PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه یک نرم فایل خراب حذف میشود؟

nima-sfa
12-05-2013, 20:20
سلام
چند روز پیش فایل انتی ویروس کسپرسکی 2009 رو نصب کردم اما به محض اتمام نصب،موقع اسکن کامپیوتر با این انتی ویروس تنها بعد از چند ثانیه یا شاید چند دقیقه اسکن، کامپیوتر ناگهانی restart میشه.
مشخصه که فایل این انتی ویروس مشکل داشته و خراب بوده.
چون دقیقا و دقیقا این مشکل هنگام نصب این انتی ویروس شروع شد و تنها هر بار به هنگام استفاده از این انتی ویروس کامپیوتر خودکار ری استارت میشه
پس مشخص شد که مشکل تنها از انتی ویروس بوده که فایلش احتمالا خراب بوده
باید انتی ویروس رو حذف کنم ، می خواستم حذف کنم اما به هیچ طریق عادی حذف نمیشه!
ابتدائا از در ویندوز xp sp2 در control panel در قسمت شAdd or remove programs اقدام به حذف کردم اما ارور میده میگه این برنامه هنوز نصب نیست.ما فقط برنامه های نصب شده رو حذف میکنیم!!
از این طریق نشد رفتم از راه برنامه iobit-uninstaller که برنامه unistall قوی ای هم هست حذفش کنم اونجا هم نشد.در ابتدا یک اروری میداد ولی با استفاده از ترفندی این ارور رو دور زدم و برنامه رو حذفش کردم اما باز هم برنامه حذف نشد و هنوز انتی ویروس سالمه و داره کار میکنه
در اخر به محل فایل اصلی رفتم و حتی خواستم کوچکترین فایلی رو تو پوشه اصلی حذف کنم انتی ویروس مانع میشد و این حذف رو بلاک میکرد و بصورت گزارش هم نشون میداد
دیگه دستی هم خواستم حذف کنم نشد!یعنی انتی ویروس نمیذاشت.من دیگه راهی بلد نیستم از دوستان خواهشمندم کمکم کنند تا انتی ویروس رو حذف کنم

دوستان این وضعیت خیلی کلافه کننده شده تا میخوام با یک نرم افزار سنگین کار کنم سریعا کامپیوتر ری استارت میشه.
دیگه مجبورم اگر اینجا مشکلم حل نشد کل ویندوز رو از نو نصب کنم
الان سوالت من اینهاست:

1-ایا مشکل از خراب بودن فایله؟یا از ضعیف بودن سیستم کامپیوترم؟(رم 385 و گرافیک 128 و سی پی یو هم قدیمی)
2-راه حل حذف این انتی ویروس سمج از کامپیوترم چیه؟اگر از راه حل های عادی این انتی ویروس حذف نمیشه اگر باید از ریشه و از طریق تغییرات در اعماق کامپیوتر کاری کرد،لطفا راه ریشه ای رو یادم بدین که استقبال میکنم
3-چرا کامپیوتر ری استارت میشه؟بخاطر مشکلات نرم افزاریه؟یا این نرم افزار به یکی از سخت افزارها فشار اورده و علت ری استارت ناگهانی اون سخت افزاره؟
4-اگر مشکل سخت افزاریه دقیقا از کدوم قطعست؟تقصیر از رمه؟یا هارد؟ یا cpu?
5-اگر مشکل سخت افزاریه اون قطعه که باعث ری استارت میشه ایا نیم سوز شده یا اینکه در صورت حذف انتی ویروس دوباره سخت افزار سالم میشه؟

دوستان لطفا به سوالاتم محبت کنید جواب بدید با تشکر