PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم شناسایی کیبرد یو اس بی

mohammadi_4u
13-05-2013, 07:53
با سلام
بنده با لبتابم از یه کیبرد یو اس بی استفاده میکنم و چند روز پیش نرم افزاری USbDeviwe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو نصب کردم تا درایور های قدیمی بعضی قطعات جانبی رو از سیستم حذف کنم. که متاسفانه درایور کیبرد هم اشتباها حذف کردم.و حالا هیچگونه کیبرد usb {فقط کیبرد}سیستم نمیشناسه و با وصل کردن unknow devises میزنه تو دوایس منیجر. البته میتونم به صورت دستی از افزودن ابزار کیبرد رو اضافه کنم که دو حالت پیش میاد:
1- اگه نام قبلی کیبرد رو بزنم{کیبرد استاندارد} و اضافه کنم روش علامت زرد میزنه و ارور کد 10 میده!وکار نمیکنه همه راههای راه انداری ارور کد 10 رو از ماکروسافت تا سون فرام رفتم جواب نداد:n03:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- میتونم بعنوان inputDevices ازش استفاده کنم که کار میکنه و کیبرد رو میشناسه اما فقط کلیدای مولتی مدیا و میانبرها کار نمیکنه{که من خیلی بهش نیاز دارم}
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان متخصص اگه میشه بفرمایند کجای سیستم رو اون برنامه حذف کرده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید:n16:
اگه امکان داره یکی از دوستان اون کلاس ایدی که هنگام نصب کیبرد ویندوز سون 64بیت اضافه میکنه برام از رجیستریش اکسپورت کنه و بزاره .

Guidance
13-05-2013, 10:41
سلام. بهترین کار اینه که از system restore استفاده کنید در واقع با این کار میتونید سیستم رو به قبل از زمان اجرای این برنامه برگردونید و دیگه به این کارهایی که گفتید هم نیازی ندارید.

mohammadi_4u
13-05-2013, 16:34
سلام. بهترین کار اینه که از system restore استفاده کنید در واقع با این کار میتونید سیستم رو به قبل از زمان اجرای این برنامه برگردونید و دیگه به این کارهایی که گفتید هم نیازی ندارید.

ممنون.
متاسفانه اولین کاری که بعد نصب ویندوز انجام میدم disable کردن سیستم رستور و حذف کامل چکپویینت ها هستش:(
روش دیگه نظری دیگه ندارید دوستان.

TapatalK

mohammad_87
18-05-2013, 17:05
اینجا رو ببین.برای کیبورد هم کلاس آیدی نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammadi_4u
18-05-2013, 23:03
ممنونم دوست عزیز
متاسفانه ایدی ثبت شده در سیستمم با یکی لینک که دادید مطابقت داره و تنها موردی که بهش شک داشتم هم از بین رفت..:confused:
نمیدونم دیگه چکار این وضعیت کنم.به هیچ وجه ویندوزم رو حاضر نیستم عوض کنم.
دوستان خواهشمندم اگه کس و کاری میشناسید که بلده کمک کنه دریغ نکنید.
البته به شرکت سازنده برنامه قید شده ایمیل زدم.هنوز که جواب ندادن
TapatalK

hamidcivil
19-05-2013, 23:58
تو تنظیمات بایوس اتصال USB صفحه کلید را چک کردید کهEnable باشه?

mohammadi_4u
20-05-2013, 06:39
تو تنظیمات بایوس اتصال USB صفحه کلید را چک کردید کهEnable باشه?

سلام
بله دوست عزیز :thumbup:

TapatalK