PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد اکسترنال

ariayii
11-05-2013, 22:22
سلام
من راهنمایی برای خرید هارد اکسترنال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دارم.

1t باشه و تا 350 تومن.

ADATA Portable SH14 - 1TB چطوره؟
:n15:

ata.royalfalcon
12-05-2013, 08:49
سلام
من راهنمایی برای خرید هارد اکسترنال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دارم.

1t باشه و تا 300 تومن.

سلام .

مدلهاي بهتري هم ميتونيد انتخاب كنيد مثل Seagate back up plus portable drive و يا WD my passport . در هر حال مدلهاي پيشنهادي به هيچ عنوان ضد ضربه نيستند و بايد خيلي دقت كنيد و مخصوصاً در هنگامي كه روشن هستند جابه جا و يا تكان داده نشوند . هاردي كه انتخاب كرديد گرچه با داشتن بدنه سيليكوني ضد ضربه و در مقابل شكستگيهاي ناشي از سقوط مقاوم هست . اما با توجه به ماهيت هارد ديسكها توصيه ميشه در زمانيكه روشن و در حال read/write هست حتي تكان داده نشود .

houman_2h
14-05-2013, 05:42
سلام
دارم.

1t باشه و تا 300 تومن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حتما بخوان

ariayii
14-05-2013, 21:38
نظرتون راجبه sony 1t چیه؟

ariayii
16-05-2013, 12:27
یکی جواب بده:n30:

Lord_theOne
19-05-2013, 09:17
دوست عزیز بزرگترین سازنده های هارد WD و Seagate و Hitachi هستند
که به شما دو مدل اولی پیشنهاد میشود
نظر شخصی هارد وسترن ضریب اطمینانشون بالاتر هست و کمتر خراب میشوند

دوم اینکه هاردهایی برای تبلیغات دیدید که زده ضد ضربه همانطور که دوستمون اشاره کردند فقط نشکن هستند ولی موقع روشن بودند و مخصوصا در حال کپی و خواندن خیلی هارد حساس هست و امکان داره با یک تکون هارد شما آسیب ببینه پس پول خود را برای ضد ضربه حروم نکنید سرعت اکثرنشونم تقریبا یکی هست

ariayii
21-05-2013, 16:54
من سونی 1t گرفتم راضی ام ازش :n01:

houman_2h
29-05-2013, 23:18
دوست عزیز بزرگترین سازنده های هارد WD و Seagate و Hitachi هستند
که به شما دو مدل اولی پیشنهاد میشود
نظر شخصی هارد وسترن ضریب اطمینانشون بالاتر هست و کمتر خراب میشوند

دوم اینکه هاردهایی برای تبلیغات دیدید که زده ضد ضربه همانطور که دوستمون اشاره کردند فقط نشکن هستند ولی موقع روشن بودند و مخصوصا در حال کپی و خواندن خیلی هارد حساس هست و امکان داره با یک تکون هارد شما آسیب ببینه پس پول خود را برای ضد ضربه حروم نکنید سرعت اکثرنشونم تقریبا یکی هست

بیشترین خرابی های هارد اکسترنال برای هاردهای وسترن دیجیتال اکسترنال می باشد . مشتریان هر روز برای تعمیر هارد wd به شرکت ما مراجعه میکنند .
اگه دوست داشتید بدانید که چرا این مدل هارد خوب نیستند بگید تا کامل برایتان توضیح بدم
تفاوت قیمت ضد ضربه بودن قاب هارد اکسترنال خیلی کم است و واقعا ارزش دارد . قبول دارم که هیچ هاردی ضد ضربه نیست ولی قاب خوب باعث محافظت بیشتر هارد می شود .

msm_353
29-05-2013, 23:46
سلام هارد وسترن پاسپورت من در حال که در حالت کار بود و به تلویزون وصل بوده به یک دلیلی به یک متر اون طرف تر پرت شد که اون لحظه قلبم گرفت اما بعد از چند دقیقه که هاردو وصل کردم خیالم راحت شد و اب از اب تکون نخورده بود