PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داشتن یه فروشگاه جذاب

naserroyani67
11-05-2013, 12:06
سلام
من میخوام یه فروشگاه داشته باشم
دامنه ام رو ثبت کردم
بنام: Shopirani.ir

الان که shopirani.ir رو می زنم هیچی باز نمیشه(صفحه خالی)

یه هاستم دارم ، که از سایت presfa.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرفتم

چطوری میتونم طوری بشه که اگه shopirani.ir رو بزنم سایتم باز بشه

M o h a m m @ d
11-05-2013, 13:11
شما باید به قسمت اتصال دامنه به سایت برید اونجا تنظیمات انجام بدید تا وقتی دامنه میزنید وبلاگتون باز شه

naserroyani67
11-05-2013, 14:13
من یه دامنه دارم
Shopirani.ir
وقتی میخوام بازش کنم فقط صفحه خالی میاد(چیزی نیست)ا

یه هاستم از سایت گرفتم (ثبت نام کردم)ا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چطوری میتونم کاری بکنم که دامنه ام رو به هاستم متصل کنم
طوری که اگه سایتم رو باز کنم محتویاتی که توی هاستم گذاشتم باز بشه
به هرکی میگم میگه باید دی ان اس هاتو باهم یکی کنی
(احتمالا شما هم همینو بگین)
اما من تو پنل مدیریتم داخل سایت چیزی بنام دی ان اس نمی بینم
سایت :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باتشکر فراوان از شما

M o h a m m @ d
11-05-2013, 18:28
خوب شما اصلا به فضای هاست دسترسی دارید ؟
چون از طریق کنترل پنل هاست میتونید این کاربکنید .ادرس سایتی که هاست رایگان گرفتی چیه ؟چون از presfa که نمیتونی وارد هاست بشی و اصلا هاستی بهت نمیده .
شما باید هم از تو ایرنیک dns هاست رایگان قرار بدید بعد از کنترل پنل هاست رایگان دامنه پارک کنید .
شما اصلا چرا لقمه می پیچونید .خودتون از یه جای دیگه هاست رایگان گیربیارید بعد وردپرس توش نصب کنید .ادرست مستقیم بشه؟
این کار ی که شما کردین رفتین تو یه سایتی که وبلاگ میده عضو شدید بعد میخواین دامنه اصلی رو اون ست کنید این خودش یعنی اشتباه .کسی وقتی ادرس ir شما را میزنه میره تو وبلاگت این خودش از اعتبار فروشگاهت کم میکنه .