 کیلویی؟!)
اگه میشه هر قیمتی باشه میخرم.لپ تاپ دیسک کمرمو زده بیرون!!!!!!! کلی هم وقت میخواد برای روشن کردنو برق وصلیدنش.و لمسی هم که نیست.تو ماشینم که نمیشه استفاده کرد...