PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانیتور 23 اینچ ال ای دی - فول اچ دی

ashkan419
13-05-2013, 15:05
سلام چند روزی است دنبال یک مانیتور 23 اینچ میگردم تاحدود 750تومان هم برایش کنار گذاشتم
روزانه بیشتر از 12 ساعت با مانیتور سروکار دارم و می خواهم چشم هام اذیت نشه و با کیفیت بالایی کارهامو انجام بدهم
با منیتور کتاب می خونم فیلم - بازی - و....
می خواهم خصوصیات زیر را داشته باشه:
ال ای دی - فول اچ دی- کنتراست بالا(ده میلیون باشه بهتره)- پاسخ گویی 5 یا 2 میلی ثانیه-ورودی اچ دی ام آی
در مورد 3 بعدی بودنش مرددم هم از نظر کارایی هم از نظر بودجه
لطفا راهنمایی کنید که کدام مارک یا مدل موجود در بازار خوبه

persiantoolsbaz
18-05-2013, 13:11
سلام چند روزی است دنبال یک مانیتور 23 اینچ میگردم تاحدود 750تومان هم برایش کنار گذاشتم
روزانه بیشتر از 12 ساعت با مانیتور سروکار دارم و می خواهم چشم هام اذیت نشه و با کیفیت بالایی کارهامو انجام بدهم
با منیتور کتاب می خونم فیلم - بازی - و....
می خواهم خصوصیات زیر را داشته باشه:
ال ای دی - فول اچ دی- کنتراست بالا(ده میلیون باشه بهتره)- پاسخ گویی 5 یا 2 میلی ثانیه-ورودی اچ دی ام آی
در مورد 3 بعدی بودنش مرددم هم از نظر کارایی هم از نظر بودجه
لطفا راهنمایی کنید که کدام مارک یا مدل موجود در بازار خوبه

با این بودجه انتخابهای خیلی خوبی داری .
اگه سه بعدی میخوای d2342 lg بردار . تکنولوژیش پسیو هست و برای دیدن فیلمهای سه بعدی اذیت نمیشی . هزینه تهیه عینکهاشم انقدر مناسبه که میتونی راحت به تعداد افراد خونواده تهیه کنی .
ولی اگه سه بعدی نمیخوای و یه مانیتور لوکس خفن میخوای فقط روی e2391 lg فکر کن .

ashkan419
20-05-2013, 15:24
این مانیتور ال جی e2391vr lgرا از کجا می توانم پیدا کنم تا الان به جر چندتا ال ای دی سامسونک که 19 اینچ بودن و E2260V هیچی پیدا نکردم
شاید مجبور شوم E2260V بخرم اما این مدل آیا خوب است ؟ چون رنگها را واقعی نشان میدهد ولی کنتراستش 5میلیونه و پاسخگوییش 5 است
آیا مانیتور از این بهتری در بازار ایران سراغ دارید