PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن ایمیج

وین رونی
11-05-2013, 22:45
من یه لپ تاپ وایو دارم با ویندوز 7
قبلاً با virtual clone یا نرم افزار های مجری ایمیج و سازنده درایو مجازی راحت ایمیج ها را اجرا می کردم اما الآن یه مدتی حتی ویندوز هم عوض می کنم اما یا ایمیج ران نمیشه یا با یک وقفه بسیار طولانی مدت درایو مجازی ساخته میشه و بعد هم زمان زیادی می بره تا بشه وارد درایو مجازی شد
مشکل سخت افزاری نداره؟
الآن که نگاه کردم دیدم رم رو نوشته 4 گیگ اما 2 گیگ قابل استفاده!

jafarian
12-05-2013, 15:50
برای مشکل شما چند تا راه حل قرارداده شده بطور مثال گفته شده:n01:

برنامه virtual box نصب کنید روی این برنامه ویندوز 7 نصب کنید بعدشم فایل iso خودتون به داخل این برنامه با موس دراگ کنید بعدشم یک برنامه درایور مجازی داخل محیط virtual box نصب کنید بعد فایل iso رو از نوع داخل همین محیط اجرا کنید ببینید باز میشه یا که نه اگر مشد مشکل از فایل iso شما هست اگر باز شد روش پایین برین

virtual box ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ابتدا برنامه UltraISO Premium Edition از پایین دانلود نصب کنید بعدشم طبق شکل پایین این برنامه رو اجرا کنید بترتیب شماره عمل کنید بعد روی همین فایل iso خودتون در هر قستی از هارد که دارین کلیک راست گزینه های 5 با 6 با 7 انتخاب کنید اگر بازم به همون صورت بود گزینه شماره 8 انتخاب فایل iso رو اکستراکت کنید بعد میتونید از این قسمت اجراش کنید یا که همون از نوع تبدیل به فرمت iso کنید بعد از اکستراکت کردن بعد از نوع در درایو مجازی قرارتست کنید یا به فرمت دیگه مبدلش کنید.

UltraISO Premium Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید