PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فشار در ناحیه ی گیجگاه!

hamed29
10-05-2013, 19:55
سلام، حدود ۱ هفته هست که در ناحیه ی گیجگاه و جلوی سر (پیشانی ، بینی و پشت چشم ) بعضی اوقات احساس گرفتگی یا فشار میکنم. سابقه ی سینوزیت خفیف هم دارم. /*/ کمتر از دو هفته هست که دو تا قرص هم مصرف میکنم: الانزاپین ۵ و فلوکستین ( ۱۰ - ۲۰ ) /*/ لطفا راهنمایی کنید.

raana
10-05-2013, 21:29
سلام دوست عزیز...این مشکل بعد از سرماخوردگی یا حساسیت براتون پیش اومده یا نه؟

علائم دیگه ای مثل:ترشحات بینی-کاهش حس بویایی-تب-سردرد(مخصوصا وقتی به جلو خم میشید) ندارید؟

spartaqus
10-05-2013, 21:57
تو شهرک ما یه پسره اینجوری بود 2هفته بعد مردش فکر کنم به سرش یک ضربه خورده بود به هر حال نباید دست کم گرفت .

Drug Man
10-05-2013, 22:07
سلام، حدود ۱ هفته هست که در ناحیه ی گیجگاه و جلوی سر (پیشانی ، بینی و پشت چشم ) بعضی اوقات احساس گرفتگی یا فشار میکنم. سابقه ی سینوزیت خفیف هم دارم. /*/ کمتر از دو هفته هست که دو تا قرص هم مصرف میکنم: الانزاپین ۵ و فلوکستین ( ۱۰ - ۲۰ ) /*/ لطفا راهنمایی کنید.

شما بهتره یه ام ار از مغزتون بگیرین خیلی مفیده و میتونه دکترتون رو حسابی در تشخیص یاری کنه

hamed29
11-05-2013, 09:20
سلام دوست عزیز...این مشکل بعد از سرماخوردگی یا حساسیت براتون پیش اومده یا نه؟

علائم دیگه ای مثل:ترشحات بینی-کاهش حس بویایی-تب-سردرد(مخصوصا وقتی به جلو خم میشید) ندارید؟

نه ؛ این اواخر سرماخوردگی یا حساسیت نداشتم.

حس بویاییم یه مقدار به نظر خودم ضعیفه. البته فکر کنم مشکل چیز دیگه ای باشه ( من معمولا کم نفس میکشم! واسه همین بعضی وقت ها مثلا بوی سوختگی غذا و ... رو تشخیص نمیدم! )

raana
11-05-2013, 15:34
بیشتر علائم سینوزیت رو دارید......به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.......

از عوارض
الانزاپین و فلوکستین میشه گیجی-سردرد -سرگیجه و ........ رو نام برد......

ولی با توجه به احساس فشار در ناحیه بینی و پشت چشم و پیشانی احتمال سینوزیت هست.......

hamed29
11-05-2013, 21:04
بیشتر علائم سینوزیت رو دارید......به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید.......از عوارض
الانزاپین و فلوکستین میشه گیجی-سردرد -سرگیجه و ........ رو نام برد......ولی با توجه به احساس فشار در ناحیه بینی و پشت چشم و پیشانی احتمال سینوزیت هست.......امروز پزشک عمومی مراجعه کردم، گفت عوارض دارو نیست، یه آزمایش خون برام نوشت. ضمنا یادم رفت بگم یه خورده هم غلظت خون دارم. /*/ برای حساسیت نیست؟ الان یه هفته س داریم خونه رو رنگ میزنیم!

raana
11-05-2013, 22:23
خوب پس علت مشخص شد.....همون حساسیت باعث به وجود اومدن این مشکل شده....شما به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید
برای حساسیت که بهتون دارو میده.....

امکان داره همین حساسیت باعث به وجو اومدن مشکلات سینوزیتی هم شده باشه...که با معاینه و در صورت لزوم با یه رادیوگرافی ساده
مشکل تشخیص داده میشه.......

علائم غلظت خون بالا

سرخ شدن صورت
تیرگی رنگ لب به ویژه هنگام انجام فعالیت های ورزشی
اختلالات تنفسی مثل تنگی نفس
اختلالات هوشیاری،‌ منگی و ‌خواب آلودگی
اختلالات بینایی مثل تاری دید
ضعف و بی حالی
سردردهای غیرطبیعی
خارش بدن به ویژه بعد از دوش گرفتن با آب گرم
برجستگی وریدهای چشم

hamed29
12-05-2013, 12:54
خوب پس علت مشخص شد.....همون حساسیت باعث به وجود اومدن این مشکل شده....شما به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنید
برای حساسیت که بهتون دارو میده.....

امکان داره همین حساسیت باعث به وجو اومدن مشکلات سینوزیتی هم شده باشه...که با معاینه و در صورت لزوم با یه رادیوگرافی ساده
مشکل تشخیص داده میشه.......

علائم غلظت خون بالا

سرخ شدن صورت
تیرگی رنگ لب به ویژه هنگام انجام فعالیت های ورزشی
اختلالات تنفسی مثل تنگی نفس
اختلالات هوشیاری،‌ منگی و ‌خواب آلودگی
اختلالات بینایی مثل تاری دید
ضعف و بی حالی
سردردهای غیرطبیعی
خارش بدن به ویژه بعد از دوش گرفتن با آب گرم
برجستگی وریدهای چشم

# دکتر رفتم واسم تیبوپروفن + A.S.A نوشت

# اگه از حساسیت باشه بعد از یه مدت بر طرف میشه؟
سابقه ی حساسیت دارم ( ولی چند ماه پیش! )
همین رو به پزشک عمومی بگم اشکال داره؟ ( دیگه پیش متخصص نروم)

# امروز آزمایش خون دادم. 4 شنبه میبرمش پیش دکتر.
غلظت خونم بالا نیست؛ یه مقدار از حالت طبیعی بیشتره

raana
12-05-2013, 22:38
باد کولر و گرد و غبار موجود در هوا این حالت حساسیت رو بدتر میکنه......
پس بهتره که دارو مصرف بشه.....تا کامل بهبود پیدا کنه.......مخصوصا چون سابقه حساسیت دارین.....با دارو سریع تر جواب میده.....

نه مشکلی نداره...پزشک عمومی هم باشه میتونه تشخیص بده هم حساسیت و هم سینوزیت رو.....

hamed29
17-05-2013, 21:34
خدا رو شکر آزمایش خون هم چیز خاصی رو نشون نداد. مشکل همون حساسیت بود. دکتر گفت همون داروها رو مصرف کنم /*/ پست ۳ رو که خوندم، یاد عذاب قبر و ... افتادم. گفتم دیگه همین روزهاست که با دار فانی وداع کنم!

raana
17-05-2013, 22:18
خوب خدا رو شکر.....

یکی دو هفته دارو ها رو مصرف کنین...کاملا خوب میشین و دیگه مشکلی ندارین.......

گاهی اوقات دوستان یه پست های شوک دهنده میزارن:n02:.......