PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال بودن گزینه sleep در ویندوز 7

jafariking
12-05-2013, 13:44
سلام.در پی آپدیت کردن کارت گرافیک توی ویندوز 7 فهمیدم که کارتم نصب نیست توی ویندوز 7 ،چون گزینه sleep من غیرفعاله .من هم ویندوز xp دارم توی سیستمم هم ویندوز 7 ،توی xp مشکلی ندارم.1 - حالا چیجوری کارت گرافیکم رو توی 7 نصب کنم؟ 2 - با این کار توی سیستم xp مشکلی پیش نمیاد ؟

jafarian
12-05-2013, 15:17
شما اول منوی استارت باز کنید در قسمت سرچش تایپ کنید change display settings بعد گزینه مورد نظر انتخاب کنید درکادری که باز میشه گزینه Advanced settings انتخاب کنید در کادر بعدی اگر مشخصات گرافیک شما طبق شکل نمایش داده شده یعنی اینکه گرافیک شما نصب هست نیازی به نصب درایور نیست اگر که مشخصات گرافیک شما نمایش داده نشد به همین صورت که گرافیک شما در xp نصب کردین به همون صورتم در 7 نصب کنید درایور مخصوص به 7 اگر که درایور مربوطه به گرافیک ندارین از برنامه DriverPack Solution میتونید استفاده کنید این برنامه درایور مربوط به سیستم حتی در صورتی که نصب نباشد روی سیستم بصورت اتومات نصب میکند :n01:

DriverPack Solution ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafariking
12-05-2013, 23:38
چندین بار درایور مربوطه رو با اسم و مشخصات کامل مربوط به ویندوز 7 نصب کردم ولی موقع بالا اومدن توی صفحه عکس دسکتاپ میاد و همونجوری میمونه.اینو چیکار کنم؟

jafarian
13-05-2013, 00:04
چندین بار درایور مربوطه رو با اسم و مشخصات کامل مربوط به ویندوز 7 نصب کردم ولی موقع بالا اومدن توی صفحه عکس دسکتاپ میاد و همونجوری میمونه.اینو چیکار کنم؟

شما از اون یکی برنامه که من گفتم استفاده کنید البته قبلش درایور قبلی رو کامل با برنامه driver fusion پاک کنید به اینصورت که این برنامه رو از پایین دانلود نصب کنید ازطریق safe mode بالا بیاین این برنامه رو اجرا بعدشم برند کارت خودتون که انویدیا یا ati باشه رو انتخاب روی دکمه analyze کلیک کنید بعد در کادر بعدی روی گزینه delete کلیک کنید بعد وقتی تمامی فایلهای مقیم در رجیستری پاک شدن منوی run اجرا داخلش دستور devmgmt.msc وارد اینتر کنید بعد در کادری که باز میشه قسمت display adapter برین روی این گزینه دو بار کلیک کلیک کنید در منویی که باز میشه روی گرافیک خودتون کلیک راست گزینه unistall انتخاب بعدشم پیغام ریستارت سیستم میدهد که شما تایید کنید سیستم که ریستارت شد بالا که اومد از اون یکی برای آپدیت گرافیک استفاده کنید اگر بازم به همون صورت بود پیشنهاد من اینه برای تست با یک گرافیک دیگه سیستم تست کنید ببنید بازم به همون صورته یا نه که معلوم بشه مشکل از گرافیک یا نه در ضمت به احتمال زیاد مشکل شما از درایور گرافیک باشه که با گرافیکتون ست همچنین با ویندوز 7 نیست بعد از نصب این مشکل به وجود میاد .

driver fusion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mika90
17-04-2014, 20:58
منم همین مشکل رو دارم یعنی گزینه sleep ندارم توی ویندوز7 چکار کنم که اضافه بشه؟:n16: