PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت لرزش انگشتان

moh3n_o631
11-05-2013, 03:09
سلام، انگشت های دست من دچار لرزش ریزی شده اند ، دلیلش چی میتونه باشه؟ سنم حدود ۲۴ ـه، زمان خاصی هم نداره، خودم متوجه نشده بودم تا اینکه دوستام بهمًگفتن دستات خیلی میلرزه و دقت کردم دیدم راست میگن!

Drug Man
11-05-2013, 12:18
سلام، انگشت های دست من دچار لرزش ریزی شده اند ، دلیلش چی میتونه باشه؟ سنم حدود ۲۴ ـه، زمان خاصی هم نداره، خودم متوجه نشده بودم تا اینکه دوستام بهمًگفتن دستات خیلی میلرزه و دقت کردم دیدم راست میگن!

شما استرس ندارین؟یا زود عصبی نمیشین؟

raana
11-05-2013, 15:43
سلام دوست عزیز....

علل:استرس و اضطراب(که معمولا با تپش قلب هم همراه هست)-عصبی بودن-خستگی و خواب ناکافی-مشکلات تیروئیدی و......

شما داروی خاصی مصرف میکنید؟

hamed_yazdani
11-05-2013, 15:54
ممکنه قلنج ( یاهمون صدا یا همون ترق) که بر اثر فشار یک طرفه روی مفصل میاد باشه. من خودم شخصا خیلی عادت داشتم. و میدونم که چطور روی لرزه تاثیر میگذاره!

moh3n_o631
11-05-2013, 16:21
من زیاد پای کامپیوتر میشینم، بازیهای انلاین میکنم که اگاهی استرس زیادی داره ،معمولا زود عصبی نمیشم !

سلام دوست عزیز....

علل:استرس و اضطراب(که معمولا با تپش قلب هم همراه هست)-عصبی بودن-خستگی و خواب ناکافی-مشکلات تیروئیدی و......

شما داروی خاصی مصرف میکنید؟
تا حدودی این ها رو دارم ! معمولا دیر وقت میخوابم و تا ۱۲،۱ ظهر خوابم، چیزی حدود ۷،۸ ساعت

در مورد قلنج هم خودم هم فکر میکردم کربوط باشه چون خیلی عادت به این کار داشتم، الان اومدم ببینم میشه فهمید دلیلش چیه و راه حلی براش هسست؟

moh3n_o631
13-05-2013, 00:14
درمان هست برای لرزش دست؟

raana
13-05-2013, 16:36
دوست عزیز شما به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید........چون گاهی اوقات این لرزش ها نیاز به دارو درمانی داره.....

پس بهتره که زیر نظر متخصص انجام بشه.........

دوست عزیز شما مشکل ضعف عضلات...یا ضعف بدن ندارید؟......شاید خیلی لاغر باشید و تغذیه نامناسبی داشته باشین.....
تا حالا از نظر مشکلات تیروئیدی چک شدین؟

saeed.555
16-05-2013, 09:20
دادا صدا آوردن دست هیچ تاثیری تو لرزش اون نداره و اثبات هم شده.
شما یه تست اعصاب و غلاف میلین بده حتما.