PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC One SV

Acceleration
11-05-2013, 08:41
سلام دوستان
من بعد از تحقیقاتی که کردم برای گوشی یک سیم کارته تا حدود 1 و 200
HTC One SV با توجه به امکاناتش به نظرم بهترین اومد
میخواستم بدونم به نظر شما انتخاب بهتری هم دارم ؟
چیزایی که میخوام داشته باشه :
حداقل Dual Core 1 Ghz
رم 1 ترجیحا
کارت حافظه پشتیبانی کنه
باتری قابل تعویض باشه
دوربین دوم داشته باشه ترجیحا
کیفیت دوربین اصلی 5 به بالا
اندروید Ice Cream Sandwich و چه بهتر که Jelly Bean باشه
GPS , GPRS, WLAN , Wifi , 3G هم که خودتون میدونید
NFC و 4G هم ترجیحا
ممنون

maziarzar
12-05-2013, 22:38
اگه میخوای همه ی این امکاناتو داشته باشه
ال جی 4ایکس بگیر فقط قیمتش کمی بیشتره حدود1300

Acceleration
13-05-2013, 08:22
سلام عزیز این مدلی که معرفی کردید رو من دیدم ، خیلی هم خوبه ولی با توجه به سخت افزار قویش
حتما یه چیزی کم داره که قیمتش مثل اکسپریا زد و اس 3 نیست مثلا ..
خیلیا اینور و اونور نوشتن که انتن دهی و کیفیت صدای خوبی نداره

maziarzar
14-05-2013, 16:18
سلام علیکم
عزیز 4ایکس گوشی قبلیمن بوده
1-صدای گوشی ضعیف هست ولی قابل تحمله
2-انتن دهیش خوبه
صفحه نمایشش عالیه (به جز در مواردی)

از دلایل ارزونیش: بوت لودرش بستس .لوازم جانبیش کمه ولی گیر میاد.ساپورتش نسبت به سامسونگ واچ تی سی ضعیفتره (ارتقا به نسخه جدید اندروید کمی دیر میاد) که اینم زیاد مشکلی نیس .باتریش نسبت به انچه گفته شده ضعیف عمل کرده حدود 1الی 2روز بسته به استفادتون ازش شارز نگه میداره

sene1
14-05-2013, 17:44
اکسپریا txیااکسپریاv
دوربین خوب
سی پی یو خوب
صفحه نمایش خوب

Amir-Persian
14-05-2013, 20:34
البته مثه اینکه ال جی 4x بوت لودرش باز شده
اندروید 4.1 هم براش اومده نمایندگی ال جی مجانی ارتقا میده

MR.Zero1
14-05-2013, 20:45
شما
Samsung I9082 Galaxy Grand Duos بگیر قیمت : 1.150.000 تومان
در یک کلام علیه :)

Acceleration
15-05-2013, 08:56
خوب دوستان من برای کیفیت بدنه ی بهتر تو فکر htc هستم ، سامسونگ هم داشتم و هم دیدم زیاد کیفیت بدنه جالب نیست
در مورد گوشی ال جی هم ، من این سخت افزار خوب و قوی رو ترجیح نمیدم به ضعیف هایی که این گوشی داره
دنبال کارایی از گوشی هستم کار های معمولش که مهم تره ، انتن دهی ، باتری نگه داشتن ، صدای هنگام مکالمه
در مورد مدل های اکسپریا هم اگر ممکنه مقایسه کنید با همون مدلی که خودم انتخاب کردم HTC One SV

Acceleration
15-05-2013, 09:00
چیپست این دستگاه Snapdragon S4 هست
و پردازنده گرافیکی Adreno 305
که اینطوری که من تحقیق کردم هر 2 از بهترین ها هستند

Acceleration
16-05-2013, 10:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان بنچمارک های پایین این صفحه رو ببینید

ol.mansoor
16-05-2013, 10:53
optimus 4x

rohamt
16-05-2013, 10:56
sony xperia tx

clau
16-05-2013, 14:47
این مدل گوشی که گفتی htc one svدر برابر xperia t حرفی برای گفتن نداره که از هر نظر که بخوای مقایسه کنی از xperia t اساسی ضعیفتره

Acceleration
20-05-2013, 17:44
لطفا یه نفر که 4x داشته به من معایبش رو به طور کامل بگه ، خیلی ممنون

soranstar
20-05-2013, 23:54

دوستان، اگه لطف کنن و جواب بدن متشکر میشم.
چون سوال منم هست.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

white boy
21-05-2013, 14:45
HTC ONE S بهترین گوشی دو هسته بازار هست که در مواردی از چهار هسته ای های بازار هم بهتر بوده رو پیشنهاد میکنم تو این رنج قیمت بی نظیره شک نکن

waltz
21-05-2013, 15:05
HTC ONE S بهترین گوشی دو هسته بازار هست که در مواردی از چهار هسته ای های بازار هم بهتر بوده رو پیشنهاد میکنم تو این رنج قیمت بی نظیره شک نکن

با حرف دوستمون موافقم اگه میخواین بهترین گوشی رو تو این رنج قیمت خریداری کنید، در خرید اچ تی سی وان اس شک نکنید

Acceleration
21-05-2013, 18:45
اچ تی سی وان اس تا جایی که میدونم باطریش غیر قابل تعویضه و کارت حافظه هم ساپورت نمیکنه که مورد دوم خیلی بده ..
نظرتون در مورد HTC ONE SV چیه

clau
21-05-2013, 18:50
از چی این htc one svخوشتون اومده میخوان یک ملیون پول برای گوشی که تو رده گوشی های متوسط اچ تی سی محسوب میشه بدین که حتی صفحه نمایش اچ دی هم نداره:n13:

white boy
22-05-2013, 09:17
اچ تی سی وان اس تا جایی که میدونم باطریش غیر قابل تعویضه و کارت حافظه هم ساپورت نمیکنه که مورد دوم خیلی بده ..
نظرتون در مورد HTC ONE SV چیه

دوست عزیز تا جایی که من میدونم باز نشدن درب پشتی و باطری یه مزیت بشمار میره چون مقاومت گوشی رو بسیار افزایش میده و این نوع باطری که تو این گوشی استفاده شده تا حداقل 4سال نیاز به تعویض نداره اگرهم داشته باشه می تونی ببری برات عوض کنند(مشکل نیست) .. در مورد عیب دوم شما این گوشی 16 گیگ حافظه داخلی داره و به نظر من کافی میاد مگر اینکه شما بخواید کلکسیونی از فیلمهای hd و بازی ها و اهنگ ها رو رو گوشیتون داشته باشید که ...! (( این تجربه ی من بود ))

Acceleration
22-05-2013, 14:26
من چون به درگاه کارت حافظه حتما نیاز دارم درواقع دارم به جانشینی از HTC ONE S همین مدل One SV رو انتخاب میکنم
درضمن چطور ممکنه این گوشی هم قیمت مدل های اکسپریا باشه ولی کاملا و از هر لحاظ ضعیف تر باشه
حتما یه نقطه ی قوتی یه جای وجود داره دیگه ؟!
این مقایسه 2 مدل هست که سایت دیجی کالا پردازه گرافیکی One SV رو نزده که Adreno 305 هستش ..
digi kala . com

Acceleration
22-05-2013, 14:34
حالا این گوشی هم به کنار باشه بین
Xperia T , Xperia TX , Xperia V , Opitmus 4x, One S
???

clau
22-05-2013, 19:12
حالا این گوشی هم به کنار باشه بین
Xperia T , Xperia TX , Xperia V , Opitmus 4x, One S
???

خب شما به کارت حافظه حتمن نیاز دارین اینطور که میگین پس ONE Sبه دردتون نمیخوره
بین این گوشی های بالای LG OPTIMUS 4X HD و XPERIA TXانتخاب خوبیه

white boy
22-05-2013, 19:27
اگه جنس بدنه هم براتون مهمه می تونید به sensation xe فکر کنید

maziarzar
23-05-2013, 01:11

والا من 7ماه بیشتر باهاش کار نکردم:n02:
باتریش متوسط رو به ضعیفه
صداش کمه
صدای مکالمش هم وقتی تا اخر زیاد میکنی تازه میشه شنید
یه بازی مثلا نیدفوراسپید رو بازی که میکنی بازی بالا که میاد در عرض چندثانیه قشنگ گرما رو ازپشت گوشی احساس میکنی بخاری ه باس خودش
به نسبت اپدیتش خیلی دیر اومد
با بازی های گیف لافت مشکل داشت 4و5 بار ریختم تاتونستم بازی رو کامل بالا بیاره
دوربینشم متوسطه
محیط کاربریشم نسبت به بقیه خیلی ابتدایی بود

waltz
23-05-2013, 08:49
والا من 7ماه بیشتر باهاش کار نکردم:n02:
باتریش متوسط رو به ضعیفه
صداش کمه
صدای مکالمش هم وقتی تا اخر زیاد میکنی تازه میشه شنید
یه بازی مثلا نیدفوراسپید رو بازی که میکنی بازی بالا که میاد در عرض چندثانیه قشنگ گرما رو ازپشت گوشی احساس میکنی بخاری ه باس خودش
به نسبت اپدیتش خیلی دیر اومد
با بازی های گیف لافت مشکل داشت 4و5 بار ریختم تاتونستم بازی رو کامل بالا بیاره
دوربینشم متوسطه
محیط کاربریشم نسبت به بقیه خیلی ابتدایی بود

نسبت به کیفیت تصویری که بهتون ارائه می ده باطریش خوبه، شما ببین با اون صفحه 4.7 اینچی و سی پی یو چهارهسته ای طبیعیه که آخر شب کم یبار بره تو شارژ
در مورد صدای مکالمه فکر نمی‌کنم کم باشه، واسه من خوبه، محیط کاربریش بازم از سونی که خشک و خالیه برتری داره
بازی رو نمی دونم چون اهلش نیستم
دوربینش معمولیه ولی نسبت به سونی که میرنه 13 مگا پیکسل و اندازه به 5 نوکیام عکس نمی گیره بد نیست
درکل گوشی خوبیه برای وب گردی و تماشای فیلم و کارهای اینترنتی من تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم

maziarzar
23-05-2013, 08:59
جی پی ار اسش معمولیه
ولی خدایشش با وایفایش خیلی حال کردم
حدود6گیگ فقط با موبایل دانلود کردم
که حدود2گیگش با جی پی ار اس بود

Acceleration
24-05-2013, 09:29
خوب ممنون از نظرات همه دوستان
بعد یه سوال
من خیلی مواقع از کسی گوشی گرفتم یا موارد مشابه بیشتر توی سامسونگ ها اصلا صدای کسی رو که باهاش حرف میزنم نمیشنوم
چون عادت ندارم به صدای ضعیف و این مورد خیلی خیلی برام مهمه که همچین مشکلی نداشته باشه
این Optimus 4x اینطوریه ؟؟ :n28:

maziarzar
24-05-2013, 12:31
خوب ممنون از نظرات همه دوستان
بعد یه سوال
من خیلی مواقع از کسی گوشی گرفتم یا موارد مشابه بیشتر توی سامسونگ ها اصلا صدای کسی رو که باهاش حرف میزنم نمیشنوم
چون عادت ندارم به صدای ضعیف و این مورد خیلی خیلی برام مهمه که همچین مشکلی نداشته باشه
این Optimus 4x اینطوریه ؟؟ :n28:
به نسبت بقیه گوشی ها ضعیفه اما قابل تحمله
تو جاهای شلوغ کمی آزاردهندس:n05:

Acceleration
25-05-2013, 13:28
به نسبت بقیه گوشی ها ضعیفه اما قابل تحمله
تو جاهای شلوغ کمی آزاردهندس:n05:
شما از بیشتر گوشی ها استفاده کردید ؟
چون کلا اسمارت فون ها ضعیف تر از موبایل های قدیمی شدن فکر کنم به هر دلیلی ...

Acceleration
25-05-2013, 13:57
خوب دوستان من یه تحقیقاتی کردم و گشتم فهمیدم این Optimus 4x HD به درد ما نمیخوره :n02:
دوستان مدل های مختلفی از Xperia رو معرفی کردن میخواستم بدونم تا 1 و 200
بهترینشون بدون شک کدومه ؟؟؟

clau
25-05-2013, 16:50
خوب دوستان من یه تحقیقاتی کردم و گشتم فهمیدم این Optimus 4x HD به درد ما نمیخوره :n02:
دوستان مدل های مختلفی از Xperia رو معرفی کردن میخواستم بدونم تا 1 و 200
بهترینشون بدون شک کدومه ؟؟؟

XPERIA T یا XPERIA TX

Acceleration
26-05-2013, 11:19
من از این Optimus 4x HD خیلی خوشم اومد ولی این مشکلی که داره خیلی برام اهمیت داره
و نمیدونم هر مدلی از Xperia رو میبینم با طراحیش حال نمیکنم
احساس میکنم زیادی کشیده و مستطیلی شکل هستن ..
اشتباه میکنم ؟؟؟

waltz
26-05-2013, 13:39
من از این Optimus 4x HD خیلی خوشم اومد ولی این مشکلی که داره خیلی برام اهمیت داره
و نمیدونم هر مدلی از Xperia رو میبینم با طراحیش حال نمیکنم
احساس میکنم زیادی کشیده و مستطیلی شکل هستن ..
اشتباه میکنم ؟؟؟

دوست عزیز تمام گوشی‌های این رده از سونی همه کم و بیش یکی ان، زیاد فرقی تو طراحی ندارن! از لحاظ سخت افزاری هم همینطور، ولی بازم میل خودتونه، رو Samsung Galaxy S II Plus حساب کنید.

manutd2009
27-05-2013, 09:47
سلام

دوست گرامی 4x از الجی دارای مشکلاتی هستش که واسه زمان عرضه خودش قول بود اما اکنون خیر

از معایبش مصرق باتری بدلیل 4 کور بودنشه - در صورتی که الان مدل تی اکسپریا با 2 هسته توی بنچمارکا از اون جلو زده
دلیله بعدیش تگرا 3 هست
دوربین خوب در زمان خودش و در مقایسه با مدلهای امروز دوربین نه چندان جالب
مزیت : دارای صفحه نمایش با رزولیشن خوب و تکنولوژی ips که از هر زاویه بهترین دید ممکن رو ارایه می دهد

manutd2009
27-05-2013, 09:49
=================
در مورد سامسونگ اس 2 پلاس : دوربین - صفحه نمایش عالی - باتری نسبتا خوب - اما دارای پردازشگر گرافیکی نچندان عالی طوری که در بیشتر بازیهای اچ دی سنگیندارای لگ می باشد
اما در نظر بگیرید که مزایای خوبی هم دارد

waltz
27-05-2013, 13:08
سلام

دوست گرامی 4x از الجی دارای مشکلاتی هستش که واسه زمان عرضه خودش قول بود اما اکنون خیر

از معایبش مصرق باتری بدلیل 4 کور بودنشه - در صورتی که الان مدل تی اکسپریا با 2 هسته توی بنچمارکا از اون جلو زده
دلیله بعدیش تگرا 3 هست
دوربین خوب در زمان خودش و در مقایسه با مدلهای امروز دوربین نه چندان جالب
مزیت : دارای صفحه نمایش با رزولیشن خوب و تکنولوژی ips که از هر زاویه بهترین دید ممکن رو ارایه می دهد

Optimus 4x HD هنگام کارهای سبک و عادی از یک هسته استفاده می کنه!
در اکثر سایت‌ها Optimus 4x HD امتیاز 9 تا 10 رو اورده درحالی‌که سونی تی 8 تا 9
تا حالا کلی گوشی اندرویدی عوض کردم، ندیدم یه گوشی ایده آل و بدون مشکل باشه! مخصوصاً باطری!
در ضمن این لینکی که براتون میذارم نگاه کنید، دلیل برتری Optimus 4x نسبت به T

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

waltz
27-05-2013, 13:20
اینم لیست گوشی های برتر از سایت antutu دیگه سایت از این مرجعتر نداریم 2012 Top 20 Best Performance Android Mobile Phones

دقت کنید توش یدونه گوشی سونی دیده نمیشه!

Acceleration
27-05-2013, 13:29
والا من نمیدونم تو فکر مشکل صدا توی 4x هستم :n28:
برای من خیلی مهم نیست که حالا بخوام گوشی 4 هسته ای بگیرم و خیلی این چیزا برام اهمیت باشه
البته کلی استفاده دارم و به همین دلیل هم میدونم که همون 2 هسته های 1.2 یا 1.5 اکسپریا هم کفایت میکنه برام ، حالا بیشتر چه بهتر
بعد این Tegra 3 مشکلش چیه من خیلی جاها دیدم ازش تعریف های بدی میکنن و میگن 4x نگیرین
لطفا دوستان بیشتر در مورد صداش توضیح بدن و ترحیجا با چند تا گوشی معروف مقایسه کرده باشن :n16:

manutd2009
27-05-2013, 20:49
اینم لیست گوشی های برتر از سایت antutu دیگه سایت از این مرجعتر نداریم 2012 Top 20 Best Performance Android Mobile Phones

دقت کنید توش یدونه گوشی سونی دیده نمیشه!

دوست گرامی پست بنده یکبار دیگه با دقت بخونید ببینید جایی بنده برند سونی رو با تاکید پیشنهاد دادم که می فرمایید از سونی هیچ مدلی در بنچمارک نیست

جهت اطلاع :

در بنچمارک برند تست نمی شه و پردازنده و پردازنده گرافیکی - رم تست می شود که ممکنه همون پردازنده در ان مدل بکار رفته باشه پس تاکید من روی برند نیست تاکید بنده روی چیپست - پردازنده - گرافیک - رم هستش

مثال در دنیای کامپیوتر : کسی از قدرت پردازنده بلدوزر شک نداره اما با 8 هسته شاید در 90% برنامه های امروزی در برابر اینتل با حالا چه سندی بریج و چه ایوی بنچمارکو واگذار کرد خیلی مسایل مهم است

مثال بعدی در مورد بنچمارک هست : دوست گرامی 1001 نمونه بنچمارک هست شما نمی تونید بهترین رو تایید کنید هر بنچمارکی واسه کاری هستش در زمینه کامپیوتر 100 سایت شاید باشند که خروجیشون بنچمارک هستش شما می تونید تعیین کنید کدوم بهتره ! در کل اینگونه بنچمارک کلی جایی بحث دارد !

در سایت جی اس ام آرنا تشریف ببرید هر گوشی رو بجای یک بنچمارک روی 10 مد بنچمارک تست کرده از نظر کراسپید - گرافیک - مصرف .....

===================
بهر حال دوست گرامی از اونجایی که در زمینه سخت افزار تا حدودی اطلاعات زیادی دارم اگر سوالی بود در پ خ اعلام کنید تا شخصا جواب بدم

در زمینه لپ تاپ - موبایل - کامپیوتر - تی وی - ر س ی و ر / ......

===================
می رسیم به انتخاب دوستمون . دوست عزیز بنده به شما برندی پیشنهاد نمی دم چون تعصب روی برند خاصی همیشه درست نمی تونه باشه شما نمی تونی بگی واسه 100% مردم لپ تاپ اپل بهترین باید ببینید چه کارایی از وسیله مورد نظر انتظار دارید

همیشه نمی شه گفت برند بنز از فورد بهتره کلا قیاس جالبی نیست باید مدل به مدل بررسی بشه سبک به سبک .....

====================

شما در نظر داشته باشید 4 هسته همیشه نمی تونه از 2 هسته قوی تر باشه اینو بنچمارک ها در بعضی نرم افار ها نشون دادن علاوه بر اون مصرف بیشتر نیز و دمای بیشر در پی خواهد داشت

که از نقاط ضعف گوشی هستش اگر بازم تاکید داشتید من جز به جز دوربین و همه چیز این گوشی رو تفسیر واستون می کنم

پاینده باشید

Acceleration
28-05-2013, 10:01
خوب عزیز شما توی این رنج قیمت ( تا 1 و 200 ) چه گوشی رو پیشنهاد میکنید

maziarzar
29-05-2013, 06:51
والا من نمیدونم تو فکر مشکل صدا توی 4x هستم :n28:
برای من خیلی مهم نیست که حالا بخوام گوشی 4 هسته ای بگیرم و خیلی این چیزا برام اهمیت باشه
البته کلی استفاده دارم و به همین دلیل هم میدونم که همون 2 هسته های 1.2 یا 1.5 اکسپریا هم کفایت میکنه برام ، حالا بیشتر چه بهتر
بعد این Tegra 3 مشکلش چیه من خیلی جاها دیدم ازش تعریف های بدی میکنن و میگن 4x نگیرین
لطفا دوستان بیشتر در مورد صداش توضیح بدن و ترحیجا با چند تا گوشی معروف مقایسه کرده باشن :n16:

1-تگرا3 روی 4ایکس یه مدل پایینتر از وان ایکس هست
2-تگرا3 از لاحظ قدرت پردازشی فوق العادس اماااا
با بعضی بازی ها ناسازگاره
مشکل صدا؟؟؟؟ /منظورت :صداش کمه /اشکال نداره یه اسپیکر جیبی بگیر اگه خیلی حساسی از اینا که مکعبی هستند2در2
بلاخره هر گوشی یه مزایا ومعایبی داره که باید تحمل کنی

3dmaxacad
04-06-2013, 08:21
سلام بعضی دوستان در مورد گوشی ONE S اغراق می کنند درسته ONE S گوشی خیلی خوب و قوی هست اما اشکالاتی هم دارد که لازمه آنها هم گفته بشه این گوشی تا حالا فکر می کنم در دو مدل داخل عرضه شده z520 و z560 دوستان زیادی از داغ شدن z560 و شارژ باطری شکایت داشتند سری ساخت هم مهمه که جدید باشه مصرف باطری گوشی کمی زیاده با توحه به دو هسته ای بودن اتفاقا باطری این گوشی هم در مواردی بعد از چند ماه نیاز به تعویض پیدا کرد به هر حال در انتخاب باید دید معیارها شما چیه شاید برای یک نفر خیلی خوب و برای یکی مناسب نباشه
ONE SV هم گوشی زیبا ، خوب و قوی هست و مزایا دارد البته چون جدیدتره و در جستجوهای من در تاپیک های خارجی تا حالا مشکلی در موردش ندیدم البته در حد توان خودش جدید بودنش و تفاوت قیمتش با ONE S گزینه بسیار خوبیه

maziarzar
10-06-2013, 15:50
سلام بعضی دوستان در مورد گوشی ONE S اغراق می کنند درسته ONE S گوشی خیلی خوب و قوی هست اما اشکالاتی هم دارد که لازمه آنها هم گفته بشه این گوشی تا حالا فکر می کنم در دو مدل داخل عرضه شده z520 و z560 دوستان زیادی از داغ شدن z560 و شارژ باطری شکایت داشتند سری ساخت هم مهمه که جدید باشه مصرف باطری گوشی کمی زیاده با توحه به دو هسته ای بودن اتفاقا باطری این گوشی هم در مواردی بعد از چند ماه نیاز به تعویض پیدا کرد به هر حال در انتخاب باید دید معیارها شما چیه شاید برای یک نفر خیلی خوب و برای یکی مناسب نباشه
ONE SV هم گوشی زیبا ، خوب و قوی هست و مزایا دارد البته چون جدیدتره و در جستجوهای من در تاپیک های خارجی تا حالا مشکلی در موردش ندیدم البته در حد توان خودش جدید بودنش و تفاوت قیمتش با ONE S گزینه بسیار خوبیه
درسته
هرکسی که وان اس میخره باید سری520 بخره عین اکسپریا زد سونی میمونه که اختلاف فاهشی دارن