PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ادغام شدن پارتیشن ها بعد از نصب مجدد ویندوز 7 روی لپ تاپ

mahdiyi
13-05-2013, 05:17
سلام

من لپ تاپ Vaio دارم که ویندوزش اوریجینال هست. ویندوزش دچار مشکل شد اما من میتونستم وارد Safe mode بشم. سهل انگاری کردم و از فایل های درایو E که درایو فایل های شخصی ام هست بکاپ نگرفتم. آخه تا حالا هر وقت ویندوز نصب می کردم ازم میخواست یه درایو رو مشخص کنم که فرمت کنم و روش نصب کنم. بقیه درایو ها سر جاش سالم میموند. حتی وقتی که از ریکاوری خود لپ تاپ واسه نصب استفاده کردم، بهم گزینه rescue رو داده بود که اون رو هم skip زدم.

بعد از نصب ویندوز متوجه شدم که درایو E من پاک شده و با درایو C ادغام شده. یعنی درایو C با حجم کل هاردم یکی شده بود. لپ تاپ رو که خریدم از اول همون یه درایو C رو داشت که من خودم واسه اینکه بهش نظم بدم یه درایو بهش اضافه کرده بودم. حالا هر چی روی درایو E داشتم پریده :(

از easyrecovery استفاده کردم و روی گزینه formatted drive زدم اما فایل هایی که آورد خیلی کم و همه بیخود بود و به درد نمیخورند. الان دارم با گزینه Deleted Files امتحان می کنم که بعد از چند ساعت هنوز تموم نشده. میخواستم ببینم امیدی هست؟ اگه آره، بهترین گزینه همین easyrecovery هست یا کار دیگه ای هم میشه کرد. همه فایل هام هم پیدا نشه اگه درصد زیادیش پیدا بشه باز هم خیلی خوبه. یه سری عکس های قدیمی داشتم که جای دیگه ندارم. حالا هر چیش برگرده خوبه.

ایران نیستم و نمیتونم بدم بیرون کسانی که کاربلدتر هستند واسم انجام بدن.

ممنون میشم کمک کنید.