PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست سریال photoshop Cs 13.0

secretman
11-05-2013, 15:51
سریال هرچی از تو گوگل سرچ کردم ارور داد

ALI . R
11-05-2013, 15:55
به این تاپیک مراجعه کنید : :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

secretman
11-05-2013, 19:50
این عکس رو یه دید بزن ، مشکل من اینه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ALI . R
12-05-2013, 09:15
این عکس رو یه دید بزن ، مشکل من اینه

از سریال پایین استفاده کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر هم بازم به مشکل برخود کردید طبق راهنمای زیر نصب کنید : :n01:

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- اقدام به نصب نرم افزار کنید و هنگام نصب نرم افزار گزینه Try را انتخاب کنید تا به صورت Trial نصب شود. (جهت نصب به صورت Trial باید در سایت Adobe عضو شوید که این عضویت به صورت رایگان از طریق همان قسمت نصب قابل انجام می باشد (Create an Adobe ID)) همچنین می توانید اینترنت خود را قطع کنید تا نیازی به Adobe ID نداشته باشید.
3- در مرحله انتخاب مسیر نصب زبان نصب را یدعم العربیه English انتخاب کنید تا امکان تایپ فارسی در نرم افزار وجود داشته باشد.
4- قبل از کرک، نرم افزار را یک مرتبه به صورت Trial اجرا کنید و سپس آن را ببندید.
5- محتویات پوشه Patch را در محل نصب نرم افزار کپی کنید و فایل Patch.exe را اجرا و عملیات Patch را انجام دهید. (توجه داشته باشید چنانچه از ویندوز ویستا و یا 7 استفاده می کنید برای اجرای فایل Patch.exe می بایستی بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Run as administrator را انتخاب کنید تا Patch به درستی کار کند)
نکته: در صورتی که فایل Patch اجرا نشد، فایل های DLL کرک شده موجود در فایل کرک را به صورت دستی در محل نصب فتوشاپ جایگزین فایل های قبلی کنید.
6- نرم افزار را اجرا کنید.

secretman
12-05-2013, 09:39
آقا حل شد دمت گرم