PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس گرفتن از منوی بوت ویندوز

alen delon1
12-05-2013, 02:11
سلام

1- آیا نرم افزار یا ترفند خاصی هست که بشه به وسیله اون از محیط بوت ویندوز عکس گرفت؟

2- در مورد خطاهایی که توی محیط بوت صورت میگیره چی؟ آیا میشه از این خطاها عکس گرفت یا یه جوری متوجه شد که اون خطایی که صورت گرفته چی بوده؟ چون بعضی خطاها خیلی زود رد میشه و حتی اجازه اینکه بشه از اون‌ها با موبایل هم عکس انداخت نمیده.

البته اینو ذکر کنم که برای سوأل اولم، اون راهی که از طریق نصب سیستم عامل مجازی هست رو میدونم. میخوام بدونم به جز این راه، راه دیگه‌ایی هم هست یا نه؟

ممنون بابت پاسخ شما عزیزان.:n26:

omid.sarmad
12-05-2013, 11:12
سلام. خوب به جای عکس فیلم بگیرید و از فیلم عکس بگیرید. البته با دوربین یا گوشی.

alen delon1
12-05-2013, 22:12
ممنون از راهنمایی که کردین.

حال به فرض اینکه جایی باشم که موبایل یا دوربین در دسترس نباشه، میخوام بدونم میشه یه کاری کرد که این خطا خود به خود محو نشه و یا بشه با یه برنامه یا ترفندی با خود کامپیوتر یه عکس از این خطا تهیه کنم؟

alen delon1
12-05-2013, 22:14
سلام. خوب به جای عکس فیلم بگیرید و از فیلم عکس بگیرید. البته با دوربین یا گوشی.

ممنون از راهنمایی که کردین.

حال به فرض اینکه جایی باشم که موبایل یا دوربین در دسترس نباشه، میخوام بدونم میشه یه کاری کرد که این خطا خود به خود محو نشه و یا بشه با یه برنامه یا ترفندی با خود کامپیوتر یه عکس از این خطا تهیه کنم؟

ضمناً گزینه تشکر رو نتونسم پیدا کنم اگه میشه راهنمایی کنید.

omid.sarmad
13-05-2013, 12:33
بعید می دونم ترفندی داشته باشه. دکمه تشکر هم در انتهای پست سمت راست زیر نام کاربر قرار داره.

malkemid
13-05-2013, 12:56
موقعی که اون نوشته ها داره میاد دکمه pause روی کیبرد رو بزنی صفحه متوقف میشه.

alen delon1
13-05-2013, 19:47
بعید می دونم ترفندی داشته باشه. دکمه تشکر هم در انتهای پست سمت راست زیر نام کاربر قرار داره.
ممنون از پاسخ شما.

در مورد گزینه تشکر هم برای من نداره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]