PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخابی سخت ... ACRO S یا XPERIA V

arlox
11-05-2013, 01:31
دوستان سلام وقتتون بخیرمن میخوام گوشی بخرم و بین این 2 تا گوشی واقعا گیر کردم

sony xperia acro s یا sony xperia v

نکات + acro به v ه:HDMI . بدنه قوی تر .حافظه 16 ( وی 8 داره). باتری قوی تر.داک شارژر موجود در جعبه گوشی.کیفیت صفحه و دوربینهای(جلو و عقب) بهتر(خیلی جزیی)

نکات + V به ACRO :سی پی یو با معماری krait و adreno 225 . بسیار خوشدست سبک و شیک و باریک تر .

حالا سوالام ! :رابط mhl با hdmi تو کارکرد فرق دارن؟یعنی mhlمثل hdmi بی درد سر و قابل استفاده تو همهtv ها هست؟

قدرت پردازشی این 2 تا گوشی تو بنچمارکا خیلی فاصله داره اما تو واقعیت چی؟به نظرتون acro تو آینده کم نمیاره؟ تازه hd هم هست صفحش(بیشتر بهش فشار میاد)

امروز که علائدین بودم از چنتا مغازه دار پرسیدم همشون گفتن acro بهتره.(قیمت جفتشون با گارانتی آرین حدود1200)البته شاید بخاطر این گفتن که گوشی قدیمی تره و میخوان زود آبشون کنن!

چنتاشونم گفتن نوار براق دور بدنه v فلزی نیس آبکاریه و رنگش تو دراز مدت میره(منم حد اقل 3 سال گوشی عوض نمیکنم)خودم الان نظرم 60 به آکرو هست 40 به وی.

بزرگترین مشکلم با آکرو نگرانی از قدرت سخت افزاریشه.با طراحیش میتونم کنار بیام راستش دوستشم دارم.مردونست!

و درباره وی مهم ترین مشکلام mhlبه جایhdmiهست و رفتن رنگ نوارشدوستان نیازمند مشورتتونم.مخصوصا اگه تجربه کار با این 2 گوشی رو داشته باشید که دیگه عالیه

پیشا پیش ممنون از کمکتون